Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Top 20 of 2009
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez Kasper 25 gru 2009, 9:47

sector napisał(a):
Kasper napisał(a):Mam nadzieje, że ludzie z naszego forum wiedzą na co głosować w naszych wyborach!

jasne Sean Tyas - Rulebook :)


wygrana tego tracka podważy sens istnienia tego forum, 100% jebanki no more no less...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez sector 25 gru 2009, 11:04

Kasper napisał(a):wygrana tego tracka podważy sens istnienia tego forum, 100% jebanki no more no less...

To jest tylko i wylacznie Twoje zdanie i dzieki Bogu sa jeszcze ludzie na forum, ktorzy mysla inaczej. Dla jednych jest to jebanka a dla drugich tjun roku. Juz boje sie pomyslec co byscie wypisywali gdyby jakis techno numer znalazl sie w Top 10 :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 12:32

sector napisał(a):Juz boje sie pomyslec co byscie wypisywali gdyby jakis techno numer znalazl sie w Top 10 :)


Znaczyloby to mniej wiecej tyle, ze na forum jest wiecej osob z bardziej wyszukanym gustem :D. Oddawanie glosow na Tuman sprowadzi to forum jedynie na pulap innych for przyklaskujacych bozkowi Arminowi. Zatem ludzie, nie robicie siary :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez peterhol9 25 gru 2009, 12:47

TBk2000 napisał(a):Oddawanie glosow na Tuman sprowadzi to forum jedynie na pulap innych for przyklaskujacych bozkowi Arminowi. Zatem ludzie, nie robicie siary :D.
widzisz. bo ja nie przyklaskuję Arminowi, tylko temu wałkowi :) Gdybym przyklaskiwał wałkom z racji tej, że ich autorem jest AvB, to wytypowałbym Broken tonight albo inne unforgiveable.. Ale tak nie jest. Ja osobiście oddałem głos na Tuvan i Envision i z tej pierwszej pozycji nie mam się czego wstydzić :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez Stelmach 25 gru 2009, 18:40

Na 20 kawałków, aż 13 jest z tak tandetnymi vocalami, że uszy więdną, a reszta niczym nie wykracza poza poziom przeciętności. Jeśli to ma być obraz dzisiejszego trance to serdecznie dziękuję.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez TBk2000 25 gru 2009, 18:49

Nic personalnie z mojej strony ;-), ale patrzac po wszelkiego rodzaju stronach/forach czy czym tam jeszcze, gdzie pojawia sie muzyczna tematyka, a w szczegolnosci gdzie pisze sie o trensie, pojawiaja sie pelno fanboy'ow z podpisami 'armin is god', przyklaskujac jemu i kazdej jego produkcji :D. Wiadomo, ze wsrod nich sa tez tacy, ktorzy nie dostaja scisku zwieraczy na sam widok jego geby, ale i tak wiekszosc spuszcza sie na ten walek tylko dlatego, ze zrobil go wlasnie Armin, bo gdyby byl to ktos inny, a kawalek pojawilby sie na poczatku roku, to obecnie nikt by o nim nie pamietal. Moze na tle innych jego kawalkow ten jest jeszcze do zaakceptowania i powiedzmy, ze jest to jakis tam trance, ale na tle innych Trance'owych produkcji, ktore sie pojawily w tym roku, to Tuman jest zwyklym setowym zapychaczem.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Armin van Buuren - A State of Trance ep 436 (24-12-09)

Postprzez soczek 25 gru 2009, 21:57

Tuman? Haha :D Nie no osobiście lubię ten kawałek, ale odrobina humoru nie zaszkodzi.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Poprzednia strona

Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości