Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Identyfikacja utworów.

Powrót do ID

Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez VelvetSense 16 wrz 2010, 18:10

Witam serdecznie... mam nietypowe pytanie a może ktoś to skojarzy... bo bardzo zależy mi na tym kawałku i jego tytule... właściwie za wiele o nim nie wiem ale tytuł był coś w stylu "Fifuseeee" coś w tym stylu że jednych liter bodajże "eee" było trochę więcej i prawdobnie "F" na początku. Wiem też jeszcze tyle że kawałek ten kiedyś zagrał DJ VMC czy jakoś tak na starym forum Revolusic w Battle Mix'ie :)

Pamiętam też że kawałek ten kojarzył mi się trochę z ASYS - No more fucking rock,n,rolll bo był w tym battle mixie grany jeden po drugim bodajże... i był też w nim taki zajebisty motyw gitary elektrycznej... i też trochę damskiego głosu... ale raczej coś ala taka wycie.... a nie śpiewanie ;)

Może ktoś skojarzy i da radę coś pomóc... ? :)

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 20 wrz 2010, 19:14 przez VelvetSense, łącznie edytowano 1 raz
VelvetSense
 
Wiek: 39

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez wasyl 16 wrz 2010, 18:56

hehe, no k.. nie mogę :D nie pomogę Ci, ale mogę obiecać, że zapewne wylądujesz wkrótce w dziale "humor" :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez VelvetSense 16 wrz 2010, 19:24

wasyl napisał(a):hehe, no k.. nie mogę :D nie pomogę Ci, ale mogę obiecać, że zapewne wylądujesz wkrótce w dziale "humor" :D


Kolego jak masz pisać takie posty to lepiej nie pisz w ogóle i trzymaj język za zębami... bo w niczym nikomu nie pomagasz i nic do tego tematu nie wnosisz... bo akurat pytanie jest poważne... i wiem że jest tu wielu userów z revolusic a raczej FMT bo w sumie najpierw był Revolusic a potem FMT... którzy mogą wiedzieć o co mi chodzi i to skojarzyć... dlatego też akurat na tym forum zadałem to pytanie... a Tobie radzę wziąć coś na wstrzymanie.... a to że jestem tu zarejestrowany dzisiaj nie znaczy że jestem kimś nowym tak na marginesie ;) i o muzyce nie mam pojęcia tak jak myślisz ;)
VelvetSense
 
Wiek: 39

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez Vibez 16 wrz 2010, 20:13

Robi sie grubo <popcorn>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez wasyl 17 wrz 2010, 16:38

Wybacz już nie będę ;* :) Po prostu nie mogłem zachować powściągliwości w odpisaniu na tego - jakże kuriozalnego - posta :D Musisz także zdecydować się, na czym zależy Ci bardziej, czy na tym kawałku, czy na tytule, bo forumowicze mogą mieć dylemat w jaki sposób rozszyfrować Ci to ID ;] Ok, to już było ostatni raz... Niestety ja nie kojarzę tego ID, a B! chyba już jakiś czas temu wywalił bazę i nie ma się jak do niej dogrzebać i przewertować sety VMC, czy raczej DMC, choć mogę się mylić.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez Sagi 17 wrz 2010, 21:36

ja wiem o jaki kawalek chodzi i z checia pomoge chodzi o to :

Mitsumoto - hard exshell a1 fffffuse

swoja droga niesamowity powerowy psytrans :O

W mojej ocenie, tak jak kiedys juz byla sprawa podobna co Drevni chichrala sie z opisu teledysku do Aphex Twina :P bo koles nie wiedzial jak go opisac wiec napisal tak jak to wygladalo :D , tu tez nic nie ma do smiania sie, po prostu ktos chcial rozszyfrowac tjunsa..a tam faktycznie jest taki vocal zenski co drze sie fuuuuuuuuuuuuusee (i napierdziela power hehe :D) i faktycznie w nazwie tez cos takiego sie przewija wiec WTF drogi Wasylku :D
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez VelvetSense 20 wrz 2010, 19:44

wasyl napisał(a):Wybacz już nie będę ;* :) Po prostu nie mogłem zachować powściągliwości w odpisaniu na tego - jakże kuriozalnego - posta :D Musisz także zdecydować się, na czym zależy Ci bardziej, czy na tym kawałku, czy na tytule, bo forumowicze mogą mieć dylemat w jaki sposób rozszyfrować Ci to ID ;] Ok, to już było ostatni raz... Niestety ja nie kojarzę tego ID, a B! chyba już jakiś czas temu wywalił bazę i nie ma się jak do niej dogrzebać i przewertować sety VMC, czy raczej DMC, choć mogę się mylić.


Spoko nie ma problemu... wiem że dziwnie wygląda opis i to do tego że byłem tu zaresjestrowany pierwszy dzień... ale szukam tego kawałka już od jakiś dwóch lat i to forum uznałem za ostatnią deskę ratunku po za tym ciężko opisać coś co się słyszało jeden raz i to z 5 lat temu... tzn. wiele razy to słyszałem ale w krótkim czasie... stąd coś tam w pamięci mi utkwiło i opis wyszedł jaki wyszedł :P DMC to nie był na pewno był taki DJ VMC, albo VMX czy jakoś tak ;) na forum FMT ale to było dobre 5 lat temu... ;)

Sagi napisał(a):ja wiem o jaki kawalek chodzi i z checia pomoge chodzi o to :

Mitsumoto - hard exshell a1 fffffuse

swoja droga niesamowity powerowy psytrans :O

W mojej ocenie, tak jak kiedys juz byla sprawa podobna co Drevni chichrala sie z opisu teledysku do Aphex Twina :P bo koles nie wiedzial jak go opisac wiec napisal tak jak to wygladalo :D , tu tez nic nie ma do smiania sie, po prostu ktos chcial rozszyfrowac tjunsa..a tam faktycznie jest taki vocal zenski co drze sie fuuuuuuuuuuuuusee (i napierdziela power hehe :D) i faktycznie w nazwie tez cos takiego sie przewija wiec WTF drogi Wasylku :D


A jednak ktoś się znalazł i doszedł do tego o co mi chodzi :D Dzięki ogromne.... nawet nie wiesz jak mnie uszczęśliwiłeś odgadnięciem tego kawałka :D i że mój dziwny opis się na coś zdał ;P

Teraz tylko to ściągnąć bo trochę ciężko znaleźć na razie tylko na YT fragment znalazłem :) A ani na BP ani na AJ ani na googlach za bardzo się tego znaleźć nie da ;)

http://www.youtube.com/watch?v=e6UHRhDry4U
VelvetSense
 
Wiek: 39

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez wasyl 21 wrz 2010, 8:58

VelvetSense, żeby Ci się jakoś zrekompensować za nerwy podczas czytania mojego posta ;), postanowiłem znaleźć dla Ciebie ten utwór i ofiarować Ci go w full'u ;) http://www5.zippyshare.com/v/49472836/file.html Proszę :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Dziwna prośba o ID z przed lat.... ?

Postprzez VelvetSense 22 wrz 2010, 10:21

wasyl napisał(a):VelvetSense, żeby Ci się jakoś zrekompensować za nerwy podczas czytania mojego posta ;), postanowiłem znaleźć dla Ciebie ten utwór i ofiarować Ci go w full'u ;) http://www5.zippyshare.com/v/49472836/file.html Proszę :)


Dzięki wielkie :D :D :D na googlach znaleźć się nie dało a p2p żadnego nie mam ;) Jestem właśnie po 20 odsłuchu i dalej mogę :P A co do nerwów to nic się nie stało... spodziewać się tego mogłem... w końcu trochę Was znam z FMT ;P tyle że mi bardzo zależało na tym kawałku stąd te nerwy ;)
VelvetSense
 
Wiek: 39


Powrót do ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron