The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez phantom 14 gru 2008, 15:16

Oj, myślę, że przy tej cenie i zupełnie niezagospodarowanym rynku EDM w Polsce, nie ma obaw o konkurencję. Chyba że tracklista, a może i DJ, będą te same, ale to już jakaś absurdalna abstrakcja :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Ola 14 gru 2008, 15:29

indecentnoise napisał(a):Wiesz Ola, chcac czy nie chcac i tak obie kompilacje beda odbierane jako konkurencyjne patrzac ze strony konsumenta i jesli chcemy sie sprzedac musimy miec po prostu lepszy produkt :)

Dokładnie, ale nie chcielibyśmy być źle odbierani przez Sony. Kwestia czy taka kompilacja zostanie dystrybuowana czy nie zapadnie po świętach, bo wtedy się zbierzemy i rozważymy za i przeciw. Nawet jeśli ta kompilacja walentynkowa się nie ukaże w sklepach to i tak bardzo byśmy chcieli żeby cokolwiek pod naszym szyldem się pojawiło na półkach i najlepiej wydane właśnie przez Sony, ale nie znam dokładnie tych ich procedur oraz ich planów na przyszłość. Myślę, że na pewno pojawiłoby się dużo problemów od strony serwisu na F.. Do Sony będę niedługo pisała żeby dowiedzieć się jakie są szanse na coś takiego chociaż i tak pozytywnej odpowiedzi raczej się nie spodziewam. W każdym razie oni niedługo będą wydawać albumy polskich artystów dlatego jak macie jakiś dobry materiał to piszcie do nich śmiało :)
Avatar użytkownika
Ola
 
Skąd: Gdańsk / Amsterdam

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez phantom 14 gru 2008, 15:45

Ola napisał(a):Myślę, że na pewno pojawiłoby się dużo problemów od strony serwisu na F..

...i nie jest to FMT/FME :)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez indecentnoise 14 gru 2008, 15:48

o masz, fabryka taniej bibuły :shock:
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez sector 14 gru 2008, 16:15

Zeby troche zejsc z tematu offtopa to powiem szczerze ze nie bardzo mi sie podoba ata kompilka :/ Nie moje klimaty. Traki nie wydaja sie jakies porywajace, a slyszalem je wszystke. Jest pare fajnych, jednak za malo dla mnie. Wiadomo gusta i gusciki. Jesli chcieliscie wydac dokladnie taki set to ok! Ja postaram sie skrecic cos swojego niedlugo :) Musze tylko ogarnac klocki w abletonie :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Ola 15 gru 2008, 22:05

Wracając do tematu składatnki - dzisiaj przedstawiono mi sytuację jak to wszystko wygląda i niestety trochę kiepsko.

Jeżeli mielibyśmy sami coś takiego wydać to koszt wydania jednej takiej składanki wliczając dosłownie wszystko to około 60-100 tys zł.
Avatar użytkownika
Ola
 
Skąd: Gdańsk / Amsterdam

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez indecentnoise 15 gru 2008, 22:18

nie liczac promocji pewnie etc :/
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Ola 15 gru 2008, 22:21

indecentnoise napisał(a):nie liczac promocji pewnie etc :/

taka skromna promocja jest wliczona w tą kwotę jednak jest duże ryzyko, że produkt się nie sprzeda. Kwota jest za duża niestety żebyśmy tak ryzykowali. Może kiedyś jak uda nam się zrównać z konkurencją ;-)
Avatar użytkownika
Ola
 
Skąd: Gdańsk / Amsterdam

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez indecentnoise 15 gru 2008, 22:25

wcale sie nie dziwie :/
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez sector 16 gru 2008, 0:00

mysle ze jak sie bardziej rozkreci taka muzyka w Polsce to bedzie latwiej wydac takie cos.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez bAchoR 19 gru 2008, 15:59

Przecież to jest zupełna kicha. Ludzie, którzy zabierali się za podsumowanie roku chyba mieli wyjątkowy słaby przegląd materiału. Niektóre utwory zupełnie nia mają racji bytu.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez no music no life 30 gru 2008, 20:57

a ja mysle ze swietnie sprzedalby sie longplej Matvela spod znaku 140 bpm:D Kearney i te klimaty i polecieli z koksem haha;D by nas ksiadz dyrektor od satanistow powyzywal^^ a wracajac do tematu tylko pandora po retuszu blizzarda sie nadaje do kompilacji o tej nazwie... reszta n/c
no music no life
 
Wiek: 38
Skąd: Białystok

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Matvel 30 gru 2008, 21:09

no music no life napisał(a):a ja mysle ze swietnie sprzedalby sie longplej Matvela spod znaku 140 bpm:D Kearney i te klimaty i polecieli z koksem haha;D by nas ksiadz dyrektor od satanistow powyzywal^^


:D

A co do albumu to niestety muszę podzielić zdanie pozostałych nie zachwyca w szczególność tracklist'ą a w podsumowaniu roku to chyba ona najważniejsza powinna być.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Solo van Small 31 gru 2008, 13:41

bAchoR dobrze napisal, jak na podsumowanie roku to jest to zupelna kicha, kilka utworow mi podchodzi ale to za malo by moc napisac cos pozytywnego na temat takiego seta
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: The Best of Trance 2008 mixed by iTrance.pl

Postprzez Helevorn 04 sty 2009, 20:53

Totalnie bezpłciowy mix. W ogóle mnie nie rusza.

Jeśli to ma być "The Best of Trance 2008" to widocznie ostatni rok dla muzyki trance'owej nie był zbyt udany...
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron