ATB

Andre Tanneberger
Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: ATB

Postprzez Technik303 06 lip 2009, 20:06

Ten remix tylko mnie utwierdza, że to chałturnik :P
http://www.youtube.com/watch?v=HudaQbybiO4
Prawie wszyscy włącznie z Svd, Maruksem S, BK, idą za trendem... electro/kupa/house ;P
Oczywiście wiem, że Sander odświeżył produkcje pod aliasem Purple Haze... Choć nic na miarę Adrenaline nie stworzył :P ;) to tyle troche offtopu :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez peterhol9 06 lip 2009, 20:47

Technik303 napisał(a):Maruksem S, BK, idą za trendem... electro/kupa/house ;P
a w którym miejscu Schulz ma kontakt z wyżej wymienionymi stylami? ja bym powiedział, że wręcz przeciwnie, o czym świadczy puszczanie w obecnym gdjb wałków typu Stan Kolev - Soma funk (Yvel & Tristan rmx) czy Sol & Grimm-Pororoca.

Technik303 napisał(a):Ten remix tylko mnie utwierdza, że to chałturnik :P
http://www.youtube.com/watch?v=HudaQbybiO4
...hooyove to jest, ale nie zapominajmy ile takich sampelków pojawia się i w innych setach, bardziej zasłużonych gośći, dajmy na ten przykład Pattersona. ja bym się bardziej przyczepił do tego-->
http://www.youtube.com/watch?v=Rv9hfuocvEI czy http://www.youtube.com/watch?v=EdzIOdvT31k&feature=fvst
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: ATB

Postprzez bAchoR 06 lip 2009, 21:15

No i niech idą tym trendem ? Na ich miejsce jest 50 nowych producentów. Nie ma ludzi niezastąpionych. Od lat są te same alliasy i kurwa grają wszędzie i to samo jak Bajm czy Perfect na darmowych festynach. Niech wchodzi świeża krew. Może wtedy poczuje się świeżość na tych eventach.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez peterhol9 07 lip 2009, 8:46

bAchoR napisał(a): Bajm czy Perfect

z tego co słyszałem to oni koszą gigantyczną kasę za występy i za darmo nie grają :) A co to atebe, to jednak nie da sie nie powiedzieć, że jego styl z roku na rok staje się coraz gorszy i próżno obecnie szukać wałków typu Sunset girl, halcyon, I wanna cry czy mixów do 4 just 1 day,
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: ATB

Postprzez bAchoR 07 lip 2009, 9:28

Ty Piotrek to naprawde .... grają za darmo ! Przecież nie płacisz biletów za tą bardachę ;/ Miasto płaci pieniądze dla nich. Płacisz pośrednio, ale nie bezpośrednio.
Zamiast Gdynia wydać te pieniądze na remont drogi to opłaca ludzi, którzy są niepłodni muzycznie od dobrych 10 lat i grają w coraz gorszych wsiach, bo jeszcze tam ich nie słyszeli.

Pozatym Gdynia to zjebała syutacje z tym weekendem. 4 duże imprezy w jeden weekend. Oprócz widoku tłumów na ulicach (3 mln turystów) to Gdynia jeszcze na tym straciła. To tak offtopowo trochę :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez peterhol9 07 lip 2009, 11:27

bAchoR napisał(a):Miasto płaci pieniądze dla nich.
oto mi właśnie chodziło :) ale koniec offtopa ;]
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: ATB

Postprzez Technik303 07 lip 2009, 23:07

Jak Gdynia straciła ? ;) a konsumpcja tych 3 mln turystów... zostawiają kasę :P Nie załamuj mnie... Gdynia na Openerze nie straciła. Większa konsumpcja, to większy obrót dla przedsiębiorców i co za tym idzie większa kasa z podatków :!: dla miasta. Berlin też zarabiał mega kase na love parade ;) Imprezowicze niszczyli park tiergarten, ale to trochę inna bajka...
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez bAchoR 08 lip 2009, 13:45

Wiesz ilu ludzi zniechęciły te tłumy ? Byłeś w Gdyni, widziałeś ? Wiesz jak tam się żyje i jakie są wpływy, gdy eventy są ładnie rozłożone i nie ma kolejek w sklepach, nie kończy się browar, nie ma godzinnych kolek itd ?
Zero miejsc do parkowania. W Gdyni nie można zaparkować po prostu. Wiem co piszę bo tu mieszkam, a Ty Gdynie piękną i światową widzisz z pocztówek w photoshopie i się wypowiadasz ? Gdynia to nie miasto dla 3 mln turystów. To ponad 200 000 miasto, gdzie w godzinach szczytu wraca się do domu oddalonego o 15 km często ponad godzinę. Teraz przyrównaj to do 3 000 000 gości. Oprócz centrum, portu, plaży i deptkaku to tutaj psy chujami wode pompują.

Mało tego. Zamknięte zostały jedne z najważniejszych dróg dojazdowych z Gdyni do Sopotu, bo rozgrywane były jakieś wyścigi. Prawde, ze nie śmieszne ? Tyle imprez, a zamykają drogi ? Teraz tak... wchodze do sklepu po piwo i zostały prawie same reddsy gingersy itd ? I w co 2 sklepie ? A tam gdzie jest wszystko to możesz zrobić dobrą pogawędke ze znajomymi stojąc w kolejce... zapomnisz, że stoisz w kolejce Tak się przyjmuje 3 mln ludzi i tak się robi na nich pieniądze ?
Analogiczna sytuacja. Rynna była za wąska i a z chmur lało tyle wody, że rynna się przelewała po bokach. Tak w przenośni wyglądała Gdynia w ten weekend.

Także organizacyjnie i ekonimcznie Gdynia nię pociągneła maxa. Statystyki - 3 mln tylko mowią jak było pięknie, ale to utopia.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez Technik303 08 lip 2009, 19:12

Bywałem w Gdyni, nieraz. To jak nie uczestniczysz w Openerze czy tych festiwalach, to wyjedź na ten czas i nie musisz się spinać, czy bulwersować raz na ruski rok zatłoczoną Gdynią ;) Będzie Ci lżej na duchu ;) Euro2012 we Wrocławiu to też prawdopodobnie będzie masakra ;) optymistycznie zakładając, że się odbędzie i zdąża ze stadionem :P Euro2012 (optymistycznie zakładając) będziesz mieć w Gdańsku ;) To natłok Cie raczej ominie ;) chyba, że bardzo nie lubisz turystów/kibiców z innych krajów ;P

Wiem, że offtop ;) Tak jakoś sztucznie podbija się topic z Andre ;P ;]
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez Deep Fog 01 wrz 2009, 13:21

jak dla mnie najlepszym kawałkiem ATB z całej dyskografii był "Trylogy" pierwsza częśc, która do dziś miażdży mi serce...;)
DEEP PROGRESSIVE TRANCE FOREVER
Avatar użytkownika
Deep Fog
 
Wiek: 38
Skąd: Jarosław/Podkarpackie

Poprzednia strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron