Telewizja

ex "Moment prawdy"
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Telewizja

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 9:07

Właśnie weszła polska edycja The moment of truth na antenę. A więc krótko i na temat: Co sądzicie o tym programie? Dla tych, którzy nie wiedzą co to:
http://www.youtube.com/watch?v=X5dz0vO2 ... re=channel
http://www.youtube.com/watch?v=eMXyaVjI ... re=channel
http://www.youtube.com/watch?v=QARkKPjm ... re=channel
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez indecentnoise 08 mar 2009, 9:12

Ciekawy jestem jakie granice beda padac w polskiej edycji.

A tak w ogole to Human Tetris jest na TV4 :D o/
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Moment prawdy

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 10:06

jak na razie było pytanie o fantazje co do koleżanki siedzącej na widowni i pytanie o propozycje sexu w trójkę, więc będzie ostrzej w miarę czasu chyba :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 08 mar 2009, 10:59

no to moze byc grubo :) kiedys sie zastanawialem jakie jaja by byly jakby to weszlo na antene. W sumie fajnie sie to oglada. Co do filmikow ktore zapodales to i tak chyba najwiecej ogladniec i najbardziej kontrowersyjny byl film/odcinek z Lauren Cleri, ktora miala takie pytania ze ... po programie przestala mieszkac z mezen a w zasadzie on z nia. Kiedys to bylo na youtube ale usuneli. Pewnie gdzies siedzi na necie jeszcze, wiec chetni moga poszukac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 11:13

Kod: Zaznacz cały
Moment of Truth

Lauren Cleri, 26, took the stage for The Moment of Truth. Her husband a New York police officer was sitting nearby along with her siblings and parents. It all started out with fun and games but as Cleri inched closer to the big money the big bad truth came out and it was far from pleasant.

Her ex-boyfriend came up to throw out some questions. Would she leave her husband for him? Is he the one that she thinks she should be married too? She was saved on one question because someone decided no one would benefit from the answer but the truth to the other was just as bad. Yes she did think she should have been married to him.

The questions got worse. Cleri admitted to sleeping with another man while married, taking off her wedding ring to appear single and to still being in love with her ex on her wedding day amongst other things.

Hubby appeared none to happy within the early questions but became what can only be described as ridiculously embarrassed and angry as the questions progressed.
Are You a Good Person?

In an ironic twist of fate Cleri lost all of her 200k winnings when she was asked whether or not she thought she was a good person. She said yes, the machine said “false” (shocking!).

Obviously Cleri didn’t believe herself to be a good person and after the series of questions she answered most of America surely didn’t think she was an angel either. Her answer dumbfounded most and her (soon to be ex?) husband sat stage side shaking his head “no”. Everyone knew that Cleri was about to lose it all, she even looked forlorn with her decision to say “yes”
Ale jaja :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 08 mar 2009, 11:36

peterhol9 napisał(a):Ale jaja :D

nie znales tego wczesniej? chyba najglosniejsza sprawa z tych wszystkich :) wiec osoby idace do tego programu! STRZEŻCIE SIE :zombie:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez Alexandra 08 mar 2009, 11:37

na ktorym kanale to puszczaja ?
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Moment prawdy

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 11:39

sector napisał(a):
peterhol9 napisał(a):Ale jaja :D

nie znales tego wczesniej?
no właśnie nie. Ogólnie to zaznajomiony od niedawna jestem z tym programem :)

@ Ola- Na polsacie :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez Juma 08 mar 2009, 11:54



szybkie przypomnienie lauren ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Moment prawdy

Postprzez peterhol9 08 mar 2009, 12:16

dzięx Juma ;)

co do programu to czekam na jedno pytanie: "czy miałaś/miałeś fantazje sexualne ze swoją matką/swoim ojcem?" W końcu jak szaleć to szaleć. Liczy się przecież show i to co mówi ten jegomość http://www.youtube.com/watch?v=9gK2-bUu9qg !!

Żenua
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Moment prawdy

Postprzez yaper 08 mar 2009, 12:59

A ja czekam na pytanie: "Czy to prawda, że ruchałeś się z chomikiem, po tym jak zaprowadziłeś dziecko do przedszkola?"

:D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 08 mar 2009, 15:16

Koszmar. Sprzedają się jak prostytutki na bankowej w Katowicach.
i jak zwykle najbardziej żenujący program na Polsacie. Ta stacja to ostoja mega tandety. Omijam szerokim łukiem.
Uczestnikami programu będą same ananasy. Człowiek który ma chociaż trochę ogłady i oleju w głowie w życiu nie pozwoliłby sobie na takie sprzedawanie własnej prywatności. Żenujące.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 08 mar 2009, 16:39

Infrared napisał(a):Ta stacja to ostoja mega tandety. Omijam szerokim łukiem.


to prawda, polsat to sama kupa. Na tym kanale juz naprawde nic nie ma :|

Infrared napisał(a):Uczestnikami programu będą same ananasy. Człowiek który ma chociaż trochę ogłady i oleju w głowie w życiu nie pozwoliłby sobie na takie sprzedawanie własnej prywatności. Żenujące


Na tym to chyba dzialaja wszystkie programy reality show. Napewno nie wezma normalnej osoby, czy z drugiej storny nie pojdzie tam normalna osoba, bo o co beda mogli ja zapytac? Czy wyrzucilas wczoraj smieci? Prawda jest tak ze ludzie sa dobrze dobierani :) W sumie to pewnie kretynow i debili banda. Nie trzeba daleko szukac: doda, rutowicz, frytka i inne anasy.

Na dodatek, jakby polsat, sam w sobie byl z (_0_) to jeszcze prowadzi to hajzer :| Ciekawe czy zonki bedzie rozdawal albo proponowal zmiana bramki po 100x.

Mimo tego, program osobiscie ogladne, przynajmniej jak sie da :) to z 1 czy 2 odcinki zobacze z ciekawosci.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez indecentnoise 08 mar 2009, 16:42

LOL! Zygi to prowadzi? hahahaha
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 08 mar 2009, 17:21

indecentnoise napisał(a):LOL! Zygi to prowadzi? hahahaha

haha, tak, w sumie tak gdzies na necie wyczytalem :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moment prawdy

Postprzez indecentnoise 08 mar 2009, 17:23

Juz sobie go wyobrazam jak z tym swoim przyklejonym usmiechem na ustach bedzie pytal laski czy puszczaly sie po katach bedac w zwiazku malzenskim. Ogien!
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Moment prawdy

Postprzez Infrared 08 mar 2009, 17:59

sector napisał(a):to prawda, polsat to sama kupa. Na tym kanale juz naprawde nic nie ma :|

Jest dużo, jest naprawdę sporo. Kupy i bubla. Tak naprawdę ta stacja jest najsztuczniejszą stacją jaka istnieje na rynku. Reklamy, prezenterzy, wydarzenia (ciagłe pomyłku prezenterów) i sztuczny luz, naciągnięty jak broda Pana Kleksa. Opór!
sector napisał(a):Na dodatek, jakby polsat, sam w sobie byl z (_0_) to jeszcze prowadzi to hajzer :| Ciekawe czy zonki bedzie rozdawal albo proponowal zmiana bramki po 100x.

O tym samym pomyślałam lol. Haziel ( po sląsku ubikacja, wulg sracz :D) tudzież hejzel (od białego sera) ma tak wredną maske i fałszywą, że żaden proszek z tych tandetnych reklam go nie wybieli.
Sprawia wrażenie na siłe rozluzowanego a tak naprawde ma ochote sążne pośródkurwić. Cienias i wapniak i ma pedalskie włosy.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: Moment prawdy

Postprzez Kubo 09 mar 2009, 9:01

Wariograf mozna oszukac biorac np. leki uspokajajace ;) wiec to nie jest nigdy 100% pewnosc prawdziwej odpowiedzi
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Moment prawdy

Postprzez yaper 09 mar 2009, 14:35

Offtopując, nie mogę się z wami zgodzić, bardzo lubię Polsat i jest on najczęściej oglądanym przeze mnie kanałem. TVN to jest dopiero kawał gówna, sztuczności i tandety - nie oglądam i nie będę za żadne pieniądze - żenada!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Moment prawdy

Postprzez sector 09 mar 2009, 14:43

yaper napisał(a):Offtopując, nie mogę się z wami zgodzić, bardzo lubię Polsat i jest on najczęściej oglądanym przeze mnie kanałem. TVN to jest dopiero kawał gówna, sztuczności i tandety - nie oglądam i nie będę za żadne pieniądze - żenada!

Jak widać wszystko potrafi znaleźć odbiorców. Ja mam wręcz przeciwne zdanie na ten temat :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron