Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix)

Co to za cover?
Identyfikacja utworów.

Powrót do ID

Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix)

Postprzez Stelmach 27 lis 2009, 1:44

Świetny numer Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix) nie daje mi spokoju, a tym samym oryginał od jakiego pochodzi. Jest to bowiem cover maksymalnie znanego kawałka, którego za cholerę nie udaje mi się rozkminić. Prośba o pomoc.

Linki:
1. http://www.speedyshare.com/files/194967 ... l_Mix_.mp3
2. http://www.sendspace.com/file/1y829e
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix)

Postprzez Tulipan aka Nexus 27 lis 2009, 23:15

Commander Tom - Attention ????????
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix)

Postprzez Stelmach 28 lis 2009, 0:22

Brawo Piotrze! Jesteś wielki a juto otrzymasz w drodze do Wrocławia tak samo wielki szklisty prezent znakomitego trunku :D

Dobrze się składa bo akurat Kutski zagrał kolejny wielki numer Commander Tom - 'Are Am Eye' na Kutski - BBC Radio 1 (17-10-2009):D

So let me, I'll pick you up to this show tonight.... OK, we wind in the club back now, for the classic German hard trance form back '95 we gonna may a message of facebook from the guy called "Carlos Tomatos" and he said: "No it will be good Kutski, if you drop Commander Tom - 'Are Am Eye' absolute classic, and here my answer that's it is!Rave on!"
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Masif DJ's - Attention (MDA & Spherical Mix)

Postprzez Tulipan aka Nexus 28 lis 2009, 0:29

hehehe dziekuje ja z flaszeczka bede juz do Ciebie jechał więc sie nie martw :) oby tylko udalo Ci sie zdązyć na pociag a o atrakcje alkocholowo muzyczne juz ja sie zatroszcze :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron