Aly & Fila - Future Sound oF Egypt 069

Wspólne słuchanie oraz komentowanie bieżących audycji.

Powrót do Audycje

Aly & Fila - Future Sound oF Egypt 069

Postprzez bAchoR 20 lut 2009, 4:36

Obrazek

Tracklist :

01. ID
02. Armin van Buuren - Hold On To Me Feat Audrey Gallagher (John O'Callaghan Remix) [Armada]
03. Activa - ID
04. ID
05. Simon Patterson - Thump (Original Mix) [Reset]
06. Vast Vision feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix) [Offshore CDR]
07. Pawel Meller - Escape (Original Mix) [ASOT]
08. ID
09. Roger Shah pres. Savannah - Body Lotion (Jorn van Deynhoven Remix)



1 ID jest niemożliwe !!!! Aż wstałem i z łóżka o 3 w nocy i przy niewyprostowanych gnatach zacząłem skakać. Piękna melodia i dynamike ponosi mnie w sfery najgłębszych emocjonalnych doznań.

Ten duet to najlepszy upliftowy DJing na świecie.

To też nie ma nic wspólnego z elektroniką :D ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Aly & Fila - Future Sound oF Egypt 069

Postprzez JoseDiablo 20 lut 2009, 11:25

Cotygodniowej audycji Egipcjan słucham sporadycznie. Skusiłem się dzisiaj, gdyż grypa przykuła mnie do łóżka i miałem parcie na jakieś pełne pozytywnej energii, niekoniecznie mroczne dźwięki. Efekt został osiągnięty - audycja poprawiła moje samopoczucie :D Na wyróżnienie z pewnością zasługuje wspomniane Intro, nowa Activa całkiem niezła, Thump - wiadomo- brat bliźniak Smack :) ciśnie, nowy Meller - in plus, aczkolwiek mam gorączkę więc mogłem się czegoś nie dopatrzyć ;) remix Van Deyhovena do Body Lotion daje radę - chyba najlepsza pozycja tej układanki, ale moim faworytem jest ID nr 8, które brzmi trochę w stylu M.I.K.E.'a - pure ;)

Wczoraj - po baaaardzo długiej przerwie, z ciekawości przesłuchałem ASOTA. Końcówka całkiem niezła była - zwraca uwagę mała ilość wokali jak na Armisia ;) ale to offtop już ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Aly & Fila - Future Sound oF Egypt 069

Postprzez yaper 15 mar 2009, 22:43

Jeden z najwspanialszych epizodów FSOE, toteż wtrącę swoje 3 grosze. Rzeczywiście nr 1 daje radę, ostatnio często wałkowany przez A&F, jednakże dla mnie set rozpoczyna się na dobre od 3 kawałka i brnie w swoim pięknie do samego końca. Nie będę specjalnie wyróżniał jakiegoś kawałka, bo to nie ma większego sensu przy tak bogatym repertuarze. Kane Nelson - Red Trigger --> całkiem dobra propozycja od Discover White, Cesar Lugo pres. Steel Prototype - Point The Way --> kozak numer, razem z Vitality tworzy niesamowitą epkę!; Thump chyba nigdy mi się nie znudzi - co ten wałek robi ze mną to głowa mała!; Vast Vision feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix) --> wał ostatnich kilkunastu dni, niesamowita melodyjność i energia -- przekozak! Escape od Mellera bardzo zgrabnie wplata się swoją mocą w każdego seta, tu jest podobnie. Na koniec dwa klimatyczne tunsy - pierwszy od Magdelayna i końcówka, czyli Body Lotion w najlepszym możliwym remixie. Polecam!!!

01. Element One - While it Lasted (HeatBeat Remix) [CDR]
02. Armin van Buuren feat. Audrey Gallagher - Hold on to Me (John O'Callaghan Remix) [Armada]
03. Kane Nelson - Red Trigger (Original Mix) [Discover White]
04. Cesar Lugo pres. Steel Prototype - Point the Way (Original Mix) [Eve]
05. Simon Patterson - Thump (Original Mix) [Reset]
06. Vast Vision feat. Fisher - Everything (Aly & Fila Remix) [Future Sound of Egypt CDR]
07. Pawel Meller - Escape (Original Mix) [A State of Trance]
08. Magdelayna - Second Universe [Aurora Digital CDR]
09. Roger Shah pres. Savannah - Body Lotion (Jorn van Deynhoven Remix) [Magic Island]
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Aly & Fila - Future Sound oF Egypt 069

Postprzez demens 16 mar 2009, 17:38

yaper napisał(a):01. Element One - While it Lasted (HeatBeat Remix) [CDR]

o/

I tak powinny wyglądać tracklisty każdego z epizodów :) Dzięki yaper.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Audycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości