Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

& Tbk2000's Battle Mix 05
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Re: Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

Postprzez bts 02 sty 2010, 21:34

Matvel napisał(a):Pomijam już opisanie utwór w stylu łup łup..

A co mam Ci napisać? Dla Ciebie genialny basssline, a ja właśnie tak odbieram ten kawałek choć przecież lubię UK Trance.

Matvel napisał(a):Co wyróżnia ten utwór spośród innych już odpowiadam. Gdzie jest ta masa wydawnictw z tak genialnym bassline'm?

No tuż obok, tylko nie genialnym, a typowym dla tego stylu: Activa - Transmission lub Get On With It, Simon Patterson - Thump czy Gary Maguire - Standing Still.

Matvel napisał(a):Utwór cały rok grany i bardzo dobrze sprawdzający się na parkietach.

Wiesz, coś od Armina pewnie też było grane cały rok ;) Choć fakt, Vandalism bardzo dobrze sprawdza się na parkietach ale podobnie jak masa innych wydawnictw.

Matvel napisał(a):Dla mnie to najlepszy utwór tego roku który wyszedł spod ręki John'a.

O widzisz i tu zgadzam się z Tobą w 100% :D
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

Postprzez KaSS 02 sty 2010, 22:17

Ja tutaj nie oceniam niczyjego gustu muzycznego, napisałam wszystko jak widzę z mojej perspektywy.

Nie można nikogo przekonać do swoich racji krytykując wszystkie inne racje i wywyższając swoje Bachorze.
Myślę, że na tym forum każdy powinien mieć prawo głosu i wyrażania swoich opinii na tematy muzyczne bez strachu, że zostanie zbesztany lub potępiony.

Koniec offtopa.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

Postprzez JohnnyKnoxville 03 sty 2010, 0:32

Wiadome inni lubią to inni tamto..... Trzeba się z tym pogodzić.... Jeśli chodzi o forumowego faworyta czyli >>>>> Bakke & Joni - Envision (Original Mix) to przepchało go pewnie grono progresywnych samozachwycaczy i wielbicieli wolnego bitu do pomarzenia.... UK Tranceowcy jednak odpuścili tym razem (być może rozbiły sie jakoś dziwnie nasze głosy ??? chociaż ja sam głosowałem tylko w pierwszym etapie :P ) na naszym forum jest troche jak z polityką..... Ci co lubią wolną jazdę do siedzenia w domu i słuchania w spokoju głosują na rzeczy bardziej nastrojowe i wolniejsze, a Ci co lubią jak coś zapierd...a, napierdal..a i na imprezach latają jak głupi z wywalonym jęzorem głosują na UK Trancey, Techno i reszte.... Różni są ludzie i ich gusta tak samo.... Dla mnie w tym roku wyszło bardzo dużo dobrych wałków, z tego topa co jest zostawił bym ewentualnie tylko Papillona <<< chociaż znudził mi się po kilkudziesięciu odsłuchach i bym sie wahał, ale na pewno został by Vandalism... Wystarczy tylko popatrzeć jaką kariere zrobił ten wałek w tegorocznych setach.... Na prawde nie zdarza to się często żeby tak długo był support jakiegoś wałka.... Dodatkowo szczerze mówie że mimo setek odsłuchów podczas różnych okazji Vandalism do tej pory mi sie nie znudził.... Moim zdaniem Oryginał to 10/10 i remix JOCa też 10/10.... Co do Rullebooka to nic w tym wałku nie widze..... A podsumowanie, jak podsumowanie, dobrze ze chociaż jakiegoś popu typu Man On The Run czy innych nie ma w top 10....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

Postprzez TBk2000 03 sty 2010, 3:22

To trzeba bylo brac udzial w zabawie i glosowac, a nie narzekac teraz co bys zostawil a co wywalil. Moze gdybys oddal glos na Vandalism, ten okazalby sie zwyciezca. No, ale sie nie chcialo, wiec..? Zamiast pisac niestworzone rzeczy na temat podsumowujacego zestawienia, wysnuwajac przy okazji jakies tezy z kosmosu na temat wygranego kawalka i osob na niego glosujacych, mogles najpierw zapoznac sie z przebiegiem glosowania. Wiedzialbys wtedy, ze Envision zostal zaproponowany razem z czterema innymi Trance'owymi kawalkami przez osobe sluchajaca Trance'u. Ponadto kawalek ten w drugiej fazie glosowania pokonal Kintar'a, a w trzeciej Moshic'a, co jak widzisz od samego poczatku obala teze odnosnie parcia, jak to nazwales, "progresywnego grona samozachwycaczy[?]".
Prawda jest taka, ze kawalek ten wybraly osoby, ktore podeszly do wyborow w calkowicie obiektywny sposob i mimo swoich wczesniejszych typow, ktore przeszly badz tez nie, oddaly na niego glos, bo jest on po prostu dobry. Tego obiektywizmu, bez urazy, ale po Tobie raczej bym sie nie spodziewal, z oczywistych powodow :-). Jestes zbyt zamkniety na muzyke i wszelkie jej odmiany, totez Twoje przemowy z technobaniojazda na temat ToTW nie maja kompletnie obiektywnego charakteru, bez urazy ;-). Myslisz sie co do tego, ze na forum ludzie dziela sie na jakies grupy powiazane gatunkami muzycznymi, bo jest wiele osob, ktore z kazdego gatunku potrafi cos dla siebie wybrac, a nie faworyzowac ciagle tylko jeden sluszny - chociaz sa i tacy, np. Ty ? :-). Muzyka to nie tylko UK Trance, tam samo jak ToTW.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Enhanced Perception 01.01.2010 - FME TOTY 2009

Postprzez bAchoR 03 sty 2010, 7:40

Nie można nikogo przekonać do swoich racji krytykując wszystkie inne racje i wywyższając swoje Bachorze.
Myślę, że na tym forum każdy powinien mieć prawo głosu i wyrażania swoich opinii na tematy muzyczne bez strachu, że zostanie zbesztany lub potępiony.


Kasia, naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie będe się bronił przed drugą osobą, która zupełnie inaczej odbiera post jak powinna, mimo iż tłumaczę o co chodzi.

Nie wywyższam, tylko przedstawiam swoje racje ARGUMENTUJĄC je.
Jaki sens miałyby dyskusje, gdyby ich celem nie byłoby cheć przekonania drugiej osoby do swoich racji albo chociaż próba spojrzenia moimi oczami na problem ? To, że ktoś ma swoje zdanie to nie znaczy, że mam mu budować pomniki i padać do stóp.
Zastanowiałaś się nad tym ? Może Ty lubisz tylko powiedzieć i wyjść, ale ja jestem taki, że lubie tłumaczyć i próbować ludzi nastawić na inny typ myślenia, co nie jest żadnym grzechem. Dla mnie, teraz już, klótnia, dyskusja etc. bez chęci przyciągniecia 2 osoby na moją stronę, jest jak próba dojechania rowerem z Warszawy do Krakowa bez łańcucha. Tylko dodam, nadmienie, że jestem otwarty na czyjeś sugestie, ale muszą być one odpowiednio uagrumentowane :)

I nie potępiam Cię ani nie besztam. Przez internet nie da się tego zrobić. To, że jesteś kobietą to nie znaczy, że mam Cię głaskać po głowie i przepraszać za każdy wypadnięty włos :) A że kobiety są bardzo uczulone na słowa i biorą je do siebie to już taka natura ;)

Nazwałaś utwór, który wygrał TOTY, jak pamiętam, totalną zamułą, co obraża uczucia innych względem tego utworu, który defacto wygrał większością głosów. A przesłuchałaś to nawet jeden raz, który w Twoim przypadku może być niewystarczający. Pewnie zaraz pomyśli : a skąd on może o tym wiedzieć, głupi chu... Ano stąd, że nie słuchasz takiej muzyki i potrzebne są Tobie dodatkowe bodźce. :mrgreen:

Równie dobrze ja (PRZYKŁADOWO) mogłem nazwać Twoje typy napierdalankami z melodiami elementarza 1-szo klasisty, ale tego nie zrobiłem, bo traktuje to forum dosyć poważnie, mimo mojego rozdwojenia jaźni w niektórych przypadkach. :D

Pis :)

Johny, dla nas wygrał En Route :D

Johny, my wiemy co to jest besztanie i wjeżdzanie na siebie. W Warszawie wjeżdzaliśmy na siebie 3 godziny na temat muzyki i nikt nie wygrał. No może ze wskazaniem na mnie :lol: ;) Ale nic się nie stało i nikt się nie obrażał. Nawet się śmialiśmy, bo do akcji weszły nawet nasze stare i przedmioty twarde zwane kamieniami. :D Trzeba odrózniąć sprawy muzyczne od koleżeństwa przyjaźni. Ludzie o muzykę potrafią się pozabijać i to trzeba wziąść pod uwagę. I tym miłym akcentem kończe swój wywód.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia strona

Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości

cron