ID of my life

Identyfikacja utworów.

Powrót do ID

ID of my life

Postprzez bAchoR 01 wrz 2010, 7:38

Mój ripek, piękny emocjonalny numer za czasów najlepszego upliftowego DJ'a w historii trance'u - DJ Precision'a.
Ten track jest tylko potwierdzeniem tego co grał :roll:


http://www6.zippyshare.com/v/7775613/file.html

Mało prawdopodobne, że ktoś to odgadnie.

Polecam demensowi, Astralowi i wszystkim, którzy kochają wrażliwe uplifty.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ID of my life

Postprzez Transi 03 wrz 2010, 20:42

Cholera, ten utwór brzmi kapitalnie. Stary trance jakiego już nie ma.

Bachor, sprawdź to:



Melodia brzmi bardzo podobnie, tak więc Twój ID może być jakimś remixem :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: ID of my life

Postprzez bAchoR 04 wrz 2010, 6:41

To na bank ten utwór, Transi. Mega dzięki stary. Ma podobne elementy nawet brzmieniowe jak moj IDek.
Tylko jaki remix ? PEwnie unrealised.

Nic nie znalazłem :(


ALe sam original jest równie piękny. !!!!
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ID of my life

Postprzez demens 04 wrz 2010, 11:03

Kurcze, dopiero teraz się wsłuchałem. Oczywiście nie znam, ale ciekawe jest to, że niemal każdy ID z setów Precisiona, jakie napotykałem na różnych forach do identyfikacji tuneów, był po prostu kapitalny. Zawsze chciałem obadać jego stare sety, ale znając siebie musiałbym za wszelką cenę poznać tytuły, a nie mam do tego już tyle zapału co kiedyś. Sam posiadam jeden nieziemski ID z jego seta, kiedyś pisałem nawet pm na myspace Somatic Sense, ale bez odpowiedzi.

Tego "Liberation" nie znałem, ale tylko utwierdziło mnie w tym, że Miikka Leinonen jest jednym z najbardziej utalentowanych producentów trance. Tutaj można odsłuchać równie świetną wersję Delphion (czyli także autorstwa Leinonena).

Co do ID, może jest to bootleg Zechnera.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: ID of my life

Postprzez Astral Forteness 05 wrz 2010, 22:20

bAchoR napisał(a):Polecam demensowi, Astralowi i wszystkim, którzy kochają wrażliwe uplifty.

No i jak najbardziej trafnie ;). Genialny utwór, brak słów. Breakdown przypomniał mi moje ukochane (bynajmniej nie tak stare jeszcze):
Sindre Eide - Piovere.. magia! Ponadto w jednej chwili wróciły do mnie utwory, którymi niegdyś zarzucił prowadzący edycję ID Contest 20 nie podając na koniec upragnionej Tracklisty.... :P
Ah ten Precision.. pamiętam, jak swego czasu Demens szukał dwóch genialnych pozycji z jego setów...
demens napisał(a):Sam posiadam jeden nieziemski ID z jego seta,

... a co z drugim? :D
demens napisał(a):Delphion (czyli także autorstwa Leinonena).

I tu przemiła niespodzianka, nie pamiętam, bym wiedział o tym, że pod aliasem Delphion ukrywał się Miikka :) Korzystając z obecnego tematu dyskusji chciałem polecić coś spod skrzydeł owego producenta, co prawda w wersji De Donatis, ale sami posłuchajcie:



Coś w stylu "było, ale nie powróci więcej", jak zresztą cały Idek Bachora i utwory z setów Precisiona.
Btw, idę potręsić w starym stylu :)
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy


Powrót do ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron