Discover Records presents John Askew

wtorek, 25.08.09, di.fm, Trance Channel, godz. 23
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 24 sie 2009, 22:33

Discover Records presents John Askew
wtorek, di.fm, Trance Channel, 25.08.2009

Obrazek

Nasz mistrz odprawi swoją comiesięczną ceremonię 8-) Obecność fanów UK tranceów i mocnego grania obowiązkowa. Przypominam i gorąco namawiam wszystkich na koleją odsłonę audycji Discover jak w każdy wtorek ostatniego tygodnia miesiąca na di.fm.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez JohnnyKnoxville 25 sie 2009, 12:03

Ja aż sie boje co sie może wydarzyć !!!!!!!!!!! Discover i całe Recoverworld ma w tej chwili najmocniejszy skład jesli chodzi o świerzą krew, pełnych pomysłów i kreatywnych artystów ze wszystkich labeli trance moim zdaniem.... Stali producenci też wymiatają i robią takie rzeczy że aż ciarki po mnie chodzą praktycznie z kazdym relisem... Pewne jest jedno.... Askew dzisiaj pociśnie mase ID które wyrwą nas z buciorków :D a które zostaną ujawnione i wydane za grube, grube miesiące.... bez zbędnego zamulania, wprowadzania, komercyjnych pseudo progresywnych bzdetów, grania pod bublikę i reszty tego całego syfu który zagościł na stałe w Holandii i Niemczech.... Wystarczy spojrzeć tylko jak rozwija się koronny label Recoverworld.... Najpierw był sam Discover, później Discover Dark, później Discover Digital, a teraz White Label.... Ja mam nadzieje tylko że JOC w końcu ruszy ze swoim labelem i zmiotą tą całą Armade, Black Hole i reszte holendersko/niemieckiego syfu z powierzchni ziemi..... Wyszło by to na dobre jakości Tranceu na świecie.....

Czekam na audycje dja i producenta który nie pcha się na okładki bravo girl, tylko robi to co kocha i tym co robi przekazuje ludziom swoją wizje muzyki.... Mam nadzieję za 12.09 uścisne mu dłoń i powiem: Rób to co robisz, ludzie Cie za to kochają.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez bAchoR 25 sie 2009, 12:22

Czekam na audycje dja i producenta który nie pcha się na okładki bravo girl, tylko robi to co kocha i tym co robi przekazuje ludziom swoją wizje muzyki.


Nie tylko on jedyny jest taki wyjątkowy. Okładki bravo girl to tak naprawde rzadkość i na podstawie paru ananasów ludzie marginenuzują całość ? To nie jest dobre podejście ;)

Myśle, że każdy producent ma jakąś własną swoją wizję muzyki, która daje mu jakąkolwiek motywacje i radość. Nie musi tak być i nie jest, ale powinno. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 12:37

Chętnie bym posluchał dziś Gary Pound - Republic i szczególnie Spencer - Spark Plug (Gary Maguire Remix) który bardzo przypomina mi konstrukcją pyszny remix Sly One vs. Jurrane do Shade Of Your Soul.
Bankowo powinien polecieć Bad Apple i John O’Callaghan - Don’t Look Back (John Askew Remix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Sisiek 25 sie 2009, 15:44

JohnnyKnoxville napisał(a):Ja aż sie boje co sie może wydarzyć !!!!!!!!!!!


Załóż pieluszkę :D "janse kurwa, że wszystko sie może zdarzyć". Ale co się zdarzy tutaj ja już wiem. UK Trensowa monotonna zamuła. Plus milion obgranych numerów :]
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 17:08

Co do monotonii lub zamuły to raczej pomyłka gatunków Krzysiu :D Owszem różnie to bywa z obecnym trance i obecnie jest raczej kiepsko ale styl wyspiarzy rozwija sie osobnym torem i na nudę nie pozostawia miejsca - jest sprawny, płynny, energetyczny, melodyjny i często mroczny. Fleming i jego ekipa to już wybitnie definicja rasowej muzyki. Doskonale sprawdza się eventowo. Obgrane kawałki i wymęczone przez innych (???) to masz u Armina, Tiesto, ale chyba nie u Askew, Maguire czy Kearney'a. Tak więc najprierw posłuchaj a później sąduj swoje wyrocznie.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez sector 25 sie 2009, 18:42

Mnie niestety dzis zabraknie o 23, ale jutro jako pierwszy sciagam secika. Mam nadzieje, tfu... wiem, ze Askew bedzie trzymal poziom, mam tylko nadzieje, ze zapoda duzo dobrego materialu, ktory bede mogl katowac przez kolejny miesiac, do czasu, az znowu cos zamiesci w sieci. Tak wiec, dzis w nocy THE ONE AND ONLY, JOHN FUCKING ASKEW!!!...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Rado 25 sie 2009, 21:34

Jak obowiązek to obowiązek ;) Liczę na konkretne granie i sporo świeżego materiału za niedługo zaczynamy.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 22:02

Na dobry i mocny początek: John Askew - Vandalism (Joint Operations Centre remix) ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Rado 25 sie 2009, 22:13

Kogo to remix do Home teraz leciał bo całkiem dobrze napier...
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 22:21

Korba techowa niesamowita to co teraz młóci Askew - świetny numer!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 22:26

Mark Andrez & Den Rise - Flames
John Askew - Bad Apple

\ o /
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Rado 25 sie 2009, 22:37

Świetny epizod bez zamulania i myślę że pozostanie już tak do końca :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 25 sie 2009, 23:07

Neptune Project - Aztec (Aly & Fila Remix)
i....coś bardzo znanego z poprzedniego epizodu.

Piękny pąpujący techniczny set pełen niesamowitej energii i siły natarcia. Paluszki lizać 8-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez indecentnoise 26 sie 2009, 10:55

Po prostu genialny epizod.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 26 sie 2009, 18:43

Znajdzie ktoś playlistę do tego wytrzaskanego seta?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:52

Dawno nie słyszałem tak trzymającego w napięciu seta. Szczególnie początek wyrywa z butów i powoduje u mnie niemały ślinotok. Epizod prawie że kapitalny, a na tle wrześniowego kolosalny!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Discover Records presents John Askew

Postprzez Stelmach 15 lis 2009, 16:29

Do końca roku zostały tylko dwa epizody, ale myślę że właśnie ten będzie kandydował do no. 1 w 2009. Poczekamy, zobaczymy :-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości