End of Year Countdown 2009

Afterhours.fm @ 19.12 - 01.01
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez replee 28 gru 2009, 17:33

heatbeat zagrał tak, jak ma brzmieć Trance - ma zapie*dalać! :D było bardzo dobrze.

a dreszcz wciąż zamula :-P
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez demens 28 gru 2009, 18:03

I jest O'Bir. Mam nadzieję, że chociaż on zagra bez elektropierdów i wyjących wokali.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 28 gru 2009, 18:55

Dreszcz rzeczywiście zamulił. Się wynudziłam w zasadzie tylko. Oni chyba jakoś na szybko te mixy nagrywają;p
O'Bir dużo lepiej muzycznie. Całkiem całkiem. Teraz zupełnie przyjemne wokalowe sobie lecą, można polatać trochę
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez demens 28 gru 2009, 18:57

Jak dla mnie O'Bir świetnie. Upliftowo, ale też nie zabrakło mocniejszego pier*olnięcia, które było naprawdę znośne. Nawet te wokale teraz też bardzo w porządku. Jedynie wywaliłbym ograne Ramsterdam. "Anticipation 2.0" jak to ktoś napisał na forum ah :)
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 28 gru 2009, 20:10

18:27:58 ja
uwielbiam ten trak!
zawsze zapominam co to
zaraz melodia wejdzie
tak!

18:28:53 replee
bardzo przypomina anticipation

:mrgreen:

O'Bira jeden z lepszych setów spośród EOYC jak dotąd.
demens napisał(a):ale też nie zabrakło mocniejszego pier*olnięcia,

zwłaszcza przy końcu;) nawiasem mówiąc ten trak (wokal) też mi się kiedyś już obił o uszy lecz w innej wersji.
Teraz Chagall. Chcę zobaczyć jego tracklistę! ciekawie na razie jest [2 pierwsze wałki], inaczej i nie tak źle-popowato jak się obawiałam (i wciąż obawiam) na modłę np. This moment
akurat puścił This moment a przedtem Armin van Buuren - Unforgivable (First State Smooth Mix)
reasumując, choć słuchałam Nica z przerwami, to nie było tak źle, jak można było się obawiać. Pod koniec już mi się zupełnie nie podobało. Poza tym zagrał dwa swoje numery z rzędu - 'This moment' a następnie 'Man on the run' (Nic Chagall remix)
Teraz leci van Riel, ale to już za dużo na moją dzisiejszą muzyczno-fizyczną wytrzymałość;)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 gru 2009, 12:32

pieknie gra Kristina Sky, czekamy na 14:00 gdy za stery wejdzie JOOP :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez demens 29 gru 2009, 12:47

Nie zapomnijcie, że jutro o 16:00 Will Holland :mrgreen:
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 gru 2009, 13:53

o tej porze moze byc ciezko bo juz pewnie sylwestrowicze moga byc dobrze porobieni a i z internetem moze byc cienko hehe piekny set Kay Wilder !! piekny wałek pojawil sie w jej secie Midway - Amazon (Ferry Tayle & Stephan R 2009 Universal Language Remix) brawo !! chyba nie bedzie JOOP'a :/
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 29 gru 2009, 20:07

kończę teraz słuchać Bobiny. spodziewałam się, że może być różnie - tak zwany wariant neutralny: może być dobrze i może być źle;) Było całkiem całkiem.. miejscami bardziej mi się podobało,. miejscami mniej, ale nie nudziłam się, mix różnorodny, różne brzmienia.. był remix Faithless, na koniec leci Silence w jakimś nieco zrytym remiksie;]
Teraz Corsten. Zaczał dośc nietypowo, ale nie wiem, czy i ile go posłucham..
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 gru 2009, 20:21

ja przez przypadek nei wylaczylem streama i mowie co ten bobina tak zwolnil i zamula ale oczywiscie okazalo sie ze to Ferry Corsten wiec juz szybciutko wylaczylem :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 29 gru 2009, 21:54

Markus Schossow i Sebastian Brandt teraz - jestem szczerze zaskoczona [pozytywnie] ich mixem... a miałam teraz nie słuchać O_o naprawdę miło jest.. dają takie kawałki, że... zbliżam się do opinii, iż to jeden z lepszych o ile nie najlepszy (muzycznie i technicznie) mix z cyklu.. [spośród tych które wpadły mi w ucho] trudno odejść od odbiornika..
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez d3cK 29 gru 2009, 22:03

Ostro zapierdalali panowie :) zobaczymy co przyniesie ze sobą Airwave :)

pierwszy wałek wspaniały! :yeah:
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 30 gru 2009, 17:48

mnie się nie podobał zbytnio, drugi jeszcze mniej, więc wyłączyłam:| Natomiast teraz Filo and Peri:) na razie jest dobrze nawet, transowo i zdecydowanie. o, Remix 'For an angel' van Dyka ze zmodyfikowanym pianinem;] a dalej byle jak już;|
Will Holland :squee: o i Temple One leci! kolejny wałek już mniej fajny
Super8 and Tab.:
Super8 & Tab - Irufushi (Original Mix)
Lange ft Sarah Howells - Let It All out (Original Mix)
Mike Koglin & P.O.S. - Autumn (Original Mix)
Jerome Isma-Ae - Hold That Sucker Down
Marco V - When The Night Falls (Dub)
Paul van Dyk - Nothing But You feat. Hemstock & Jennings (Super8 & Tab Remix)
Jochen Miller - Red One (Extended Mix)
Mat Zo - Default (Original Mix)
Filo & Peri ft. Aruna - Ashley (Alex M.O.R.P.H. Remix)

ok rozłączam się, choć jest ponoć w tej chwili ponad 1800 słuchaczy;p
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez demens 30 gru 2009, 19:26

Ehh dopiero co do domu wróciłem, więc przegapiłem Hollanda i A&F :/ Ale jakoś nie widzę bukietu zachwytów ze strony Vidii odnośnie Hollanda, więc może nie dużo straciłem :) Tracklista Egipcjan wygląda zacnie, trzeba będzie nadrobić zaległości.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Vidia 30 gru 2009, 23:11

Corderoy właśnie skończył utworem Corderoy vs. Aly & Fila – Key Of Dreams (Vexilium Mashup / Corderoy Edit) - Rafał, robisz się sławny \o/ A teraz Signuuuum! może być grubo i liczę, że będzie
Co do Hoollanda, słuchałam z 4-ech ostatnich kawałków i mi się najpierw podobało, potem już emocje troszku opadły. Na tracklisty nie patrzyłam. Natomiast ucieszyło mnie 'Things that happen' (Temple One remix), zaś Super 8 and Tab nie omieszkali na koniec swego setu zagrać Temple One - Sahara nights!
Signum pierwszy wałek średni, ale drugi- miodzio:) heh teraz Heallesville sanctuary... da się nawet wy3ymać ten track, gł. z uwagi na ładne, typowo transowe brzmienia.. tego wokalu mogłoby IMO nie być;] Signum kończy ładnym transem [oprócz tych "syren" w tle;]
o mamo, co ten Halliwell robi :D wyłączam
Ostatnio edytowano 31 gru 2009, 9:18 przez Vidia, łącznie edytowano 1 raz
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: End of Year Countdown 2009

Postprzez Rado 30 gru 2009, 23:55

Po tym secie Eddiego wnioskuję, że powoli znowu wraca do mocnego, dynamicznego grania i oby dalej w tym kierunku a znowu będzie królował :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Poprzednia strona

Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości