John O'Callaghan i jego 'nowy styl'

ex. John O'Callaghan - Subculture 031
Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: John O'Callaghan i jego 'nowy styl'

Postprzez sector 22 kwi 2009, 0:02

Technik303 napisał(a):A co do JOC, to traki wydane na Doorn Rotterdam i Marshmallow


Na mnie nie robia one zadnego wrazenia :| Wole o wiele bardziej te wydane w Discoverze.

Technik303 napisał(a):Wg. mnie każdy z Was jakby miał okazje bardziej wypromować się przez jakiś vocal trance, to na pewno by z tego skorzystał.


Wg mnie byl juz bardzo znany ze swoich poprzednich produkcji. Wypromowal sie jeszcze bardziej big sky, ale to tylko moje zdanie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan i jego 'nowy styl'

Postprzez JohnnyKnoxville 22 kwi 2009, 23:33

Sisiek napisał(a):Nie obrażajcie Kaspy i Rafałka bo wyjątkowo mają racje. Kto to qrwa jest Activa ? Urwał się chyba spod budki z piwem i stwierdził że będzie robił muzyke. Jedyne dobre numery jakie od niego zanotowałem to Activa - Genetic i Restless. Ale pierwszy to brzmi jak Marcos a drugi to w sumie bez żadnego pomysłu ale to norma w uk dancowych produkcjach.
Co Ty kvrawa Sisiek pierdolisz ????? Kto to kurva jest Activa ???? To koles o którym najwieksze sławy Trance'u z PvD, Askewem i innymi na czele mówią że był producentem roku 2008... Pojęcia widze ze nie masz o tym człowieku... Moim zdaniem on kiedys dorówna Push'owi... Pokaz mi jakiegoś producenta który w obecnych czasach aktywnie korzysta z 3-4 aliasów i produkuje pod kazdym muzyke różniącą sie stylem ????? Pokaż mi cżłowieka który obecnie obiektywnie nie zrobił żadnej słabej produkcje a którego każdy nowy wałek jest utrzymany na ponad przeciętnym poziomie.... Pokaz mi kogos kto robi innym producentom tracki na zamówienie, które później grane sa przez wszystkich i wydawane w różnych wielkich labelach.... Pokaz mi producenta którego tak na prawde szanują wszyscy i grają wszyscy ??? Nie wymagajmy od kogoś tego zeby robił klasyki z dnia na dzień, poza tym dla mnie chociazby Resistance jest jakimśtam lekkim klasykiem, tak na prawde klasyków jest bardzo mało i ciezko to przewidzieć co nim moze byc ??? Musi byc to na pewno utwór grany przez wszystkich i przez bardzo długi czas.... Mi ostatnimi czasy przychodza do głowy tylko 4 produkcje Bulldozer - Pattersona, Platitude - Onovy, Lift - Tyasa i Full Tiltin w remixie JOCa, dajmy Robowi troche czasu, w końcu JOC tez od czegoś zaczynał i "dorastał" do produkcji które zrobił przed pójściem w komercje... A tak wogóle to uj tak na prawde wie jak to było z tym Arminowymi klasykami, czy ktoś mu nie pomagał itp itd
Sisiek napisał(a):niż jakiś zawodnik co gra do kotleta w restauracjach w Manchesterze
skąd Ty wiesz gdzie on gra i co gra ??? Słyszałes go kiedykolwiek gdzieś ???? że sie wypowiadasz ??? Tak samo w tym przypadku, Rob jest przede wszystkim producentem a nie djem, tak na prawde za djke wziął sie "na poważnie" stosunkowo nie dawno z tego co mi wiadomo... Tak ze nie oceniał bym go porównując do Armina który gra juz x lat....
Sisiek napisał(a):zagrał wyśmienitych setów
też względne pojęcie.... Pokaz mi według Ciebie który set Armina uważasz za taki wysmienity i klasyczny ??? i ile ich naliczysz ??? Moim zdaniem jeśli chodzi o Armina to tak na prawde wyróżnia go z pośród innych artystów tylko jego wyśmienity kontakt z publicznością i przyjazna i pogodna osobowość, a nie jakieś ponadprzeciętne zdolności techniczne, czy smykałka do tworzenia klimatu w setach.... Producent też z niego obecnie żaden....

Ale to w sumie dyskusja o JOCu a nie w.w. panach.... John O'Callaghan ft. Sarah Howells - Find Yourself <<<<<<< kawałek zarządzi w radiu :D głupie masy będą szalały.... Tylko czy chcemy trance'u na takim poziomie ????
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: John O'Callaghan i jego 'nowy styl'

Postprzez pressya 06 maja 2009, 19:13

może się wypowiem ...
DLa mnie to co teraz odchrzania JOC to jest jeden wielki pierd***nik na kółkach.. jego Something to live for TO BYŁ ALBUM.. ale z tego co widze Armada coraz bardziej go "wchłania"..
przesłuchałam nowy album i odbił mi się czkawką głośniejszą od dźwięków na tiesto EOL..
Nie Nie i jszcze raz Nie. jak Pan chce Panie Jasiu robić kabaret pt "wieś tańczy wieś spiewa"
to prosze bardzo , ale ja tego nie kupuje..

dawne kawałki to było coś! teraz został tylko smutny posmak po zjedzonym cukierku
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: John O'Callaghan i jego 'nowy styl'

Postprzez Technik303 17 maja 2009, 11:35

Co chcecie JOC chce być równie popularny co Armin czy Tiesto :P Zabrońcie mu tego :) :P Puryści walczący o nieskazitelną czystość trance ;) :P Ferremu też zarzucali, że zabija prawdziwy trance :P I co z tego ? ;) W sumie na forum można trochę pobiadolić :]

Co do Activy wmieszanego w ten temat. Sisiek bądź chociaż w połowie Activa spod budki z piwem :P
Dla mnie szacun za Airflow !! :P I spłynie to po mnie jak ktoś powie, że trak jest mega sztampowy jak każdy uk trance :P Dla mnie jest dobry :) 3ma poziom jak starsze podobne produkcje uk trance :P Podoba mi się również Inerta - The Chamber (Activa rmx) :P
Obecne jego produkcje fakt są średnie :P I tak lepsze niż dorobek Svensona :P Svenson mi nawet klimatem traków pasuje do imprezy Sunrize :P :D
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Poprzednia strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron