Wasyl's Cap de Formentor

Uplifting Trance
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 03 gru 2009, 19:14

Dosłownie parę chwil temu w radiu Sense.FM odbyła się premiera seta Cap de Formentor, który to przedstawia obraz mojego ostatniego wakacyjnego pobytu właśnie w tym miejscu...Tym razem nie będzie progresywnie, bo i być nie miało :), za to miało być wzniośle, wakacyjnie i bardzo optymistycznie z elementami refleksji, która chcąc nie chcąc dopada, kiedy tylko pomyślę o tym miejscu... Dlatego też z góry oświadczam, iż nie mam łakomego kąska dla progresywnych bywalców tego działu ;), natomiast liczę na spore odsłuchy trensowych bywalców ;).

PS. Jeśli pojawią się małe problemy z gainem (a pojawią się...) proszę mnie nie ganić, ale seta nagrywałem w apogeum zapalenia zatok ;).

Obrazek


TL:

01. Estate - Let Yourself Go
02. Underwater - Forthcoming Destiny
03. Time Travellers - Bottle Beach (Instrumental mix)
04. Matt Abbott pres. Optima - Kinetic Storm (Peak vs. JPL Remix)
05. Estiva pres. Sunover - Everlasting Memories
06. Jussi Polet - Insincere Mind (Original mix)
07. Estiva - Fading Freedom (Original mix)
08. Der Mystik and Alex Reliic pres. Perplexity - Bahia (Original mix)
09. Aurosonic - Azure Coast (Original mix)

Czas: 53min

Jakość: 192kbps

Download: http://www.enhanced-perception.com/sets/164
Ostatnio edytowano 03 gru 2009, 20:27 przez wasyl, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez peterhol9 03 gru 2009, 19:23

tracklista Twojego jutrzejszego grania prezentuje się lepiej :P Będę miał na niedzielę zajęcie słuchając Twojego seta i RomuSa :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez RomuS 03 gru 2009, 19:35

A dziękuję ;] Co do setu Wasyla to słuchałem go na falach internetowych Sense.fm i mogę z pełnym przekonaniem napisać że było genialnie. Ściągam oczywiście i reckę napiszę w weekend ale było sążnie. Polecam ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez dj3500 03 gru 2009, 19:57

U mnie wygrywasz w kategorii czytelności tracklisty :mrgreen: Przesłucham i obadam ale dopiero po dwóch innych Twoich setach które mam w kolejce :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 03 gru 2009, 20:30

peterhol9, lepiej, bo więcej? :> Tamten set jest taki hmm dreamowo-wokalny ;). Bazuje na trackach, które bardzo mocno eksploatowałem w swoim playerze 4/5 lat temu.

RomuS, bardzo mnie to cieszy ;), w takim razie będę czekał ;]

Kuba, to był komplement? :P Następnym razem stworze seta z utworów równych ilością liter, żeby być poza konkurencją :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez dj3500 03 gru 2009, 20:35

A, bo faktycznie coś tu nie gra. W Operze to wygląda tak:
Obrazek

Więc myślałem że tracklista jest na ilustracji :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez peterhol9 03 gru 2009, 20:57

wasyl napisał(a):peterhol9, lepiej, bo więcej? :>
lepsiejszy bo zestaw takich tracków, że głowa mała :) sama Questia to klasa, no właśnie..sama dla siebie :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 03 gru 2009, 21:03

Kuba, osądzałeś mnie o zniweczenie ilustracji w taki sposób? :P Ale dziwi mnie fakt, że takie zajście miało miejsce na Operze... w IE bym się nie zdziwił ;P

peterhol9, no co racja, to racja... Każdy jeden z tych utworów ma to "coś"
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez bAchoR 04 gru 2009, 19:39

1 tjun najlepszy :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 04 gru 2009, 21:46

Posłuchałbyś, a nie upajasz się swoją obecnością w trackliście ;P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez bAchoR 05 gru 2009, 7:13

Sztrasznie nie lubie jak ktoś się narzuca 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez peterhol9 06 gru 2009, 19:09

no i mamy kolejny świetny set Wasylu! Matt Abbott pres. Optima - Kinetic Storm (Peak vs. JPL Remix) zabija, Podobnie Jussi Polet i 2 ostatie tjuny, nie wspominając o Everlasting memories! Szkoda tylko, że jest druga estiva, za którą nie przepadam. Niemniej set 1 klasa i..szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że popełnisz upliftingowca :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez Kubo 07 gru 2009, 18:48

G E N I A L N I E ! zachecam wszystkich do zapoznania sie z materialem bo jest on szalenie dobry. Dawno nie slyszalem tak swietnego doboru kawalkow i spojnosci w secie ;) Brawa Bartek
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 10 gru 2009, 9:30

Dzięki Kubo ;), nie sądziłem, że będzie AŻ tak dobry :P. Nie wierzę, że byli to wszyscy uplifterzy i ktoś chętny jeszcze się znajdzie :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez RomuS 21 gru 2009, 17:06

Wasylusie wybacz, nie wiem jak to się stało, recka już od ponad tyg napisana a nie wklejona w odpowiednie dla niej miejsce. Nadrabiam zaległość...

Jadymy... na spokojnie (chociaż i tak mam dreszcze) zresztą po raz drugi przesłuchanie tego seta następuje.


1. Pełen spokój... teraz słucham ze szklaneczką ciepłej herbatki z miodem... no ale weźmy się do roboty... 3min i zaczęło się ;)
2. Hah... swój ziom, Underwater z niezłym upliftem rozwija skrzydła tego seta. Świetna melodia, zresztą każda produkcja tego jegomościa jest na wysokim poziomie.
3. Siaba daba daaaaa... Trójeczka szybkim mykiem sobie w głośnikach pojawia.. kolejny track rozkładający na łopatki... mmm...
4. jak ja lubię takie przejścia... wrrr :D jach!! jeszcze gdy ma lecieć taki rozpierdalator mojego umysłu. Optima-lnie rozłożyłem się na podłodze w muzycznym upojeniu
:D
5. Aha słychać już przebłyski Estivy czyli będzie grubo :D o mamo aaaaa!!! \o/ świetnie. panie oj świetnie.
6. o masz a to ci coś ładnego, ogólnie co utwór to lepszy, ciągłe trzymanie dość mocnego klimatu to już stawia niezwykle wysoko tego seta. Ahh... <płynie>
7. Yhym znów Estiva... i to jeszcze jak pasuje ;] hmm... nie ma to jak tańczyć ubierając choinkę <hahaha> genialne...
8. Jerona pierona ale to było ładne ;] przejście z melo już po łopatkach... i gitarowy tiri dym dym ;] Fajny, nie znałem ;)
9. Ostatni?? nie :( dlaczego... oj coś jakiś taki mały przymuł ;) Aurosonic więc na koniec nie będzie nic lepszego... genialna końcówka... głowa mała co ten set ze mną zrobił!!

Chcieć więcej i zapytać się czy już są koszulki dla Twoich fanów?? :D Boskie 53minuty które zawsze będą dla mnie uspokojeniem gdy w jakiś pojeb*** dzień będę miał dość wszystkiego.
Taki setów chcemy więcej.... Dzięki Wasyl... Kawał dobrej roboty \o/ Allach

PS. Zapraszam do moich wynalazków jak znajdziesz czas ;)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Wasyl's Cap de Formentor

Postprzez wasyl 23 gru 2009, 23:20

Ajj RomuS, ale mi sprawiłeś prezent na święta tą recką :). Dzięki za docenienie starań ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości