Be In Hiding mixed by Wasyl

Downtempo, Downbeat, Ambient, Chillout
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Be In Hiding mixed by Wasyl

Postprzez wasyl 01 mar 2010, 8:27

Długo już nie gościłem Was muzyczną zawartością w tym dziale, co właśnie dziś spróbuję nadrobić. Długo zbierałem się do nagrania tego, o czym dziś mowa, czyli o secie - jak to zwykle u mnie bywa - przepełnionym smutnymi, często mrocznymi, bardzo głębokimi i co ważne różnorodnymi samplami, które tak rzadko można dziś spotkać we wszelakich audycjach. W związku z tym, że radio Sense.FM obchodzi piątą rocznicę, byłem zmuszony nagrać ten nietypowy materiał już teraz, co jednak pasuje do tej - najmroczniejszej pory roku, jaką jeszcze jesteśmy zmuszeni znosić... "Be In Hiding", bo taką nazwę przyodziała produkcja ode mnie, ma też inne ukryte znaczenie, opowiada ona bowiem o moim życiu w czterech ścianach, często, a w szczególności zimą, spędzanych przy omawianych wyżej dźwiękach w samotności, bo najzwyczajniej jestem takim typem człowieka ;). Napominam także, że nie jest to set dla tych osób, które lubią skakać po swoim pokoju, lecz raczej dla tych, którzy lubią czytać, "czytać muzykę". Mam nadzieję, że set zabierze Was w krainę, którą postarałem się, jak tylko mogłem stworzyć na potrzeby swoje, jak i swoich odbiorców :).

Obrazek

TL:

01. Saafi Brothers - Under The Stars
02. Ailo – Dewdrop
03. D. Batistatos – Hoover (Zero Cult rmx)
04. Kuba – Keep Walking (feat. Michele Adamson)
05. Side Liner – Screaming Tears (Zero Cult rmx)
06. Zero Cult – Air
07. Solar Fields – Insum
08. B.I.G. – Teardrops
09. Cell – Audio Deepest Night

Time: 61:00

Quality: 320kbps

Download -> http://enhanced-perception.com/sets/190
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Be In Hiding mixed by Wasyl

Postprzez Sagi 01 mar 2010, 18:29

ciesze sie ze jestem pierwszym ktory moze napisac w tym temacie 8-) ...a wiec wystarczylo mi zobaczyc playliste do tej kompilacji zeby wiedziec ze bedzie czego posluchac...czesc utworow znam czesc nie ale tak czy siak slucha sie tego wszystkiego wybornie a klimat jaki stworzyles naprawde jest bardzo dobry, spojny a zarazem interesujacy czy tez wrecz specyficzno dolujaco melancholijny ;) bardzo potrzebowalem posluchac czegos takiego po wyczerpujacym dniu a taka muzyka jak ta (chill out i ambient) to najlepsze lekarstwo na podreparowanie swojego ducha i nastroju po prostu taka muzyka leczy ;) do seta bede wracal pewnie jeszcze nie raz bo jest czego posluchac ;) aha zapomnialem napisac o technice..poki co malo sie przysluchiwalem od tej strony ale wydaje mi sie ze wszystko zmontowales klasowo :) podsumowujac: dobra pozytywna robota panie don wasylu..
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Be In Hiding mixed by Wasyl

Postprzez TBk2000 02 mar 2010, 3:46

No, wypatrywalem Twego dawno zapowiedzianego seta w tym dziale i juz zdazylem go pobrac nim wyslales mi wiadomosc o zalozeniu tego tematu :D. Z odsluchem chcialem poczekac do poznych godzin wieczornych, bo wlasnie wtedy najlepiej czuje ta muzyke, no i przede wszystkim nic nie jest w stanie mi zaklocic jej odbioru, tak jak to bywa czesto w dzien kiedy rodzina kreci sie po domu i halasuje ;-). Mialem dzis ten komfort, ze wszyscy byli w pracy a ja robiac obiad moglem sobie pozwolic na glosniejszy i nikomu nie przeszkadzajacy odsluch :D. Bylo rewelacyjnie, ale stwierdzilem, ze nie napisze tutaj nic dopoki nie powtorze tego w nocy ze slochawkami na uszach ;-p.

Nie zaskoczyles mnie ani troche Panie Wasylu, bo set jest przeswietny tak jak sie tego spodziewalem :D. Oczywiscie klimat, czyli najwazniejszy punkt Twojego muzycznego dziela, nastraja moje zmysly dokladnie tak jak lubie gdy slucham takiej muzyki. Mysle sobie, ze jesli chodzi o ambient/chill czy downtempo, to akurat ta muzyke odbieramy w podobny sposob. Twoje emocjonalne podejscie do takiej muzyki i to w jaki sposob budujesz swoje sety, pozwala mi doskonale zrozumiec o co tak naprawde w nich Tobie chodzi. Potrafisz w niemy sposob poslugujac sie jedynie dzwiekami opowiedziec o swoich hmm.. uczuciach, troche pewnie tez o sobie, tak to odbieram ;-), zreszta Twoj opis do tegoz materialu dal mi do zrozumienia, ze wlasnie cos takiego miales w zamiarze do przekazania tym setem.
Kilka utworow sa/byly mi zupelnie nieznane, ale sa tez rowniez znane mi produkcje, Solar Fields, Cell, B.I.G. czy Zero Cult, chociaz wlasciwie to bez znaczenia ile jest tutaj tych znanych a ile nie, dobrales utwory wg. wlasnego gustu i tego w jakim nastroju obecnie jestes, doskonale przy tym trafiajac w moj gust i co tu duzo mowic, rowniez nastroj, ktory w tej zimowej porze roku rowniez bywa wlasnie taki melancholiny i przepelniony jakimis tam moimi smutkami ;-).

Tak wiec, doskonala robota Panie Wasylu ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Be In Hiding mixed by Wasyl

Postprzez wasyl 03 mar 2010, 13:39

Sagi, dziękuję za odsłuch i opinię o secie ;) Ja również się cieszę, że tak szybko znalazłeś czas, by zapoznać się z tym materiałem :). TBk, Tobie jak zwykle wielkie dzięki za szczegółową wnikliwość do każdej ważnej dla mnie produkcji :) Bardzo to doceniam i aż chce się nagrywać, kiedy ktoś tak, jak Ty rozumiesz tą muzykę... Mam więc nadzieję, że to nie wszyscy odbiorcy i że w niedalekiej przyszłości powstanie więcej produkcji w tym klimacie :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron