Ultimate

Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Ultimate

Postprzez TrancEye 30 cze 2009, 19:09

Ultimate, czyli Dmitry Lomakin

Obrazek

Ten 22-letni rosyjski producent zaczarowal mnie swoimi kompozycjami od samego poczatku
Swoje kawalki utrzymuje w mocno upliftingowych klimatach Przepiekne pady i melodie to wizytowka tego pana Swoja pierwsza i jak na razie jedyna EPke (Lost Forever /Ascension) wydal w Resonate Records w sierpniu 2008 Breakdown w Lost Forever przyprawia mnie o ciarki :D Do Ascension przekonalem sie niedawno Pozycja jak najbardziej godna polecenia Na ta chwile ma takze na swoim koncie 3 remixy:
The Chaser vs Duality - Lord Of Light (Ultimate Remix) [Abstraction] wydane pod koniec roku 2008 i moim zdaniem to najlepsza jego produkcja
Natomiast z 2009: Dmitry Bessonov - Above In The Sky (Ultimate Remix) [Unearthed] oraz Cylum & Velden - Floating (Ultimate Remix) [Resonate]
Jego utwory byly supportowane m.in. przez Armina, Above & Beyond, Aly & Fila
Dla mnie ten gosc jest odkryciem 2009 i wielka nadzieja na przyszlosc

http://www.myspace.com/ultimateproject

Nadchodzace wydawnictwa:

Ultimate - In Our Hearts (Original Mix) / Tranceflo / 2009
Ultimate - Storm (Original Mix) / Resonate / 2009
Ultimate - Evening Coast (Original Mix) / Well Mixed / 2009
The Chaser - Winter Heat (Ultimate Remix) / Shah Music / TBA
Ultimate - Day Fourteen (Original Mix) / Resonate / 2009
Ultimate - Convergence (Original Mix) / TBA
Eight Gates with Trox & Jane - With Somebody Somewhere (Ultimate Remix) / Elliptical / TBA
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Ultimate

Postprzez bAchoR 04 lip 2009, 8:55

Lost Forever wyśmienite. Ten track ukaja moją zbłąkaną duszę :) Pady z niesamowitą niebiańską otoczką. I taka delikatna linia bassowa z kickiem. Perksuja też ładnie wytłumiona i nie narzuca się za mocno. Piękny track.

Ja na takie coś mówie : spritual trance 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Ultimate

Postprzez Kubo 04 lip 2009, 9:03

Cylum & Velden - Floating (Ultimate Remix) urwalo mi glowe :) swietny remix
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Ultimate

Postprzez Humulus 04 lip 2009, 20:09

Remix do Cylum & Velden - "Floating" jest wyśmienity. "Lost Forever" taki sobie. Facet ma potencjał - oby umiał go wykorzystać.
EDIT: Tak słucham, słucham tego "Lost Forever" i z kazdym odsłuchem coraz bardziej mi się podoba - chyba muszę rozejrzeć się za polecanymi przez przedmówców remixami tego osobnika.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Ultimate

Postprzez demens 20 lip 2009, 18:00

Ascension (Original Mix) ale kawałek :jumpy: Czekam z niecierpliwością na jego dalsze poczynania.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Ultimate

Postprzez TrancEye 29 sie 2009, 20:21

Maly update :D

Otoz 21 wrzesnia w labelu Unearthed ukarze sie jego autorski singiel "In Our Hearts", wraz z remixami Estigmy i Luka Terrego
Sample z juno http://www.junodownload.com/ppps/produc ... 293-02.htm

Natomiast gdzies na jesieni w Resonate wychodzi kolejne autorskie wydawnictwo Dmitriego, zatytulowane "Day Fourteen" Mialem przyjemnosc sluchania tego kawalka Zrobil na mnie ogromniaste wrazene Jestem pewien, ze milosnikom dobrego upliftingu przypadnie do gustu ;)
Jeden z lepszych upliftow tego roku nadchodzi !!
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Ultimate

Postprzez Humulus 01 wrz 2009, 7:07

"In Our Hearts" przeciętny (na poziomie produkcji Millera) - może "Day Fourteen" będzie lepszy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.


Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron