Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Let's Go Techno !
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Sisiek 16 lip 2009, 19:52

Pan Sowa wita serdecznie i zaprasza na kolejną część muzycznych przygód w rytmach techno 8-) Miks nagrany dla odstresowania się po ciężkim tygodniu w dziupli ale przede wszystkim z myślą o pewnej forumowiczce. Jak obiecałem tak nagrałem :) Trochę to trwało ale w przyrodzie nic nie ginie :twisted: Niektórzy mogą się lekko zdziwić ale Pan Sowa oszalał. Jak wiadomo ostatnio max co ze mnie może być to 128BPM :P Zrobiłem jednak wyjątek który potwierdza regułę ( dla niektórych warto :P ) i tym samym mamy bardziej rzeźnicze granie. Polecam wszystkim którzy lubią szybkie bezkompromisowe dźwięki. Zaczynamy rozgrzewkę na 135 końcówka w porywach do 160 :D Miks obowiązkowy dla młodocianych adeptów techno gdyż nosi trochę wartości edukacyjnych (starszych numerów :) ). Wszelkie opinie zwłaszcza te negatywne mile widziane. :mrgreen: Pozdrawiam i miłego odbioru ! Sowa Sowa Let's Go Techno !


Gatunek: Techno, Hard-Techno
Prędkość: 135-160BPM
http://www.myspace.com/pansowa

:arrow: http://www.megaupload.com/?d=3FCQBFC0 :!:

Tracklista:

1. The Advent & Industrialyzer - Sumer Brise
2. The Advent & Industrialyzer - Country Fox
3. Fabio MC - Global Rhythm
4. Petter B - Intersection (Mehotex Remix)
5. Chris Liebing - Sambal Olek (Cave Remix)
6. Henrik B - Manwolf RMX2 (Chris Liebing Remix)
7. DJ Preach - Oxygen (Eric Sneo Beatdisasters Remix)
8. CRW feat. Veronica - Like a Cat (Marco Zaffarano Remix)
9. Chris Liebing - Bossi (Adam Beyer Remix)
10. Arkus P - Rising Sun
11. O.B.I. - Partyboy
12. Frank Kvitta - Bomberman
13. DJ Arcane - 420
14. Tomash Gee - Down The Hatch
15. Tomash Gee - Videodrome
16. Sven Wittekind - Invidia
Ostatnio edytowano 17 lip 2009, 18:43 przez Sisiek, łącznie edytowano 1 raz
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Solo van Small 16 lip 2009, 20:16

szczerze powiem ze po trackliscie to niewiele kojarze ale z czystej ciekawosci sprawdze i moze sie troche wyedukuje :D
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Sisiek 16 lip 2009, 20:24

Na Ciebie zawsze mogę liczyć :P Ale jak nie znasz Henrik B - Manwolf to idziesz na karnego jeżyka :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Vidia 16 lip 2009, 20:27

ściągnięcie obowiązkowe ale to jutro:P Widzę, że trochę Wittekinda , Arkusa P - bardzo dobrze. Liebing i Kvitta też się przydadzą. Szkoda, że nie dałeś czego innego od Cave'a;) Bo Sambal mi się nie spodobał jak na razie. Nie lubię zmian tempa w secie, ale skoro już musiały być;] Nagraj set cały na 160, co się będziesz pykał;D
Sisiek napisał(a):Pan Sowa oszalał.

no naprawdę xP ale bardzo dobrze, trzeba czasem przyspieszyć.
Sisiek napisał(a):mamy bardziej rzeźnicze granie.

:D to rozumiem!
Odsłuch niebawem:P
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Sisiek 16 lip 2009, 20:47

Vidiad napisał(a):Nie lubię zmian tempa w secie, ale skoro już musiały być;]


Nie marudź :P

Vidiad napisał(a):Nagraj set cały na 160, co się będziesz pykał;D


Chcesz się mnie pozbyć żebym umarł na zawał taka szybkość :P Ale pomyślę ... :P

Vidiad napisał(a)::D to rozumiem!


:D :D :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Vidia 17 lip 2009, 7:04

Sisiek napisał(a):Chcesz się mnie pozbyć żebym umarł na zawał taka szybkość

w żadnym razie. 160 to może nieco za dużo, koło 150 by wystarczylo.
sama bym nagrała taki, schranzowy jakiś, gdybym miała na czym:p
Się ściąga się.
Edit:
Takie wrażenia na świeżo:P Pan Sowa rzeczywiście oszalał - żeby przyspieszać w miksie o bez mała 20 BPM ;) Ogólnie mix dobrze brzmi, nawet myślałam, że te zmiany tempa bardziej się w uszy rzucą, ale tak bardzo się nie rzuciły.. Jednak co kto lubi - jak pisałam nie przepadam za zmianami tempa;] Fajne jest to że zaczynasz od dość jeszcze w miarę spokojnych numerów, żeby potem nie tylko przyspieszać, ale też grać coraz mocniej, w ogóle z takiego lekko niekiedy tribalowego jakby techno przejść do schranzów. To mi się podobało. (Czy Pan Sowa grał już kiedykolwiek wcześniej schranzowe mixy?:>) Niestety bez TL słuchałam bo zapomniałam sobie zapisać;]. Widzę że w godzinę wymieszałeś 16 kawałków - jak tak sobie liczyłam to wymieszałabym średnio 10-12;] to było słychac - że dośc szybko przechodzisz z utworu do utworu. Dzięki temu było dynamicznie i nie można było się nudzić. Wydawało mi się że Parę rozjaździków było;) W niektórych miejscach chyba słyszałam efekty z KaossPada - koło 24’ o ile pamiętam np? Bo mniemam że nagrywałeś to na Korgu i Cd;] Jak miałam styczność z Korgiem to niektórych efektów nie umiałam używać:p Niekiedy mi się wydawało nieco za dużo tych efektów;] (mogę poszukac gdzie) W pierwszym numerze na początku odrzuciły mnie te wokale. Potem jednak było lepiej i mix mnie zaciekawił. Gdybym go słuchała słodząc herbatę prawdopodobnie wpakowałabym do szklanki z 5 łyżeczek;p (pamiętam że tak od 33-36’ zaczęłam się bardziej wkręcać;). Na początku ten text hehe „What is so special about minimal?” xD Czasami przejścia były krótkie dość.. zwłaszcza w schranzach w 2 polowie.. No ale podobno takie się w schranzach robi... sam ranieri nieraz ścinał;) Zresztą ja dotad za długie chyba robiłam;p i stąd czyjeś mi się niekiedy krótkie wydają. Ogólnie mi się podoba i może nie w 100%, ale utrafiłeś w gust. Pierwsze numery może deczko mniej w moim stylu, późniejsze bardziej. Pytanka natury technicznej: ścinałeś czasem wchodząc z nowym kawałkiem wysokie tony? Używałeś miksowania harmonicznego?(tzn dopasowywałeś jakoś tonacje utworów?)
Które utwory i miejsca mi się jak bardzo podobały, napiszę może w przyszłości teraz nie mogę..
Vidiad usatysfakcjonowana:)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Sisiek 18 lip 2009, 19:21

Dzięki za obszerną recenzje no ale kto miał ja napisać jak nie Ty :P Na większość pytań zdaje mi się odpowiedziałem :) A co do dopasowania utworów to wiadomo że muszą do siebie paSOWAć więc było nie było jest harmonicznie hehe :D

Vidiad napisał(a):Widzę że w godzinę wymieszałeś 16 kawałków - jak tak sobie liczyłam to wymieszałabym średnio 10-12;] to było słychac - że dośc szybko przechodzisz z utworu do utworu. Dzięki temu było dynamicznie i nie można było się nudzić. Wydawało mi się że Parę rozjaździków było;)


No raczej że szybko i stąd nieraz powstają lekkie nieścisłości ;) Co do efektów raczej ich nie używałem to od autorskie efekty producentów :P

Vidiad napisał(a):Vidiad usatysfakcjonowana:)


Jak tak to mnie cieszy bo wiadomo z myślą o kim było grane inaczej bym nie jechał z takimi prędkościami. Starość nie radość i skrzydła już nie nadążają za 150BPM ;) :P

Vidiad napisał(a):Na początku ten text hehe „What is so special about minimal?” xD


Jak zwykle przekora, cynizm i ironia w moim wykonaniu xP

Nob3L napisał(a):Nie lubię cię ostatnio i ch*j, ale mix mi się fest podoba 8-)


Ja tu nie jestem od lubienia :D Ale jak się podoba to fajnie.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Solo van Small 19 lip 2009, 11:30

Sisiek napisał(a):Na Ciebie zawsze mogę liczyć :P Ale jak nie znasz Henrik B - Manwolf to idziesz na karnego jeżyka :P


to chyba nie pojde bo jak to uslyszalem to na mojej twarzy pojawil sie szatanski usmieszek :D

calosc znakomita, duzo energi pozytywnej oczywiscie a im szybciej tym lepiej
za jedyny plus mozna podac to ze zwiekszales predkosc zbyt dynamicznie
gdy ja gram to staram sie tak mieszac predkoscia zeby to nie bylo az tak odczuwalne dla sluchacza, Pan drogi kolego podniosles predkosc w zaledwie kilka sekund i to mi sie nie podobalo :evil:

ogolnie bardzo fajnie, mozna poskakac, wybawic sie, zapomniec o rzeczywistosci dlatego dostaniesz ode mnie mocne 4/5
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez cryshis 19 lip 2009, 11:42

tracklista mi nic nie mowi ,a set mi sie nie podoba ... nie rozumiem jak mozna sluchac takiej muzyki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zadnych gitarek ,vocali ,nie ma przy czym porozmyslac i oddac sie wakacyjnej zadumie wsrod szumu fal :moose:
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Pan Sowa pres Mr. Owl - Beastly Owl Techno Mix

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 20:38

+1 Kryzys :D Nie wiem co to za szamotanina. Ale z jednym się pomyliłeś całkiem sporo vocali jest ale nie śpiewają o miłości xD I don't understand people who satisfy with ordinary techno music hehehe :D

za jedyny minus mozna podac to ze zwiekszales predkosc zbyt dynamicznie


Jedziecie mnie za to ale nie do końca rozumiem a czy dynamicznie to bym polemizował ja w ogóle tego nie odczuwam :P Ale mimo to ciesze się że się spodobało. A Manwolf faktycznie ma coś z szatana 8-) Nowe techno dobre ale starze kawałki rulezz :D Może jeszcze kiedyś wrócę do pomysłu i znajdą się tu perełki z najlepszych czasów szybkiego techno :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości