Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Amnes 24 sty 2010, 19:01

"Hey guys! Dont miss first ever Radio Bosh on afterhours.fm :) Music from John Askew, Reaky, Bryan Kearney, Gary Maguire and many more. Plus some stuff from myself! 18GMT / 19CET"


http://hu3.ah.fm:9000

Jedziemy!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Amnes 24 sty 2010, 19:10

"dis is bosh of de monf"
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Amnes 24 sty 2010, 19:22

spoko wokale jakieś lecą
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez sector 24 sty 2010, 19:48

Jakis tracklisting Amnes? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Amnes 24 sty 2010, 21:51

Za cienki jestem na takie rzeczy drogi sectorze. Był maszap vadnalizmu z as the rush comes, remix for a girl, był również charly ogólnie spoko. \sety Indecenta są 100% lepsze live na bani, w radiu nigdy ich tak nie czułem jak na baniach.

EDIT:
Obrazek


01. Indecent Noise & Colin James - Sonic Dive (Original Aero Mix) [Alter Ego]
02. Motorcycle vs. Askew - As The Vandalism Comes (Indecent Noise Mashup) [CDR]
03. John O'Callaghan - Broken (Bryan Kearney Remix) [Armada] [BOSH OF THE MONTH]
04. ROMi pres. 2Spaces feat. Viktor Ginner - Into The Air (Will Holland & Temple One Remix) [Enhanced]
05. Dogzilla - Your Eyes (Indecent Noise & Luke Terry Remix) [CDR]
06. John O'Callaghan & Tom Colontonio - Through The Light (Tom Colontonio Remix) [Armada]
07. Green Velvet - Flash (Joint Operations Centre Remix) [CDR]
08. Reaky & Bryan Kearney vs. VDM - Do Not Hesitate Vempire! (Indecent Noise Mashup) [CDR]
09. F-Reaky - Free Funky Mason (Reaky's Bootleg) [CDR]
10. Tranzition - All The Time (Vodka Remix) [Elliptical]
11. John Askew - Advent of Us (Gary Maguire Remix / Indecent Noise Edit) [CDR]
12. Spencer - Trouble (Indecent Noise Edit) [CDR]
13. Ben Nicky - Catapult (Fabio Stein's Uprise Remix) [Abstract]
14. Madonna - What It Feels Like For A Girl (A&B RMX / Heatbeat Rework) [CDR]
15. Barry Connell & John O'Callaghan vs. Prodigy - Warrior's Frizzbomb (Indecent Noise Mashup) [CDR]
16. Nick Sentience feat. Nick Rowland - Meridian [Reset]
17. The Prodigy - Charly (Joint Operations Centre Rework) [CDR]
18. Mauro Picotto - Lizard (Indecent Noise Spark Remix) [CDR]
19. John O'Callaghan - Striker (Original Mix) [Subculture]
20. Indecent Noise - Aerospark (Gary Maguire Remix) [Nu Depth]
21. Dark Monks - Insane (Steve Murano Remix) [Incentive] [CLASSIC BOSH]

http://www17.zippyshare.com/v/15506268/file.html
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Maras 04 lut 2010, 19:06

no secik naprawde dobry :D prawdziwa klasa ;]
Avatar użytkownika
Maras
 
Wiek: 32

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Tulipan aka Nexus 09 lut 2010, 14:15

co tu sie dzieje to glowa mała !! dark Monks przyzwa renesans w naszych kregach :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Stelmach 09 lut 2010, 18:19

Wielki numer, pamiętam jak mnie pozabierał na Mayday 2002 kiedy pierwszy raz Polskę wizytował Paul Van Dyk http://www.youtube.com/watch?v=EV91z839-9E i poleciał z bardzo miłym dla ucha setem.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Sagi 09 lut 2010, 23:53

hehe dark monks najwieksza pomylka w setach pvd lol nie no w tym jego secie to co moze jeszcze jako tako brzmi ale tak potem sobie po prostu puscic luzem w normalnej predkosci to po prostu zal hehe i ta moda na ten zryty motyw i pozniejsza pompa lol nowy idol wiksiarzy - steve murano :D potem co kawalek tak samo brzmial od niego lol
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez JohnnyKnoxville 09 lut 2010, 23:58

Stelmach napisał(a):Wielki numer, pamiętam jak mnie pozabierał na Mayday 2002 kiedy pierwszy raz Polskę wizytował Paul Van Dyk http://www.youtube.com/watch?v=EV91z839-9E i poleciał z bardzo miłym dla ucha setem.


widze że New Dimension Askewa cisnął potem 8-) Ale powiem szczerze to średnio mi sie podobało to jego przejście na Insane :P

Co do audycji Indecenta to powiem szczerze to co już dawno chciałem powiedzieć.... Alex troche mało masz na tych playlistach jakichś ciekawych odkryć, jakichś nawet starszych wałków, nawet Twoich starszych produkcji, bo nie wiem jak inni ale u mnie to co precentujesz w audycjach to jest prawie wszystko osłuchane po milion razy i po prostu pojawia sie monotonia....Nie samym JOCem i jego stylem, oraz mashupami człowiek żyje.... Jak tak będziesz dalej cisnął w audycjach to zanudzisz ludzi na śmierć i nie będą Ci słuchać audycji, bo zrobią tylko tak kilka razy.... Look na trackliste.... Aha wszystko już słyszeliśmy x razy, u tego, tego tego i tego.... Szkoda marnować godziny na dwa jakieś nowe tracki.... Poza tym taka ostra bania jest dobra na imprezę a nie cały czas do audycji.... Pomyśl o tym i przypomnij sobie sytuacje kiedyś z Bryanem... Gdy co tydzień-dwa wypluwał z siebie nowy set, w którym 3-4 wałków było tych samych, albo podobnych i jak szybko tym znudził ludzi.... Tyle chciałem powiedzieć :P Ale może to tylko moje odczucie :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Stelmach 10 lut 2010, 11:13

Zauważmy, że histeria na punkcie O'Callaghana zaczęła się dopiero jakiś rok temu jak sprzedał się Armadzie i stał się popychadłem Armina, natomiast mało kto pamięta jego produkcje od 2004 roku jak Gate 42 - Flow do powiedzmy 2007 r., które wyznaczyły obok Johna Askew nowy bieg w muzyce UK trance w ujęciu jaki znamy dziś.

Jako dobitny przykład powiem Wam tylko, że mało kto interesuje się twórczością JOC'a na tym forum. Jako jedyny przedstawiciel tego całego forum w 2005 r. w czerwcu byłem podczas pierwszego jego występu w Polsce - w Łodzi z Thrillseekers i Ernesto & Bastian (wielkich jego "aktualnych" fanów, którzy podniecają się każdą jego nowością jakoś zabrakło), a później w zasadzie ja i Alex w mniejszo-większym stopniu promowaliśmy jego twórczość. Do dziś też mam odłożony na dysku Armin Van Buuren - The Newest Tunes Selected (02-09-2004) z remixem do Flow, który uważam za największy hit JOC'a.

Nie podniecam się przęciętnymi pozycjami typu remix do Iguany, usypiające Striker, krocie vocalowych euro-hitów; także niewiele widzę ciekawego w Vandalism, a Should Have Known przejadło mi się (ileż można tego samego). Zaraz się pewno zerwią narwańcy jak napiszę że w hard house czy hard dance takim rozkurwiaczem jest prawie co drugi numer, a w czysto techowych produkcjach tego typu Sherry, Forbes, Organ Donors czy Dark By Design biją aktualne wypociny JOC'a na łeb.

Dla mnie ten producent jest skończony i nie ma co w kółko grać i słuchać każdą nowość jaką wyda. Lepiej zapodać w ramach wspomnień świetne produkcje jakie kiedyś tworzył np. Acid Rain, Low Resolution Fox (John Askew Remix), Brisky - Celestial (John O'Callaghan pres. Mannix Remix), Bodycheck, Game Over, Mechanical Dreams, czy świetny remix do Constellation.

PS. Jeszcze coś o vacalach u JOC. To co robi teraz to czysty euro pop i najgorszego gatunku brzmienie. Posłuchajcie i porównajcie badziew typu Find Yourself z Agnelli & Nelson - Shiver (John O'Callaghan Remix) czy Inner State - Changes (John O'Callaghan Remix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Stelmach 10 lut 2010, 11:33

Sagi napisał(a):po prostu puscic luzem w normalnej predkosci to po prostu zal hehe i ta moda na ten zryty motyw


W Moby - Go! jakoś podoba się wszystkim, a w Darks Monks już nie?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez Sagi 10 lut 2010, 12:39

mowie o tym biib elooo bib elooo i ta pompa potym a nie o samym breakdownie (chodzi mi o motyw z vocalem)..moja wina zle sie wyrazilem
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Indecent Noise - Radio Bosh 001 on AH.FM

Postprzez michal 11 lut 2010, 8:29

Sagi napisał(a):biib elooo bib elooo


:lol: :lol:
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron