Matvel - Really Pretentious 2

tech house + jakiś tribal
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Matvel - Really Pretentious 2

Postprzez Matvel 06 wrz 2009, 20:18

1. Kim Fai - Rubik
2. Pryda - Animal
3. Mark Knight - Club Politics
4. John Digweed & Nick Muir - Aquatonic (Alan Fitzpatrick Remix)
5. Kim Fai - Kissing In Krakow
6. Mark Mendes, Mike Jacinto - Relic
7. Matteo DiMarr - Addicted
8. Richard Dinsdale, D-Unity - Monday Evils
9. D-Unity - Tribal Rhythm (D-Unity's Underground Mix)
10. Austin Leeds, Nick Terranova - Dirty Sound (Dirty Detroit Mix)
11. Gai Barone - Lilith (Jerome Isma-Ae Remix)

http://rapidshare.com/files/276511606/M ... ious_2.mp3

Po dwóch miesiącach prawie oddali mi kompa i nagrało mi się takie cuś. Jakby komuś się spodobało to w styczniu nagrałem pierwszą część i jakby ktoś był zainteresowany to podrzucę. A teraz zapraszam do słuchania, komentarze mile widziane.

PS. Jeszcze tutaj taka ciekawostka dotycząca numeru 5: http://www.youtube.com/watch?v=wLFnmq6PDW8
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Matvel - Really Pretentious 2

Postprzez Solo van Small 27 wrz 2009, 22:16

przesluchalem Twojego seta juz jakis czas temu ale jakos z braku czasu nic do tej pory nie napisalem,
dzis choc troche tego czasu mam raczej tez duzo nie napisze
ogolnie set po kilkakrotnym przesluchaniu moge umiescic w kategorii typu "moze byc"
zaczyna sie calkiem fajnie, powiedzialbym ze oryginalnie bo juz dawno nie slyszalem podobnego utworu
Pryda tez niczego sobie a nawet sklonny jestem powiedziec ze to chyba nr 1 tego seta, mocno wkreca i nie pozwala o sobie zapomniec, pozniej niestety dlugo dlugo nic i okolo 40 minuty nastepne poniewierajace mna dzwieki, szkoda ze tak nie ma do samego konca bo to wlasnie na samym koncu jest ostatni utwor ktory wywarl na mnie pozytywne wrazenie, gdyby cale ostatnie 20 minut bylo tak poprowadzone zmieniloby to na pewno moja ocene na korzysc bo zapomnialbym o tym co dzialo sie posrodku [jak to jest ze zawsze sie pamieta poczatek i koniec a o tym co jest w srodku trudno cokolwiek powiedziec?]
o technice nie bede sie wypowiadal, znawca zadnym nie jestem, moge powiedziec ze nie uslyszallem nic do czego moglbym sie przyczepic ;)
3/5 pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości