VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 16 wrz 2009, 18:14

Dzień dobry :)

Po prawie że dwóch latach w końcu postanowiłem zmixować materiał do którego długo sie przymierzałem. Z początku miałem w ogóle tego nie publikować, ale stwierdziłem że bez sensu żeby leżało na dysku i sie kurzyło.

Materiał jak mówie nie jest najnowszy. Ale nie to jest celem tej "płytki". Znajdziecie tu jak sama nazwa sugeruje przede wszystkim progresywne deepy - dużo wyluzowanych i głębokich numerów na spokojny wieczór. Całość zamyka nietypowy smaczek który pozwoliłem sobie zamieścić aby was pozostawić w tym tajemniczym klimacie na dłużej. Technika mixu całej płyty dość odbiega od moich poprzednich setów, jest inna i myśle dobrze uwypukla to co chciałem oddać. Wszystko po to żeby się lepiej słuchało ;)

Zapraszam więc do odsłuchów i oceny, mam nadzieje że będzie sie podobać :)

Douglas welcomes you to the world of progressive music he always liked the most. Dougdeeps is a compilation of tracks that together make a beutiful journey through deep and outer places. You’ll find here wide variety of well known and liked progressive styles, straight from the most pupular scene artists. Everything is prepared especially for you, and your hungry for music progresive soul!

So sit back, and turn it up. Let yourself join this story.
Enjoy !


VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Play time:...................77:22 min (177.11Mb)
File format:...................mp3
Quality:...................... 320Kbps(CBR) / 44.1 kHz / Joint Stereo
Year:..........................2009


Tracklista:

01 Tonks - Progress In
02 Ljungqvist & Lansberg - Feather Falls (Off-World Version)
03 JPL & Serp - Distant
04 Arthur Deep - Who We Are
05 Joshua Cunningham - Tokyo 3000
06 Markus Schulz - Somewhere (Mike EFEX 2008 Remix)
07 Tonks - Body Blows
08 Rio Addicts - The Distance
09 Mystique - Just A Thought (Sonic Division Remix)
10 Ferdy & Matt Van Wyk - I Feel So Lonely (Original Mix)
11 Numina - Drift Catalyst


Link (Rapid):
http://rapidshare.com/files/280957918/V ... h-2009.rar

Link (ZippyShare):
http://www7.zippyshare.com/v/50944979/file.html
http://www12.zippyshare.com/v/7646918/file.html



Front:
Obrazek

Back:
Obrazek
Ostatnio edytowano 09 mar 2010, 16:56 przez Vibez, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez cinek 16 wrz 2009, 18:36

Porą nocną murowany odsłuch :)
Vibez napisał(a):Arthur Deep - Who We Are

Szkoda, że nie "Inside Of Me" ale i tego wała uwielbiam!!! Poza tym pikne okładki :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Kubo 16 wrz 2009, 19:32

Zassysam ! :) Zawsze mialem slabosc do tego remixu.. Markus Schulz - Somewhere (Mike EFEX 2008 Remix) ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 19 wrz 2009, 19:58

Dodane linki do ZippyShare dla nie mogących ściągać z rapida ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez artur 19 wrz 2009, 23:44

słucham juz drugi raz , mój faworyt - 08 Rio Addicts - The Distance , uwielbiam :roll: mam nawet na 12" , dawno nie włączałem, takze dzieki za przypomnienie o tym kawałku :)

Całość bomba, pierwszy raz słyszałem Somewhere w tej wersji. Taka tajemnicza jakaś jest.

No i okładka ;)
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 20 wrz 2009, 16:41

Dzięki za opinie :)

Ktoś jeszcze? Jak ktoś nie może ściągnąć paczki z żadnych z podanych serwerów to dajcie znać, wrzuce na ftp. ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez wasyl 12 lis 2009, 21:26

Vibez napisał(a):Ktoś jeszcze?


Owszem! Cóż...Zostałem zdemolowany Twym dziełem... Set jest kapitalny! Opłacało się zwlekać z nagraniem tego materiału, bo to co z tego materiału powstało w kupie, to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie ;). Wspaniała robota man... Naprawdę gratuluję :)

PS. Jedyna rzecz jaka nie wpasowuje się w klimat seta, to okładka :) - mam nieco inny obraz przedstawionej przez Ciebie muzyki :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 38
Skąd: Wałbrzych

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Sagi 15 lis 2009, 20:46

uh dobrze ze wasyl przypomnial mi swoim wpisem o tym ze mialem twoje dzielo obadac :)

Wiec tak: wizualnie rewelacja od ciebie, moze sie okladka laczyc klimatem lub nie ale jej wykonanie tak czy siak jest swietne ladnie przejrzyscie i mila pani + ladne tlo :)

Co do muzyki tak samo jak okladka..bardzo ladnie, dobrze wprowadza w nastroj seta utwor nr 1 z fajnym intrem..potem reszta utworow podtrzymuje jednostajny dreamowy klimat, duzo z tych rzeczy nie znam bo to jakies nowsze rzeczy a mimo wszystko wydobyles utwory takie, ze milo sie tego slucha jest gleboko, spokojnie momentami slodko ale nie bez przesady tak jak lubie po prostu jezeli chodzi o granie progresow i progressive trans, jest roznorodnie utwory sie nie zlewaja w 1 papke no i rozwala mnie koncowka tzn ten utwor ambientowy wykorzystany jako outro ! piekny odlegly kosmos..to chyba znak czasu ze z calego seta najbardziej tak czy siak utrwalil mi sie ten utwor..heh... poza nim ciezko mi wyroznic tak jakos bardziej jakis utwor wszsytkie prezentuja mniej wiecej rowny poziom :) no moze remix do schulza jakos taki nie wiem chyba za bardzo sie przyzwyczailem do oryginalu :)

Od strony technicznej wszystko ok..momentami tylko wrazenie mialem jakby przejscie jakies tam bylo po prostu dziwne w sensie gryzienia sie brzmien utworow...ale to raczej nie twoja wina tylko ich konstrukcji :) z reszta sam to pisales ze tak jest wiec wszystko wiesz..

Ogolnie nie zaluje ze sobie sciaglem i posluchalem (i to nie raz) dobre dla relaksu i milego spedzania czasu, tak trzymac :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 25 lut 2010, 3:39

Nie wiem czemu nie widziałem twojego komentarza sagi!

Dzięki za miłe słowa, masz talent do pisania komentarzy chłopie :) Mnie też urzekł ten ambientowy numer Numiny, stąd pomysł na zakończenie płyty w ten właśnie sposób. Jeśli kiedyś mnie najdzie na drugą część dougdeepów, moge obiecać że pozostane przy tym schemacie i znajde coś równie dobrego :) To dobry sposób na pozostawienie słuchacza w odpowiednim klimacie!

Ja do tematu powracam, co to by może zachęcić do odsłuchu tych którzy jeszcze nie mieli okazji - teraz Dougdeeps można posłuchać bezpośrednio z przeglądarki, a dzieje się tak za pośrednictwem serwisu Soundcloud ! Odnośnik do strony jest tutaj:

:arrow: http://soundcloud.com/douglas-howarth/dougdeeps

Opcja dla leniwych, mam nadzieje że skorzystają :)

Zapraszam!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez wasyl 25 lut 2010, 11:52

Zabrałem tego seta w dzisiejsza, całodniową podróż i właśnie mam go na uszach, kiedy za oknem rozciągają się górzyste widoki i topi się ten - już czarny - śnieg.. Nie będę owijał w bawełnę, śmiem twierdzić z czystym sumieniem, że jest to jedną z najlepszych muzycznych opowieści, jakie kiedykolwiek w życiu słyszałem... Natychmiast usun link dla leni, tego seta trzeba mieć na dysku!:) jeszcze raz gratuluję Ci Vibez genialnej roboty. Czekam więc na część 2:)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 38
Skąd: Wałbrzych

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez cryshis 25 lut 2010, 16:59

ja poprosze o re-upload na zippy :) poniewaz w sieci lokalnej moge zapomniec o rapidzie i innych tego typu wynalazkach korystajacych z jednego adresu IP :D
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez sector 26 lut 2010, 20:09

cryshis, zawsze mozesz sciagnac jdownloader i czekac na swoja kolej :>
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 09 mar 2010, 16:15

Już leci na zippy cryshis ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 09 mar 2010, 16:22

No dobra, na zippy coś nie lotto, gdzie indziej chcesz? :>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Transi 09 mar 2010, 17:22

Cryshis, spróbuj z tego linkacza: http://rapideo.pl/pliki/r/x4l/4ubat/VA- ... h-2009.rar

Będzie ważny do jutra albo do czwartku :P Ogólnie polecam rapideo.pl jeśli macie problemy z rapidshare.hotfile, uploaded.to itp ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: VA - Dougdeeps (Mixed by Douglas Howarth)

Postprzez Vibez 09 mar 2010, 19:41

O dziękować transi :)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości