Joe Garrett aka Temple One

Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez yaper 11 gru 2009, 17:57

Posłuchałem sobie jeszcze wczoraj w nocy kilka razy i:

- wałek nie jest niestety dla mnie cudem, mistrzostwem świata, powodem do nieustannego spuszczania się w pory
- muszę przyznać, że powoli wkręca mnie ten tajemniczy, liryczny wokal, a następnie głęboki, przestrzenny break, typowy dla T1 - może brzmi on ogranie i genericowo, aż do bólu, ale i tak wywołuje sporego banana na twarzy i nawiązuje do najpiękniejszych standardów upliftingu lat poprzednich.

Wałek podoba mi się bardziej i rzeczywiście jest dobry - z chęcią usłyszałbym go w niejednym dobrym upliftowym secie.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Boguś 11 gru 2009, 20:05

yaper napisał(a):A tam, vocal trance jakich wiele - nie słyszę w tym kawałku niczego wyjątkowego... Zapoznałem się z nim przy okazji legendarnej już grupy 10 z tegorocznego głosowania na TOTY i szału nie ma :/ 'Afterglow' bezapelacyjnie nr1 z tegorocznych wypocin pana TO.


zaleca sie czestsze mycie uszu :] przeciez tu wokalu jest znikoma ilosc :] wiadomo kazdy ma swoje zdanie, byc moze slabe naglosnienie robi swoje.. dzis sluchalem w robocie na sluchawkach w pelni skupiony i kawalek jest mega i tego bede bronil :] OLE!
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 16 gru 2009, 12:43

Ten leszcz nie chciał się ze mną napić wódy w Radomiu. A ja być jego wierny fan... :( Tak upliftowi producenci traktują swoich upliftowych fanów. Żebyś już niczego nie wydał i napierał same fałsze na tych swoich akordeonach :D ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Juma 16 gru 2009, 15:47

Nie pil bo juz mial wesolo ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 17 gru 2009, 1:36

To faktycznie musial byc niezle zrobiony skoro nie chcial sie z Toba napic :(
A swoja droga slyszalem, ze niezly z niego nalog jesli chodzi o fajki
"czy ja pale? Pani kierowniczko ja pale przez caly czas, na okraglo" :D

Niech zyje dlugo i niech tworzy duzo dobrego \o/
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez yaper 31 gru 2009, 23:08

Boguś napisał(a):
yaper napisał(a):A tam, vocal trance jakich wiele - nie słyszę w tym kawałku niczego wyjątkowego... Zapoznałem się z nim przy okazji legendarnej już grupy 10 z tegorocznego głosowania na TOTY i szału nie ma :/ 'Afterglow' bezapelacyjnie nr1 z tegorocznych wypocin pana TO.


zaleca sie czestsze mycie uszu :] przeciez tu wokalu jest znikoma ilosc :] wiadomo kazdy ma swoje zdanie, byc moze slabe naglosnienie robi swoje.. dzis sluchalem w robocie na sluchawkach w pelni skupiony i kawalek jest mega i tego bede bronil :] OLE!


Uszy owszem myję (chociaż obecnie mam zapalenie ucha, ale to inna sprawa :P) i doskonale wiem, iż wokal zawarty w powyższym utworze jest tak subtelnie wpleciony w bogate, czysto upliftowe brzmienie, że nazywanie tego flagowym przykładem vocal trance mija się z celem. Utwór, owszem, jest dla mnie w porządku, fajnie się go słucha (dojrzał w moich oczach po kilku odsłuchach). Mimo to nie ma tutaj tego 'czegoś', żebym mógł piać zachwyty na temat 'TTH' - taki magnes rozpoznaję w numerze od razu, od pierwszego odsłuchu - tutaj tego definitywnie brak (i tak wszystko rozbija się o personalne gusta i guściki).

Mamy dziś 31.12, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, iż najlepszym numerem Temple One w 2009 roku jest dla mnie 'Afterglow' (mimo moich odwiecznych zarzutów, jakoby jest to rażąca kopia 'Make Me Believe', jedynie dostosowana to szablonu TOne), z kolei 'Sahara Nights' wypada bardzo bladziutko nawet na tle rzeczonego 'Things That Happen'. 2008 rok był dużo bardziej owocny dla Brytola, chociażby za sprawą świetnej EP z 'Aurorą' na czele.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez New Horizons 23 sty 2010, 18:04

Temple One zrobił naprawdę wiele dobrych produkcji, dla mnie prym wiodą: Sahara Nights, Aurora, remix Pacifica, remix Blue Skies i najlepsza moim zdaniem produkcja Joe: Silent Nature :o , od tego podobno zaczął, przy tym utworze mogę spokojniej patrzeć na swoje życie, jest zdumiewający, piękny :!:
Avatar użytkownika
New Horizons
 

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez demens 24 sty 2010, 13:16

D:FOLT & Paul Trainer - Empathizer (Temple One remix)

Joe znowu szaleje :> Aż się obawiam każdego kolejnego odsłuchu :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 24 sty 2010, 14:04

demens napisał(a):D:FOLT & Paul Trainer - Empathizer (Temple One remix)

Joe znowu szaleje :> Aż się obawiam każdego kolejnego odsłuchu :D


Mi tez sie w ch*j podoba ten track :D Szkoda, ze taki krotki break Ten motyw z wokalem wygrywa <3
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez New Horizons 25 sty 2010, 11:55

Słyszałem, że Temple One ma grać w Polsce w lutym, w Gdańsku, ktoś coś wie na ten temat?
Avatar użytkownika
New Horizons
 

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 25 sty 2010, 13:46

to bym miał rzut beretem :) Daj znać jak dowiesz się coś więcej, dude.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Juma 25 sty 2010, 15:58

o niego i o festivena pytalo CSG, jestem z nimi w stalym kontakcie wiec zobaczymy co z tego wyniknie.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Freezer 28 sty 2010, 1:37

New Horizons napisał(a):i najlepsza moim zdaniem produkcja Joe: Silent Nature
i tutaj się chyba muszę z Tobą zgodzić, pamiętam jak usłyszałem to kiedys na jakims secie, to mnie wgniotło, dlugo szukałem później zanim dowiedziałem się ze ten numer to Temple One - Silent Nature.

A tak poza tym; to widzę, że ktoś nowy i kumaty na forum się zjawił :) Witam :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Nolaan 23 lut 2010, 11:00

Kubo napisał(a):Jednych ten kawalek zachwyca a u drugich nie wywoluje wiekszych lub zadnych emocji

Mnie zaliczcie do tych drugich. Nigdy nie byłem fanem TO, jakoś mi nie leży to co on robi. Tylko Aurora i remiks Lost jakoś mocniej zapadły mi w pamięć. Reszta albo razi wtórnością, albo dla mnie w ogóle nie ma energii.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Humulus 16 mar 2010, 9:47

W kwietniu wychodzi dłuuuugo oczekiwany (będzie ze 2 lata) Tim Preijers pres. Sense of Shiver feat. Boom - "Offshore" (Temple One's Ocean View Remix) w komplecie z Arctic Moon Remix i Original Mix.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 16 mar 2010, 10:58

o tak !!!!! Te 1000 wyświetleń na YT to chyba sam nabiłem słuchając ripa :D W tym remixie uwidocznione jest wszystko co najlepsze w jeszcze starym stylu Joe.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Vidia 01 wrz 2010, 11:22

Jorn Van Deynhoven & Temple One - Halo (Temple One Mix) \o/

O dziwo, wersja Temple Podoba mi się [po pierwszym odsłuchu] bardziej niż wersja Jorna :p
Świetna kolaboracja :]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 10:38

Zaczyna mnie lekko mdlić już Goe :). Cały czas opiera te melodie na jednym schemacie i brzmieniu. Ciągle te same dziewicze, delikatne sample i układy melodii. Te same pady. Estiva jest o wiele bardziej wszechstronny niż Joe. Niby są to ciągle bardzo dobre produkcje, ale za dużo tego samego nawet świnia nie zje.
Ta EPKa World Beyond i Aurorą sprawiła, że strasznie zakochałem się w jego muzyce i wszystko wydawało się piękne. Ale teraz doszedł rozum i widzę co produkuje i do czego zmierza.

A te remixy to się praktycznie niczym nie różnią.


Estiva & Temple One - November Lovely [Temple One Remix]
http://www.youtube.com/watch?v=Lqfbb92lX78

To samo co Halo niemal.

I można wymienić jeszcze conajmniej z 3,4 numery w tym samym bigosie.
Można nazwać to stylem, ale jak się chce robić to samo to nie można wydawać remixu co miesiąc, bo się zerzygać idzie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy


Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez yaper 11 gru 2010, 18:25

Dla mnie Temple One jest jednym z producentów tego roku. Utwory takie jak 'Autumn Leaves' czy remix do 'Hands To Hold Me' mogę słuchać bez końca, a było tego w tym roku dużo więcej, ale nie chce mi się szukać tytułów. Dodatkowo jego audycja 'Terminal One', gdzie prezentował sporo ciekawego stuffu - może to nie podchodzi pod produkcję, ale dzięki tym setom ciągle gościł w mojej playliście i podsuwał wiele ciekawych pozycji do ogarnięcia.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron