Nowy HardPodcast - TWARDE FALE - Premiera 18 lutego!

Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Nowy HardPodcast - TWARDE FALE - Premiera 18 lutego!

Postprzez RaverBunny 16 lut 2011, 21:25

Obrazek

Pierwszy polski hardpodcast (hardcast?) z prawdziwego zdarzenia zbliża się bardziej nieuchronnie niż kolejna podwyżka cen margaryny. 2 godziny profesjonalnie przygotowanej i różnorodnej muzycznej uczty dla wszystkich zwolenników mocnego pierdolnięcia - tak można skrótowo podsumować istotę TF. Nie jest to jednorazowy wybryk, ale comiesięczny projekt który ma się rozwijać i rosnąć w siłę - a do tego będzie potrzebny Wasz udział i Wasze wsparcie, na które, mam nadzieję, wszyscy zaangażowani już teraz mogą liczyć. :)

Podcast będzie dostępny do odsłuchania online, jako mp3 do bezpośredniego ściągnięcia oraz przez RSS i iTunes.

Obrazek

Gościnnie:

Obrazek
ENIGMATO
OFICJALNIE: Jeden z czołowych DJów i producentów hardstyle w Polsce. Karierę rozpoczął od wygrania konkursu na remiks "Sex In The Club" Flashridera, co było wstępem do wydania pierwszej EPki Eniego. Zaczęły się bukingi w znanych polskich klubach, pojawiły się też kolejny rilisy (remiksy oraz w pełni autorskie produkcje), w tym kilka nakładem Blutonium Rec. jako Tornadozzer. Grywa na wszystkich ważniejszych eventach hardstyle w Polsce. MNIEJ OFICJALNIE: Bardzo mi się podoba jego druga ksywka. Powiedzcie sobie pod nosem TORNADOZZZZZZZERRRRRRRR. Miazga.

Obrazek
NEFTI
OFICJALNIE: DJ i producent z Łodzi, od 2001 roku znany z tłustych miksów i skreczy. Głowny styl jakim się zajmuje to hardcore breaks / nu-rave, ale również drum'n'bass, breakbeat, dubstep. Zwycięzca nagrody publiczności w konkursie producentów muzyki elektronicznej "Made In Poland 4". Związany z takimi wytwórniami jak CYFI, Hardcore Lives, Bat Beat, Tornado, Island Connection, No Press, Paranoid, Solagen. Właściciel Intensive Rec. i sublabelu Intensive Tech. MNIEJ OFICJALNIE: Ma absolutnie zajebiste wąsy. Jeśli coś jest hardcore'owo połamane, wesołe i nie za szybkie to robi to najlepiej w Polsce.

Obrazek
THE ACOLYTE
OFICJALNIE: Karierę rozpoczął w roku 2002, kradnąc siostrze CD z jakimś electro. Szybko zainteresował się cięższymi odmianami elektroniki - hardstyle, hardtrance - jednak równie szybko stracił zainteresowanie aktualnie popularnymi brzmieniami i zszedł do muzycznego podziemia. Tak narodził się surowy, połamany, mroczny The Acolyte. Krzysiek jest też współtwórcą eksperymentalnego netlabelu Atrum Artifex, na którym promuje brzmienia mniej znanych producentów tworzących w podobnie bezkompromisowym stylu. MNIEJ OFICJALNIE: Za każdym razem jak go widzę mam nieodpartą, obsesyjną wręcz chęć wyciągnąć mu ten kolczyk z brwi. Nie mam pojęcia czemu.

Prowadzenie:

Obrazek
TORPEX
OFICJALNIE: Kiedy indziej. MNIEJ OFICJALNIE: Też.

Opinie krytyków:
(po pokazie przedpremierowym)

Profesjonalizm i klasa tego podcastu absolutnie mnie poraziły. Szczerze wątpię czy cokolwiek co w życiu zrobię będzie w stanie dorównać kunsztem i artystycznym blaskiem temu wiekopomnemu dziełu. Ave!
-- DJ Tiesto

Od kiedy puszczamy Twarde Fale we wszystkich kurnikach na naszej fermie nasze kury są zdrowsze, weselsze i dają znacznie smaczniejsze mleko. Zastanawiamy się jakim cudem życie mogłoby być jeszcze bardziej zajebiste. Dzięki!
-- Mieczysław i Żaneta Ó.

Witamszyskich! Znowu jesteśmy na siłownie! BĘDZIEMY PAKOWAĆ etc.
-- Robert


TF dumnie i oficjalnie wspierają HardcorePlanet.pl oraz HardForum.com.pl.

Bądźcie czujni!
RaverBunny
 

Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości