Nitrous Oxide

Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: Nitrous Oxide

Postprzez yaper 30 gru 2008, 16:21

Co by nie mówić, Nitro to jeden z moich ulubionych producentów uplifting trance z Polski, jeśli nie ulubiony. Ku mojemu zaskoczeniu ten rok miał wręcz imponujący jeśli chodzi o swoje produkcje jak i stylowe remixy.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Kasper 30 gru 2008, 17:37

Red Moon Slide i nieśmiertelne North Pole to 2 moje ulubione kawałki tego pana. Bardzo dobry producent. Jako 3rd Moon zdaje się, wyda niedługo kawałek "Monsun", który można było usłyszeć w secie Arneja na End Of The year Countdown.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Kubo 02 sty 2009, 12:50

Jesli chodzi o Nitrousa to lubie Moon Breeze i North Pole. Mile wspomnienia z Moon Breeze jak bylismy u pandy przed CF 07 :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Nitrous Oxide

Postprzez pickars 02 sty 2009, 15:26

Ja również bardzo lubię tego pana. Poziom jego utworów jest przeważnie wysoki i gniotów raczej nie wypuszcza - a co za tym idzie w ogólnym rozrachunku jest chyba najlepszym polskim producentem w ostatnich latach. Najbardziej podobają mi się Waves i Amnesia.

Ogólnie uważam, że w dyskografii brakuje mu tylko jakiejś super kosy, która by go podniosła o szczebel wyżej w hierarchii producentów :) .
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Nitrous Oxide

Postprzez yaper 02 sty 2009, 15:56

Kosy to on ma konkretne, docenimy je po latach :)

Z nowszych remiksów nie uwzględnionych tu dodam godne Michael Angelo feat. Danny - Test Drive (Nitrous Oxide Remix).

W dyskografii chyba brakuje N2O - Solinda Del Sol (jakoś tak się to pisze :P), godny wałek w dwóch wersjach...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Freezer 04 sty 2009, 3:41

yaper, Salida del Sol, ale nie wiem czy on w końcu wyszedł w Profuse, czy to tylko plotki (sam Nitrous kiedys odpisal mi na FMT, ze nie wie czy to wyszlo bo numer ten do Pascala wysyłał chyba z rok wcześniej :) )
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Nitrous Oxide

Postprzez peterhol9 04 sty 2009, 11:14

ja tam za Nitrousem nie przepadam za bardzo. Mimo tego North pole czy Diving in the sky dają radę
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Qsi 10 sty 2009, 17:42

skil techniczny całkiem niezły ale to za mało, nie zapamietalem zadnej jego produkcji, co czyni go w mych oczach sredniakiem, chociazby w porównaniu do Soniców czy Paffa, których produkcje siadają na banie konkretnie i nie chcą wyjsc ;)
Avatar użytkownika
Qsi
 

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Taurus 11 sty 2009, 3:01

Lubię Nitrousa. Całkiem sporo jego kawałków mi podeszło, choć są również i słabe produkcje. Co do kosy w jego produkcjach to jak dla mnie pojawiła się właśnie taka w ubiegłym roku. Mowa tutaj o prześwietnym kawałku "Red Moon Slide". Utwór rozwala mnie za każdym razem kiedy go włączam a czynię to często. Po prostu ma coś w sobie niepowtarzalnego, coś co powoduje szeroki uśmiech na mej twarzy za każdym razem kiedy go słyszę. Nie jest ani wybitnie poskładany ani nie ma powalającego motywu, ale trafia do mnie bardzo.

Mam nadzieję, że w przyszłości Nitrous Oxide zaskoczy nas jeszcze lepszymi produkcjami a i remiksami takimi jak do "Broken" również nie pogardzę
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Enyo 13 sty 2009, 20:45

Ja jestem fanatykiem Nitrousa :) uwielbiam jego niemal wszystkie kawalki... bo to naprawde wysoki poziom. Ogolnie chcialbym sie pochwalic ze demowke ''Red Moon slide'' sluchalem jeszcze pol roku przed wydaniem tego walka heheh.... :P :mrgreen:

Pozdrowionka.
Enyo Giove
Enyo
 

Re: Nitrous Oxide

Postprzez badzio 14 sty 2009, 17:37

Qsi napisał(a):nie zapamietalem zadnej jego produkcji, co czyni go w mych oczach sredniakiem, chociazby w porównaniu do Soniców czy Paffa, których produkcje siadają na banie konkretnie i nie chcą wyjsc
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Nitrous Oxide

Postprzez bAchoR 02 lut 2009, 11:36

o wy dziady :)

To wy nie znacie Mayflower - Another Way [Nitrous Oxide Remix] ?
Najwybitniejszy tune tego producenta. Dochodzi do tego jeszcze remix do Electric Sheep i niedawno wydanego tune'a Alexa Morpha.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Nitrous Oxide

Postprzez Kubo 12 lut 2009, 23:33

Własnie slucham Mike Koglin Vs. P.O.S. - Untitled Audio (Nitrous Oxide Remix) ajjjj :roll:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Nitrous Oxide

Postprzez bts 14 lut 2009, 11:22

North Pole i długo, długo nic. Acha, Robert Nickson - Never Again (Nitrous Oxide Remix) nawet mi się momentami podoba. Jak na całkiem sporą dyskografię to bardzo mizerny wynik.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom


Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron