Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

23.01.2010 | 18:00 -> 19:00 @ Afterhours.fm
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 22 sty 2010, 23:08

Obrazek

Otoz na horyzoncie pojawil sie nowy show kolejnego godnego przedstawiciela wysp! Tym razem Kearney poprowadzi swoja audycje na lamach radio afterhours.fm. Mam tylko nadzieje, ze tym razem nie skonczy sie tak jak kiedys gdy to mial 2h czasu antenowego w jakims dublinskim radiu.

Informacje:
Godzina: 18:00 -> 19:00
Stream: http://www.ah.fm/firewall192k.m3u

I pare slow od samego Bryana.

Hey guys,

My brand new radio show begins on Afterhours.FM on Saturday the 23rd of January.

The show will contain sixty minutes of the most upfront tech house, techno and trance aswell as some exclusive material that has yet to be heard anywhere else.

This month's show will contain brand new music from myself, John O'Callaghan, Peter Forasi , Beckers, Simon Patterson, Raul Mezcolanza and much more.

There will also be exclusive previews of my own new material including my brand new remix of John Askew - Battery Acid.
Really hope you enjoy the show and i will have a download link on my page after the show finishes.

Thanks,
Bryan


Prezentuje sie ciekawie, zwlaszcze, ze bedziemy mieli okajzje uslyszec duzo noweg materialu :) Do jutra! :yay:

Tracklist:
1) Beckers - Excuse (Weekend Heroes Remix) - Plastik Park
2) Christian Fischer - Wahnsinn (Peter Forasi a.k.a Peppelino Remix) - CDR
3) Timmy & Tommy & Bryan Kearney - Loco Motive - Full Tilt Recordings
4) Raul Mezcolanza - The Most Beautiful - Adult Records
5) Ivan Devero - Florentim - Adult Records
6) Odessa Soundfreaks vs CLS - Ready Or Feel It (Bryan Kearney SMASH-UP) - CDR
7) Reaky - What A Clusterfuck - CDR
8) DJ Stay - Automated - Penetration Nation
9) The Streets - Blinded By The Lights (Nero Remix / Bryan Kearney's Passion NYE Rework)
10) John Askew - Battery Acid (Bryan Kearney's For The Neighbours Remix) - CDR
11) John O'Callaghan - Broken (Bryan Kearney Remix) - Armada
11) Bryan Kearney - The Next Chapter (Chris Metcalfe Remix) - KEARNAGE
12) John O'Callaghan - Striker (Original Mix) - Subculture
12) Cosmic Gate - Explorations Of Space (Tom Colontonio Rework) - CDR
13) Simon Patterson - Miss You - Spinnin

Download: http://www15.zippyshare.com/v/94717941/file.html


Skrot z tego co sie dzialo na chacie :D

A propo kawalka Reakyego
Obrazek

A propo remixa do Askew
Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez JohnnyKnoxville 23 sty 2010, 17:01

Czekamy :P
Czyli z tego co widze i słyszałem to szykuje sie jakaś Epa, albo może nawet coś więcej w Discoverze z Remixami do wałków Askewa Nailgun remixuje Downey, Advent of Us Maguire, Battery Acid Kearney, ciekawe co jeszcze się tam znajdzie ?????
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 23 sty 2010, 18:06

Zaczynamy :)
1) Beckers - Excuse (Weekend Heroes Remix) - Plastik Park
2) Christian Fischer - Wahnsinn (Peter Forasi a.k.a Peppelino Remix) - CDR
3) Timmy & Tommy & Bryan Kearney - Loco Motive - Full Tilt Recordings
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez Matvel 23 sty 2010, 18:08

Kurcze spóźniłem się trochę, mam nadzieję że dużo nie straciłem.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 23 sty 2010, 18:09

nie :) wbijaj na czat :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez TBk2000 23 sty 2010, 18:12

Jedziem :D.

Ten wokal 'ooone ne ne nee' slyszalem w 2001 w jakiejs rurze :D. Poszukam i w Humor wrzuce :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 23 sty 2010, 18:43

haha! :D

CZAT napisał(a):(18:42:04) JohnnyKnoxville: piekny numer \o/
(18:42:11) JohnnyKnoxville: tzn cos innego od jebania :D
(18:42:18) JohnnyKnoxville: ale czy taki piekny to nie wiem :P
(18:42:29) sector: hahahahhahahahahhahaha
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez Stelmach 24 sty 2010, 19:08

Widzę że masę nowości pogonił, obczaję i podzielę się cennymi uwagami ;)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez Stelmach 24 sty 2010, 22:14

Cóż niestety jak dla mnie bardzo mizerny epizod. Pół godziny jakiejś techno nawalanki bez ładu i składu na jeden rytm, zróżnicowanie dźwiękowe równe zeru, druga część z większym polotem i Kearney'ową fantazją. Bardzo fajne John Askew - Battery Acid (Bryan Kearney's For The Neighbours Remix) i Bryan Kearney - The Next Chapter (Chris Metcalfe Remix). Striker już niestety mnie drażni swoją monomelodyjnością, znacznie więcej spodziewałem się po remixie do Cosmic Gate - Explorations Of Space od Colontonio.
Zastanawia mnie po co Kearney w kółko manipuluje z tymi tech-techno kawałkami zamiast uderzyć w typowym acidowym klimacie od ziomków z UK bądź hard house, które i mają więcej melodyjno-rytmicznego polotu i większe nasycenie energetyczne.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 24 sty 2010, 23:28

No jak to czemu? Bo Kearney nie gra Hard House :lol: :D Od dawna wiadomo ze Kearney to Techno i Trance ten UK jak i stary dobry trance z NL.

Co do poczatku sie zgodze. Jednak pozniej zaczyna sie klasa sama w sobie. Reaky, remix do Askewa itp. Pod koniec troche wieje nuda bo wchodza uplifty (nigdy nie wiem czemu oni wszyscy jak na zlosc pod koniec seta graja aplifty :P).

Nie mniej jednak jesli Bryan bedzie trzymal fason tak dalej, to mam kolejna comiesieczna audycje obok Johna Askew, ktorej bede sluchal.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez Stelmach 25 sty 2010, 0:03

sector napisał(a):No jak to czemu? Bo Kearney nie gra Hard House :lol: :D


Kearney z typowych dla hard house motywów zrobił jakieś 70% swoich produkcji bazując głównie na bassline i padach od słynnego Tonego De Vit'a. Posłuchaj Sector, I Don't Care czy The Down w oryginale, Feel My Love, Give Me A Reason, Are You All Ready Now, V-Tracks - Subway 26 (Tony De Vit Remix), Diddy - Give Me Love (Tony De Vit Remix) we wszystkich tych kawałkach jak i większości numerów De Vit'a dobitnie wyróżniony jest słynny mechaniczny i wibrujący bassline charakterystyczny dla tego producenta jak i dla późniejszych - nam współczesnych produkcji Kearneya (choćby Punchline czy Rulebook Bryan Kearney Remix) . Sam łapałem się na geniusz Bryan'a, dopóki nie odkryłem kiedyś produkcji De Vita i dość podejrzanego faktu, że wiernie kopiował to co kiedyś stworzył ten legendarny producent hard house. Nie chcę się rozwodzić czy było to lepszo-gorsze naśladowanie mistrza czy próba nawiązania do pierwowzoru gatunku, niemniej jednak umówmy się co do faktu że Kearneyowi rytmy hard house są szczególnie bliskie i lepiej byłoby żeby grał właśnie w tym klimacie a nie od jakiegoś czasu nawijał Reakiego i spółkę, którym - jak na mój gust - brakuje już pomysłów, a produkcje stają się z lekka monotonne.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez sector 25 sty 2010, 0:16

"Tosz" drogi Stelmachu ja wiem, ze on nie jedzie na swoich pomyslach :) DOkladnie wiem, jak brzmia te jego remixy i jak origninaly. Jednka mimo tego, ze bierze swoje pomysly wlasnie z Hard House itp to jednak jak widac preferuje trance, albo poprostu odnajduje sie w nim. A moze poprostu nie moglby sie odnalezc w Hard House bo nie mialby skad czerpac pomyslow? Kto go tam wie.

Co do Reakyego to sie zgodze, ze ciagle jedzie na swoim poerwszym hicie. Caly czas te same sample tylko inaczej poukladane. Jednak to przeciez standard w tej muzyce. Polowa kawalkow Pattersona brzmi bardzo podobnie jak nie tak samo (dla sluchacza z zewnatrz).
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Bryan Kearney pres. KEARNAGE 001 on Afterhours.FM

Postprzez Stelmach 25 sty 2010, 0:30

Toż przecież z Tobą co do Patterson'a się zgodzę. Po "Smack" nic mi się nie spodobało, jedynie Simon Patterson - Taxi jakoś mi podchodzi. A Reaky'ego bardzo lubiłem w 2008 roku, żaś w ubiegłym mnie mało czym zaskoczył. Może i dlatego że jego nurt techno mało mnie pociąga w porównaniu z ekipą wyspiarzy. A co do setu Kearneya to nie odnajduję się w pierwszej połowie set'a, ot tylko to miałem na myśli. Gusta i guściki jakich na forum u nas nie brak ;)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron