Joe Garrett aka Temple One

Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Humulus 11 gru 2010, 18:41

Ostatnim dobrym numerem Dżo był "November Lovely" (remixu do Offshore nie wymieniam bo od czasu premiery w "Masters Series vol. 1", zdążył pokryć się kurzem). Obecnie jest nie do odróżnienia od innych Nickeyów, Kandich i Soloviewów i Bluemanów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez demens 12 gru 2010, 13:34

"Halo" na spółkę z Deynhovenem było chyba najczęściej katowanym przeze mnie upliftem w tym roku. Co prawda rozum nakazuje zauważenie sporych podobieństw do innych jego numerów, a wg niektórych opinii nawet do kawałków innych producentów, ale swoich rzeczywistych odczuć nie oszukam. Nawet nie potrafię wskazać wersji, mimo że obie interpretacje bardzo podobne, to każdej z nich słucham z taką samą częstotliwością i nie widzę żadnych oznak znudzenia.

Warto też wspomnieć o niedawno wydanym "Feel For You / Daytona". Nie jest to może ten sam "dawny" Joe którego praktycznie każdy kawałek roznosił na łopatki, niemniej są to produkcje całkiem przyjemne. "Feel for you" wyróżnia się bardzo ciepłym, "aksamitnym" buil-up'em, z kolei "Daytona" posiada niezły główny motyw. Przynajmniej nie są to kolejne wierne kopie tych samych schematów. Imo nie jest źle, choć wierzę, że w 2011 roku T1 zaskoczy jeszcze czymś na miarę Aurory czy Things That Happen :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 18 gru 2010, 20:59

Mi sie Garrett juz przejadl Niczym mnie nie zachwyca Ale powracam bardzo czesto do klasykow typu Afterglow czy jego remixu Things That Happen, ktory uwazam za jeden z najlepszych upliftow dekady
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez BlackMoon 09 lut 2011, 19:28

Co tu dużo mówić. Dla mnie Temple One to najlepszy projekt grający uplifting. A najnowszy remix powalił mnie z nóg:

http://www.youtube.com/watch?v=TikTpdBzUxA
BlackMoon
 
Wiek: 44
Skąd: Warsaw

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez BlackMoon 29 mar 2011, 19:48

I kolejny zaj...sty utwór wydał Joe. "Zebra" mnie uwiodła swoim klimatem. 8-)
BlackMoon
 
Wiek: 44
Skąd: Warsaw

Poprzednia strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron