Peterhol9 - Voices in my head

Progressive, deep
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez peterhol9 04 sie 2010, 18:09

Obrazek

Witam wszystkich tych, którzy czytają ten temat i myślą sobie: "A może zobaczę, co ten Piter wykombinował i zassam seta" :) Dla tych oto osób i nie tylko przygotowałem godzinę wrażeń przy dźwiękach nie mniej nie więcej jak obecnych w dość popularnych wiejskich dyskotekach czy na antenie radia (radio) Eska, co widać z resztą po trackliście :) Miałem secika ciąć i wrzucać do BM, ale z racji tego że jest bezrobocie i pewnie będę musiał więcej czasu szukać zajęcia aniżeli siedzieć na forum, postanowiłem się nim podzielić. Inaczej siedziałby w zakamarkach mojego komputera dalej :D


Tracklist:

1. Pole Folder & CP - Dust (Yvel & Tristan rmx)
2. Ozgur Can - Irony (dPen Ancient mix)
3. dPen - Follow me (Terje Bakke rmx)
4. PTFA - Gornal (The Last Atlant rmx)
5. Medway - Trauma (Chris Micali rmx)
6. Gabriel Batz - Xetulul
7. Derek Howell - La Semilla Perquena
8. John OO Fleming - Rasa Lila (Siberian son rmx)
9. Ryan G - Koramanche (Incolumis rmx)

Czas: 60:00
Jakość: Kijowa, mimo to 192
Paka: 84 mega i troszki
Rodzaj: Progressive house, deep progressive house

Link:

http://www9.zippyshare.com/v/32777433/file.html
Ostatnio edytowano 17 mar 2012, 21:01 przez peterhol9, łącznie edytowano 2 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez Rapture 07 sie 2010, 14:44

1. okropna ta okladka.
2. juz sama tracklista wywoluje ciary i powoduje automatyczne klikniecie w link ale...
3. ... sciagne dopiero wtedy jak bede mial dostep do lepszego lacza niz skurwialy BlueConnect odbierajacy non stop w EDGE :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez peterhol9 12 sie 2010, 21:59

Rapture napisał(a):1. okropna ta okladka.
2. juz sama tracklista wywoluje ciary i powoduje automatyczne klikniecie w link ale...
3. ... sciagne dopiero wtedy jak bede mial dostep do lepszego lacza niz skurwialy BlueConnect odbierajacy non stop w EDGE :/

1. miała taka być :P
2. dziękuję uprzejmie, ale...
3... podziękuję uprzejmiej jak ściągniesz, przesłuchasz i ocenisz :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez Rapture 17 sie 2010, 8:35

Swietny set. Pierwszy utwor znany mi od dawna, po prostu piekno w najczystszej, najlepiej zmasterowanej postaci w remixie od wegierskiego duetu. Nastepnie dobrze wpasowuje sie Ozgur, jednak w wersji zupelnie rozniacej sie od standardowego "Irony". Wersji bardziej mrocznej, niemniej chyba ciekawszej od oryginalu. Po nim stary Terje, ktory szalu swoim remixem nie zrobil niemniej to porzadny kawal progresu - gdzies tam przewija sie glowny motyw i szkoda mi po prostu, ze jest on tylko w tle.

Nagle nastepuje male zaskoczenie bo "Gornal" jest numerem w takiej "Schossow-style" konwencji - tlusty bass, minimalowe osamplowanie - nie przepadam za takimi numerami, jednak tak ladnie sie nim wpasowales, ze nie przeszkadza mi on w ogole. Mozna powiedziec, ze dales swietny przyklad, ze odpowiednie ulozenie numerow w secie ma ogromne znaczenie i moze zmienic ich naturalny charakter czy to jak je odbieramy :)

Po chwili jednak zapominam o tym i zaczynam podskakiwac po wchodzi mocno taneczny ale jednak klimatycznie sciskajacy mocno za jaja Krzysiu! :D Moglbym sie spodziewac, ze na tym numerze te taneczne chwile sie skoncza ale podtrzymujesz go plumkajacym electro-progresem od Batz'a. Przypominaja mi sie lata 2006 - 2007 bo wtedy taka stylistyka byla mocno popularna. Nigdy nie bylem fanem "La semilli" wiec ten numer od Howella zostawiam bez komentarza - lezal dobrze w secie, nie przeszkadzal i tyle :) Dobrze natomiast mi robi "Rasa Lila" :O i jest to moj zdecydowany faworyt Twojego seta! Tajemniczosc i piekno bijace z tego numeru po prostu porazaja! Tenze swietny klimat postanawiasz po tym zakonczyl tech - progresowym Incolumisem - jak za starych dobrych czasow.

Techniczne oczywiscie nie ma wiekszych zastrzezen jeslichodzi o warpowanie i przejscia :D Natomiast odnosze wrazenie, ze im dalej tym wiekszy slysze przester w niskich tonacjach. Ostatnie 2 numery na moich mocno zbasowanych sluchawkach od mp3jki brzmia jak na jakiejs imprezie - bass zaglusza spora czesc czestotliwosci. Wykluczam, ze uzywales vinyl rip'y, wiec raczej to kwestia blednej korekcji dzwiekow badz jakiegos przeklamywania przez Equalizer. Z tego co slyszalem Abletonowy 3 EQ dosc mocno przeklamuje, wiec moze stad mozna by bylo zaczac sledztwo :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez peterhol9 17 sie 2010, 11:37

dzięki za miłe słowa i ogólnie przesłuchanie seta :) Co do przesterów to u mnie normalka niestety. Nie wiem o co kaman. Niby ludzie mówią, że przez konwersję (używam media codera, lame nie idzie mi) no ale nie wiem. Może to przez kijowe słuchawki (nigdy nie mogę uzbierać kasy na lepsze :D ) i nie słyszę badziewia które pojawia się tu i tam :) Może to przez re-pitche ustawione w Abletonie (choć próbowałem na complexie i efekt ten sam niemal :P ) no nic...popracuję nad tym. Tak czy siak Senkiu za wysłuchanie :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Voices in my head

Postprzez peterhol9 17 mar 2012, 21:02

Rapture napisał(a):Mozna powiedziec, ze dales swietny przyklad, ze odpowiednie ulozenie numerow w secie ma ogromne znaczenie i moze zmienic ich naturalny charakter czy to jak je odbieramy :)
dziękuję i za to :) to jest nieskromnie powiedziawszy moja największa zaleta i wada zarazem. Zaleta bo klimat ma dla mnie w secie największe znaczenie, wada - bo przygotowanie tracklisty zajmuje mi tyle, że szok :D . Na live chyba nigdy bym nie mógł grać, bo myślenie co i kiedy po sobie wrzucić w przeciągu 4 minut doprowadziłoby mnie do psychicznej choroby :)

edit..
nowy link : http://www9.zippyshare.com/v/32777433/file.html
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości