[ODNALEZIONY] Carbon Based Lifeforms/Solar Fields/Aes Dana/Asura?

ODNALEZIONY
Identyfikacja utworów.

Powrót do ID

[ODNALEZIONY] Carbon Based Lifeforms/Solar Fields/Aes Dana/Asura?

Postprzez Takasytuacja 26 sie 2013, 20:12

Cześć.
Mój mózg nie chce mi dać spokoju, mam nieprzespane noce... Pomóżcie proszę.
Jedno z lekarstw na mój problem to odsłuchanie w całości utworu, który część mojego umysłu nuci gdy tylko sobie przypomni o tym.
Problem jest również taki, można powiedzieć, że nie dość że opisać potrafię i słyszę w głowie krótki wycinek tego utworu który poszukuję, to jeszcze ciężko z racji rodzaju muzyki to będzie opisać.
Do rzeczy. Tak jak w temacie, utwór prawdopodobnie od CBL, Solar Fields, Aes Dana, Asura.
Prawdopodobnie słyszałem go też na Czill Stejdżu na Ozorze.
W pewnym momencie utworu jest jakby cisza, a zaraz słychać jakby głos lub głosy kobiety/kobiece mówiące prawdopodobnie - "People". Dwa razy bodajże w jakimś tam odstępie czasu nie dużym(kilka sek.?), ale nie zaraz po sobie.
Następnie, prawdopodobnie, słychać jakby stukanie(hmm tylko jakie, jak to opisać? Tyle różnych stukań może być, tyle różnych stukań danej osobie w tym momencie może przyjść do głowy...) które z wolnego, przechodzi w coraz to szybsze(lub na odwrót)z różnymi efektami jakby echo i głębia jak w jaskini.
Z góry przepraszam za nie ogar i wszystko co źle uczyniłem.
Jeśli w totka ludzie grają i wygrywają, to i w tym wypadku tak sobie pomyślałem że jakaś szansa jest, nie zaszkodzi napisać bo nic na tym nie tracę ;)
Dziękuje.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2013, 17:24 przez Takasytuacja, łącznie edytowano 1 raz
Takasytuacja
 



Powrót do ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron