Defqon.1 Festival 2011

Stream: Q-Dance Radio, sobota godz. 11-23
Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Stelmach 22 cze 2011, 14:34

Oto szczegółowy timetable streamu z Defqon.1 w sobotę na Q-Dance Radio. Wypada teraz tylko zaopatrzyć się w kratę browarów i niczego nie planować na weekend. Dobrego słuchania będzie pod dostatkiem. Zaliczam na pewno Kamui, Charly Lownoise & Mental Theo, Fausto, Pavo, D-Block & S-Te-Fan (na nich mam szczególne parcie), Endymion i Wildstylez.

Q-Dance Radio - Defqon.1
stream: http://radio.q-dance.nl/

Rozkład jazdy na sobotę:
11:00 - 12:00 RED Thilo & Evanti
12:00 - 12:30 BLACK Neophyte
12:30 - 13:30 BLUE Slim Shore
13:30 - 14:00 WHITE Pavelow
14:00 - 15:00 RED Coone
15:00 - 16:00 ORANGE Kamui
16:00 - 17:00 BLUE Zany
17:00 - 17:30 BLACK Nosferatu
17:30 - 18:00 RED Charly Lownoise & Mental Theo
18:00 - 19:00 ORANGE Fausto
19:00 - 20:00 GREY Pavo
20:00 - 21:00 RED D-Block & S-Te-Fan
21:00 - 21:30 BLACK Endymion
21:30 - 23:00 RED Wildstylez

Przypomnę jeszcze skromnie świetny hard trance'owy secik od Fausto z Defqon.1 z ubiegłego roku :-)
01. Organ Donors - New Era [Audio Surgery]
02. Phil York & BRK3 - Traffic (Fausto Mix) [Tranzlation]
03. Nomad - Taken [Excessive]
04. DJ Kim - Jetlag (Shock:Force Mix) [Typhoon]
05. Jim Justice - Maximum Modulation [Excessive]
06. Nomad - Acid Dream [Compulzion]
07. Log:One - Celexia [Atmosphere]
08. TNT - DJ Without A Brain (Thilo & Evanti Mix) [Titanic]
09. DJ Act - QT13 (Thilo & Evanti Mix) [Activa]
10. DJ Medowz - Black Magic (Wragg & Log:One Mix) [German Trance]
11. Wragg & Log:One - Mindscape (Nomad Mix) [Atmosphere]
12. Soul-T & Hardforze - Let The Beat Drop (Nomad Mix) [PHD]

linek: http://www.megaupload.com/?d=NPW44Q0V

Ostatni secik - zapewne chodzi o Headhunterz & Wildstylez bo Ci panowie na timetable grają razem. Jeśli tak to ostrzę sobie kły na świetne melodyjne klimaty od Łowców Głów 8-) Drugi set na Defqon Headhunterz gra już sam i wypada jedynie żałować że nie umieszczono go w streamie. Remix Blutonium Boy - Make It Loud będzie niszczyć.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Rado 24 cze 2011, 15:01

Ładna uczta się szykuje, posłuchamy oczywiście! 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Stelmach 25 cze 2011, 21:36

Pomimo kilku zmian w zestawie startowym Q-Dance Radio zafundowało nam piękną audycję. Przez cały dzień już od godziny 9 rano odbywała się dostawa muzyki na najwyższych obrotach i prędkościach. Kutski w roli szefa programu, żartował, prowadził wywiady, opowiadał głupoty jak to zwykle robi, momentami chyba zapominał że nie jest w Londynie w BBC Radio 1 ale w Holandii :-) Bardzo dobrze pomagał mu w tym Fausto i holenderski gwaizdor MC DV8.

Bass Modulators - to pierwszy secik od którego nabierałem rozpędu i chęci do życia. Od rana niestety niestety niczego nie słuchałem, bo wczoraj zapiłem i wstałem dopiero o 12 :-) Wielka szkoda bo przed południem grali Kutski, Luna & Pavo oraz Josh & Wesh, którzy mnie ominęli. Widocznie organizatorzy dokonali jakiś korekt w line-up'ie.

Tha Playah - najlepszy set jaki zaliczyłem. 10/10 i 26 wykrzykników :D
Tu wszyscy chyba czekali na remix Tha Playah bardzo udanego hymnu Noisecontrollers - Unite (Tha Playah Remix) - kapitalne!
Tha Playah – Walk The Line
DJ D - Cold As Ice (Tha Playah Remix) - ze wspomnieniami z polskiego Toxiacator'a :-)
Tha Playah - On The Edge

Dalej poszło wiele znanych i starych przebojów jak:
Wildstylez - Back 2 Basics
D-Block & S-te-Fan - Kingdom
Noisecontrollers - Big Bang
Toneshifterz & Bioweapon - Fearful Symmetry

Pięknie grali Bioweapon & Toneshifterz. Publiczność śpiewała razem z nimi vocal do D-Block & S-Te-Fan feat. MC Villain - Part Of The Hard. The Prophet z okazji świętowania 25 rocznicy na scenie klubowej zagrał takie numery jak Proppy & Heady - Summer Of Hardstyle, Frontliner - Outside Spacer i Southstylers - Pounding Senses. Scope rzucił mój ulubiony w tym roku Blutonium Boy - Make It Loud (Headhunterz Remix), a Alpha2 i grający jako ostatni Noisecontrollers: Frontliner - Discorecord. Na liczne swoje nowości targnęli się Psycho Punkz. Kutski zapodał nieśmiertelny klasyk Spacefrog - Follow Me (Derb Remix), a Fausto w wywiadach zachwycał się setem Marcela Woodsa. Z pięć razy leciało D-Block & S-Te-Fan - Kingdom i hymn Unite. Na sam koniec niszcząco grali Noisecontrollers.

Słowem potężna impreza, doskonałe granie, wielka szkoda że takie eventy nawet w mniejszym wydaniu omijają nasz kraj i trzeba się fatygować aż do Holandii. Kawałki które najbardziej wpadły mi w ucho to:
Noisecontrollers - Unite (Tha Playah Remix) - niezwykle udany remix do hymnu imprezy i cały set Tha Playah
Derb - Derbus (Derbus) - piękny klasyk starego German Trance
Tha Playah – Walk The Line - wiadomo dlaczego...
D-Block & S-Te-Fan - The Magical Mystery oraz Music Make Addict
Frontliner - Discorecord

Dziś idę znów pić ale jutro jak się ogarnę to pozbieram siły a sety wrzucę do odpowiedniego działu :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Vibez 26 cze 2011, 2:44

http://www29.zippyshare.com/v/36699174/file.html

Poszedł Cosmic Comando - Hearbreak (Arnie L 2 Remix)! Aaaaa!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Vibez 26 cze 2011, 3:04

Z tego co udało mi sie ogarnąć (z pomocą kolekcji z przed lat którą mam skatalogowaną na zewnętrznym dysku):

1. Sampleboxxx - Firestarter
2. ID - ID (w chuj zajebisty track)
3. Cosmic Commando - Heartbreak (Arnie L 2 Remix)
4. Zany - Sky High (Technoboy Remix)
5. Punk Brozz - Caligula
6. Hardheadz - Wreck The Remix (ID Remix)

EDIT:

Tu ogarnięta przez kogoś ogarniętego lista:

01. Sampleboxxx - Firestarter
02. Geal - Losin' My Feeling (Beholder & Balistic remix)
03. Cosmic Commando - Hearbreak (Arne L II mix)
04. Zany - Sky High (Technoboy Remix)
05. Punk Brozz - Caligula
06. Derb - Derb (Derbus)
07. Hardheadz - Wreck This Place


Dwójki nie znałem i niszczy :D Aż wstyd przyznać, ale nigdy nie słyszałem Derb - Derb i stąd moja pomyłka. Tak czy inaczej siadło bardzo syto. Damn it mogli by zorganizować Qlassic Qlimax albo coś w tym guście. Nawet bym sie nie zastanawiał na zakupem biletów.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Defqon.1 Festival 2011

Postprzez Stelmach 26 cze 2011, 11:10

Granie trwało dziś do 10 rano, bo jeszcze zapomniałem dodać że był stream z After Party :-) Trudno jest taką ilość muzyki na raz przełknąć i ogarnąć. Derb - Derb jak Vibez pisze, to świetny numer w klimatach starego niemieckiego trance i co warte odnotowania pochodzący z wytwórni Kai'a Tracida "Tracid Traxxx", gdzie wypuszczono także pierwsze produkcje A*S*Y*S spod znaku "Acid" (Acid Save Your Soul, Acid Head Cracker, Acid Nightmare), Derb - In Africa, czy hity jak Reeloop - Fucking Society. To także label gdzie produkował Hennes & Cold, Emmanuel Top, Remo-con, Warmduscher. Kawał wielkiej historii.

Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron