C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

techno, trance, breakz .... destrukcja
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez enthuser 03 sty 2010, 16:50

C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix


cóż na początek muzyczna rozpierducha w dobrym stylu 8-) dużo i kolorowo, sporo efektów, mixów na 3 decki i wszystko to zgrywane bezpośrednio z konsoli

linki, tl oraz sprzet uzyty do nagrania poniżej ;)

miłego słuchania


http://soundcloud.com/jedi_88/c-tite-b2 ... re-megawix

albo

http://www.sendspace.pl/file/50b4034bce2950df4d8baaa


1. Parallax breakz - Nitro (orginal enthuser intro edit)
2. Christian Cheval - Storm (Trance gate 1st floor)
3. Giuseppe Ottaviani - Thermophile (extended version)
4. Ben Nicky - Catapult (Fabio Steins uprise rmx)
5. Lang & Yep - Paradise Culebra (dj Choose mix)
6. Woody van Eyden - B.O.B (no break dub mix)
7. FFW - The infinity llink (Gate 42 rmx)
8. Big Bang Breakz - Hey boy hey girl (Head splitterz mix)
9. D.A.V.E. the drummer vs dj Redmond - Hydraulix 36 A (orginal mix)
10. Sean Tyas - Rulebook (Bryan Kearney's out of window rmx)
11. Whitelabel - Ghost'n'stuff
12. Kutski vs BRK3 - 4th Dimension (Mark Sherry vs James Allan mix)
13. Peppelino - Prometheus (Peppelino rework)
14. Cosmic Freefall - Cosmic Freefall (Mark Sherry mashup)


waga: 47,8 MB
Czas: 34:50
Gatunek: Techno, Trance, Breakbit
Sprzęt użyty do nagrania: Djm 800, 2x cdj 400, cdj 1000, technics sl1200
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Margo 03 sty 2010, 16:53

nazwa przebija wszystko ;), a secik godny polecenia :)
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez sector 06 sty 2010, 0:10

zachecony recenzja Margo az zassam seta :) Patrzac po TL to mi sie pewnie spodoba!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Hongo 07 sty 2010, 23:18

:bounced: rozpierdol po Toruńsku. :twisted:
Tyle co moge, to polecić
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Xavi 31 sty 2010, 13:24

nie jest zły ten set, ale nie wiem czym się tak podniecacie, niby grany szybko, kilka przejść jakby nie trafionych i nie chodzi mi tu o frazę, wałki się nie zlewają, przejścia nie są zdecydowane. pozdro
Xavi
 

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Hongo 06 lut 2010, 10:47

Xavi napisał(a): ale nie wiem czym się tak podniecacie

Otóż już tłumaczę :google:
Ctite i Enthuser, to są DJ'e którzy ciągle się rozwijają. Pamiętam jeszcze jak w wakacje 2008 pewnego [pewnie środowego] wieczoru w Art Cafe, Michał upewniał się czy jego miksy były ładne w fraze itd. Było zajebiście i z vinyli. Po dwóch latach ten sam koleś zapierdala na 3 decki i do tego skreczuje, klaszcze, popija whisky i jeszcze dobrze się bawi. To jest qwa postęp. Wielu Dji przez te dwa lata ogarnęło jak sie zgrywa utwory w traktorze i to starcza...
Ty byłeś obiektywny, ja nie potrafiłem ;)
Ctite'a ominalem bo nie ma go tu z nami, no i on zawsze byl o dwa kroki do przodu, wiec nie ma o czym pisać...
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez enthuser 07 lut 2010, 0:34

Przyznam że czuje sie zawstydzony, zwłaszcza tą ostatnią opinnią, ale cóż wiem że nie jest oparta na wazelinie ;) (wszystkie nasze zachcianki sexualne sa spełniane "dogłębnie" wiec nie ma podstaw do osądzania :D )
w swoim graniu kłade głównie nacisk na technike, żeby nie było zamuły i wogóle dużo i kolorowo. Niepowiem ale nawet i ja jestem z niego zadowolony co rzadko mi sie zdarza. Przyjmuje do wiadomości każdą opinnie nawet Xaviego, nie każdemu musi sie podobać i ma do tego prawo by wyrazić swoją opinnie.
Mam nadzieje że zrobie większy postęp i bedzie czym sie pochwalić ;)
Pozdrawiam forumowiczów
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez justynadark 17 lut 2010, 1:23

techno techno amfa techno techno jazda amfa :yay:




(taki dżołk oczywiście zeby nie byuo ze mam coś do techno)
Avatar użytkownika
justynadark
 
Wiek: 33
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Xavi 21 lut 2010, 18:17

Hongo napisał(a):
Xavi napisał(a): ale nie wiem czym się tak podniecacie

Otóż już tłumaczę :google:
Ctite i Enthuser, to są DJ'e którzy ciągle się rozwijają. Pamiętam jeszcze jak w wakacje 2008 pewnego [pewnie środowego] wieczoru w Art Cafe, Michał upewniał się czy jego miksy były ładne w fraze itd. Było zajebiście i z vinyli. Po dwóch latach ten sam koleś zapierdala na 3 decki i do tego skreczuje, klaszcze, popija whisky i jeszcze dobrze się bawi. To jest qwa postęp. Wielu Dji przez te dwa lata ogarnęło jak sie zgrywa utwory w traktorze i to starcza...
Ty byłeś obiektywny, ja nie potrafiłem ;)
Ctite'a ominalem bo nie ma go tu z nami, no i on zawsze byl o dwa kroki do przodu, wiec nie ma o czym pisać...


wież co mam 27 lat, przesłuchałem już w życiu kupę setów, praktycznie ciągle to robię, i na serio nie wiem czym się tak podniecasz :) znam ludzi co mieszają naprawdę dobrze, a to to jakaś imitacja czegoś, przejścia są niezdecydowane...
po za tym nie widzę, żeby działo się coś nadzwyczajnego w tym secie ? dwa kroki przed nami ? chyba piszesz o sobie ?
Xavi
 

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Hongo 21 lut 2010, 20:03

To grubo, gratuluje pasji. Tak przedemna i przed wieloma innymi... Chłopak się uczy, ciebie to gówno obchodzi, trudno
Tetrahydrokannabinol
Avatar użytkownika
Hongo
 
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez enthuser 23 lut 2010, 12:10

Xavi napisał(a):wież co mam 27 lat, przesłuchałem już w życiu kupę setów, praktycznie ciągle to robię, i na serio nie wiem czym się tak podniecasz :) znam ludzi co mieszają naprawdę dobrze, a to to jakaś imitacja czegoś, przejścia są niezdecydowane...
po za tym nie widzę, żeby działo się coś nadzwyczajnego w tym secie ? dwa kroki przed nami ? chyba piszesz o sobie ?


Cóż czytając tego posta pragne sie zapytać Imitacja czego? Panie Xavi. Jeżeli już zaczynamy to kończymy. Co do przejść że nie są zdecydowane nie wiem tym bardziej o co chodzi. Piszesz że nie wiesz co takiego nadzwyczajnego to cóż odpowiem tak: mało kto reprezentuje taki poziom (nie chodzi mi o to że sie przechwalam, albo że mam za duże ego, ale dobrze wiem jak jest.) że potrafie zagrać te 14 numerów w 30 min ze sporą ilością mixów na 3 decki. Słuchając setów w swoim życiu, musze przyznać że wiele z nich to naprawde bieda to co prezentują dje grający tych numerów 10 w godzine z przejściami po 15 sekund z lekkim koniem. Pisząc o C-tit'e to prawda. Chłopak wymiatał za konsolą od momentu kiedy pamiętam i zawsze na imprezie prezentował sie najlepiej. Jednym z głównych bodźców jaki spowodował że położyłem taki nacisk na technike była chęć dorównania mu i potrafić grać b2b z nim bez zamuły a wręcz przeciwnie samemu kiedyś mu pocisnąć mixa że sie zdziwi. Wg mnie udało sie bo obaj reprezentujemy bardzo zbliżony poziom. Pisząc że znasz ludzi co mieszają naprawde dobrze i podważając czyjeś umiejętności, prosze bardzo masz temat :) wystaw ich sety bądź swojego, ja przynajmniej z chęcią posłucham :)
Pozdrawiam
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez justynadark 23 lut 2010, 14:25

enthuser napisał(a):Słuchając setów w swoim życiu, musze przyznać że wiele z nich to naprawde bieda to co prezentują dje grający tych numerów 10 w godzine z przejściami po 15 sekund z lekkim koniem.


:hammertime:
Avatar użytkownika
justynadark
 
Wiek: 33
Skąd: Toruń

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Xavi 28 lut 2010, 22:23

enthuser napisał(a):
Xavi napisał(a):wież co mam 27 lat, przesłuchałem już w życiu kupę setów, praktycznie ciągle to robię, i na serio nie wiem czym się tak podniecasz :) znam ludzi co mieszają naprawdę dobrze, a to to jakaś imitacja czegoś, przejścia są niezdecydowane...
po za tym nie widzę, żeby działo się coś nadzwyczajnego w tym secie ? dwa kroki przed nami ? chyba piszesz o sobie ?


Cóż czytając tego posta pragne sie zapytać Imitacja czego? Panie Xavi. Jeżeli już zaczynamy to kończymy. Co do przejść że nie są zdecydowane nie wiem tym bardziej o co chodzi. Piszesz że nie wiesz co takiego nadzwyczajnego to cóż odpowiem tak: mało kto reprezentuje taki poziom (nie chodzi mi o to że sie przechwalam, albo że mam za duże ego, ale dobrze wiem jak jest.) że potrafie zagrać te 14 numerów w 30 min ze sporą ilością mixów na 3 decki. Słuchając setów w swoim życiu, musze przyznać że wiele z nich to naprawde bieda to co prezentują dje grający tych numerów 10 w godzine z przejściami po 15 sekund z lekkim koniem. Pisząc o C-tit'e to prawda. Chłopak wymiatał za konsolą od momentu kiedy pamiętam i zawsze na imprezie prezentował sie najlepiej. Jednym z głównych bodźców jaki spowodował że położyłem taki nacisk na technike była chęć dorównania mu i potrafić grać b2b z nim bez zamuły a wręcz przeciwnie samemu kiedyś mu pocisnąć mixa że sie zdziwi. Wg mnie udało sie bo obaj reprezentujemy bardzo zbliżony poziom. Pisząc że znasz ludzi co mieszają naprawde dobrze i podważając czyjeś umiejętności, prosze bardzo masz temat :) wystaw ich sety bądź swojego, ja przynajmniej z chęcią posłucham :)
Pozdrawiam


ok... tylko nie wyskocz z trampek :) jest kliku bardzo wyjątkowych graczy, którzy poziomem przerastają polskie gwiazdeczki, jednym z nich jest np: Oliverr, widziałem go już kilka razy w akcji, w małym pubie na południu Polski (czytaj impreza zamknięta) muzyka ciężka i tłusta , przejścia po prostu świetne! no i jest oryginalny.... ostatni raz słyszałem go jakiś miesiąc temu też na imprezie zamkniętej!....ale mam seta z MU. : http://soundcloud.com/oliverr/oliverr-radio-myunderground-mix-vol-8-1-2010
O ile wiem Oliverr pracuję teraz nad własną płytą która na przełomie sierpnia/września ma być wydana przez jakiś francuski czy hiszpański label, niestety szczegółów nie znam, po za tym jest jeszcze kilku, że tak powiem wymiataczy, którzy nie tylko grają, ale tworzą własne Epki ;) najlepsi teraz grają na imprezach zamkniętych :]
a ten C-tite to nic specjalnego ;) dorośniecie do muzyki to się przekonacie ;)
Xavi
 

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez sector 01 mar 2010, 19:20

Xavi napisał(a):najlepsi teraz grają na imprezach zamkniętych :]
a ten C-tite to nic specjalnego ;) dorośniecie do muzyki to się przekonacie ;)


Obrazek
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez enthuser 14 mar 2010, 11:15

Cóż, na początek chciałbym przeprosić wszystkich za odświeżanie tematu, długo mnie nie było na forum i nie miałem też jako takiego czasu by posłuchać muzyki.

Komentuje seta nadesłanego przez Xaviego. No przyznaje set jest dobry, widać że Oliverr włożył w niego sporo pracy i to sie bardzo ceni ;) fakt że po około 20 min zaczął mi sie nudzić. House w jego wszelkich odmianach jest muzyką chyba najprostrzą do grania ze względu na jego tempo które zazwyczaj wynosi 128 i tylko w jakiś 10% posiada inne ze względu że nie wiem... artysta sie naćpał :D i za jego prostote i frazowanie które jest wręcz identyczne w każdym numerze. Co nie zmienia faktu że set jest gruby i musze przyznać że twórca sie postarał :). A teraz powiedz mi tak, nie sądzisz że mógłbyś równie dobrze założyć inny temat w tym dziale, poświęcony temu setowi tylko bez srania i disowania innych gdzie w zasadzie i tak nie masz za co :D? Set jest spoko, zakładasz temat i piszesz, dobry technicznie, ciągnie itp. Coś Ci powiem, C-tite jest wymiataczem który nie raz udowodnił swoją zajebistość. Jak i na imprezach (o dziwo też gra na zamkniętych ;] ) jak i na konkursach gdzie wygrał nie raz odstawiając rywali. Nie wiem skąd do niego taka niechęć, czyżby udowodnił kiedyś Tobie bądź jakiemuś znajomemu że jednak potrafi dobrze grać czy poprostu od tak go nie lubisz ;). Co do wydawanej EPki to niech sobie chłopak wydaje. Bynajmniej ja mu tam źle nie życze, a jak sie realizuje w tym co robi to niech działa sobie prężnie. Co do seta byłbym rad jeżeli wpisałbyś informacje o sprzęcie na jakim został wykonany :)
Pozdrawiam
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Rapture 14 mar 2010, 16:41

1. Nie wiem po co porownywac sety w tak odmiennych gatunkach.
2.
enthuser napisał(a):House w jego wszelkich odmianach jest muzyką chyba najprostrzą do grania ze względu na jego tempo które zazwyczaj wynosi 128 i tylko w jakiś 10% posiada inne ze względu że nie wiem... artysta sie naćpał i za jego prostote i frazowanie które jest wręcz identyczne w każdym numerze.

Tylko, ze wspomniany set nie jest house'owy a przynajmniej nie do konca. Widze, ze nie probowales nigdy grac nudisco, indie dance czy frech electro a owe gatunki gra sie kur*wsko ciezko ze wzgledu na "radiowa" budowe (sporo numerow ma po 3 - 4 minuty i od razu zaczyna sie konkretem bez zadnego intro/outro, takze czesto trzeba dobierac numery na "identyczne klucze") i duza rozbieznosc tempa (sa numery, ktore maja 105 BPM a inne juz 125 BPM, trzeba niezle kombinowac z doborem aby stopniowo przyspieszyc lub by przyspieszone/zwolnione kawalki nie brzmialy "smurfowato").
3. Tez bylbym za tym gdyby administracja wydzielila oddzielny temat na ów set bo jest swietny!

To tak jako fan "hałsów" musiałem sprostowac ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: C-tite B2B Enthuser FullFire MegaWix

Postprzez Technik303 31 mar 2010, 19:11

A ja z innej beczki ;) polecam grać najpierw techno, a później house ;) im szybsze tempo tym szybciej uczysz się wyłapywać konie i robić korektę ;) Grunt to "ćwiczyć słuch" a nie wizualnie i "sync" w traktorze... Znam ludzi co zaczynali od house i do tej pory reprezentują taka sobie technikę... To tak może trochę offtopicznie :)

Set przesłuchałem i powiem, nie jest źle :> Technicznie super! Choć jakoś cięcia x-fadrem mi nie podchodzą. Pewnie przyjdzie to z czasem... Choć wcale te cięcia nie są naganne. Nie zrozum mnie źle. Mi po prostu się nie podobają takie cięcia i tyle.
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości