Energy drinki

Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Powrót do Offtopic

Re: Energy drinki

Postprzez paauli_83 23 kwi 2009, 10:15

chemia, chemia, chemia, hehe...oczywiscie red bull, jest zawsze spozywanay przeze mnie w sytuacjach kiedy jestem przemeczona, czy tez niewyspana - czasami zadziała, a czasami bardziej chce mi sie spac po zazyciu tego specyfiku. Vodka z tigerem - próbowalam :)
paauli_83

Postprzez pressya 10 maja 2009, 20:56

nie pijam takich rzeczy za często.. piję to jak jestem już na totalnym Knock Downie i chcę chociaż jako tako funkcjonować,ale zdarza się to rzadko , czasem raz na dwa miechy ... wole wypić dwa litry wody niż takiego redbulla ;)
ciężko i progresywnie :)
pressya
Under pressure

Postprzez bAchoR 13 maja 2009, 13:02

W ogóle jak to może pobudzać. Może na kobiety to i działa (waga ?), ale ja raz wypiłem tego 4 sztuki pod rząd i jeszcze poszedłem spać xDD

Śmieszne rzeczy wychodzą jak się ten syf zmiesza z wódką. Raz to nawet bawili się w mój pogrzeb :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather

Postprzez drevni 15 maja 2009, 20:48

Nob3L napisał(a):Walnij sobie litr Be Power (na przepojke) z wódką, a potem jeszcze litr po niecałej godzinie. Można latać na breakdownach za oknem :mrgreen:

Po czymś takim to za oknem latałby ale mój rzyg :roll:
drevni

Postprzez TomaszNemast 27 maja 2020, 8:26

Szczerze mówiąc to ja kompletnie nie popieram tych wszystkich energy drinków. Mam znajomego, który pijał to praktycznie codziennie i niestety się chłopaczyna przez to bardzo rozchorował. Trzeba uważać.
TomaszNemast

Postprzez AmadeuszHerbusz 30 maja 2020, 11:13

W sumie nie wiem czy ludzie jeszcze piją energy drinki. Ja chyba nawet nigdy nie piłem tego napoju i nie potrzebuję takich doładowań...
AmadeuszHerbusz

Postprzez TadeuszMestosz 08 cze 2020, 16:34

Moim zdaniem jak się raz na jakiś czas wypije takiego energy drinka to się raczej nic nie stanie. Co Wy na ten temat sądzicie?
TadeuszMestosz

Postprzez XkorneliuszX 11 cze 2020, 9:28

Ja tam od czasu do czasu wypiję jakiegoś energy drinka. Nie wydaje mi się, żeby to było coś złego. Mam nawet kilka swoich ulubionych smaków :)
XkorneliuszX

Postprzez FeliksNestor 13 cze 2020, 11:32

Szczerze mówiąc słyszałem ostatnio o takim przypadku gdzie facet pił dużo takich energy drinków i niestety umarł na zawał. Myślicie, że to możliwe?
FeliksNestor

Postprzez KlemensNortesz 18 cze 2020, 7:56

Oczywiście, że takie coś jest możliwe. Wszystko przez to, że energy drinki zawierają kofeinę i inne środki, które przyspieszają bicice serca. Niestety może to przyczyniać się do problemów z sercem.
KlemensNortesz

Postprzez BOZneha 20 cze 2020, 18:12

Ostatnio kupuję takie energy drinki średnio dwa albo trzy razy na tydzień i w sumie nie widzę nic w tym złego. Moim zdaniem warto czasami sobie coś takiego wypić, dla takiego kopa do działania :)
BOZneha

Postprzez kopretyski 22 cze 2020, 10:38

No nie wiem czy to dobry pomysł pić tak często energy drinki. Generalnie ja staram się trzymać od tego z daleka, bo naprawdę można sobie poważnie zaszkodzić.
kopretyski

Postprzez BonifacyGertow 22 cze 2020, 15:56

Myślę, że wielu ludzi demonizuje te wszystkie energy drinki a nawet tego nigdy nie pili. Jak się raz na jakiś czas człowiek napije to się nic nie stanie.
BonifacyGertow

Postprzez GoRtEsZoWsKi 28 cze 2020, 9:02

Ja tam nie mam nic przeciwko takim energy drinkom, pod warunkiem że spożywa się je w jakiś rozsądnych ilościach. Wiadomo, że to jest chemia, więc jakoś szkodzić i tak będzie.
GoRtEsZoWsKi

Postprzez JerzyWaligor 01 lip 2020, 11:32

Moim zdaniem takie energy drinki bardzo negatywnie wpływają na nasze zdrowie i na pewno nie ma co z tego korzystać. Ja nigdy takiego czegoś nie piłem.
JerzyWaligor

Postprzez worcieszywski 15 lip 2020, 8:22

Myślę, że jak człowiek wypije dwie porządne kawy to wyjdzie na tym lepiej niż pijąc jakieś energy drinki. To jest sama chemia i nawet nie ma co z tym dyskutować.
worcieszywski

Postprzez ZenonRoszenie 17 lip 2020, 14:03

Nie wiem jaki konkretnie energy drinki mają wpływa na nasz organizm, ale na pewno nie jest to dobry wpływ. Moim zdaniem warto się zastanowić czy warto...
ZenonRoszenie

Postprzez LucjanZeram 18 lip 2020, 11:16

W sumie chyba nie ma nic złego w tym jak się raz na jakiś czas wypije energy drinka? Ja akurat nie widzę w tym żadnych przeciwwskazań.
LucjanZeram

Postprzez OpAtEkOwSkI 19 lip 2020, 10:08

Oczywiście, że picie energy drinków to jest bardzo zły pomysł. Generalnie ja staram się to omijać szerokim łukiem, bo to sama chemia, która bardzo negatywnie wpływa na nasz organizm.
OpAtEkOwSkI

Postprzez BartlomiejGorsz 28 lip 2020, 10:33

W sumie czasami coś tam sobie wypiję takiego energy drinka, ale też bez przesady żeby pić to codziennie. Wydaje mi się, że warto przede wszystkim zwracać uwagę na skład takich napojów.
BartlomiejGorsz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic