Peterhol9 - Deus

Progressive, deep
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 21 sie 2010, 14:33

Obrazek

Witam ponownie :)

Tym razem...kolejna porcja pierogów. Set przygotowany bardzo dawno temu. Liczę, że się spodoba i nie będzie zbytnio nagany za przestery tudzież złą technikę czy zły warp w ostatnim wałku :D :D

:arrow: Tracklist

1. Ryan & Davis - Clouds passing by (Moonbeam rmx)
2. M&D Substance - Organist (Kris B vs. Nosmo rmx)
3. Stan Kolev - Soma funk (Yvel & Tristan rmx)
4. Urban soul - Alright (Jay Shepheard & R. David main mix)
5. V-sag - Plausibility (7am breaks mix)
6. Mike Hiratzka - Never more than you know
7. StereoK - Deep desire (Arthur Deep rmx)
8. Subtara - Black crystal
9. Dj Tarkan & V-sag - Bye (Kired & Kiraly rmx)
10. Matthew Dekay vs Proluctors - What if

:arrow: Link:

http://www64.zippyshare.com/v/20649585/file.html
Ostatnio edytowano 29 mar 2012, 19:54 przez peterhol9, łącznie edytowano 1 raz
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez Rapture 21 sie 2010, 15:10

Ogolnie to weź ty Piotrek rzuc te trnsy w psi Ch** i zajmij sie progresami :D ten set rowniez postaram sie obadac, choc to juz w wiekszosci nowsze rzeczy widze:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 21 sie 2010, 15:36

Progami zajmuję się teraz cały czas :) Battle mxów progresywnych natrzaskałem tyle, że głowa mała, lecz...ostatnio ciągnie mnie na powrót do upliftingu. Może to chwilowe, ale zobaczy się :) Na ten moment progressive trensami i housami (przeważnie housami) wolę sie delektować :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 21 sie 2010, 16:00

zapomniałbym....set ten ma niestety o wiele gorszy klimat niż poprzedni :(
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez Rapture 31 sie 2010, 10:54

Nie tylejakis gorszy co po prostu podzielony jakby na dwie czesci. Pierwsza to te wszystkie nu-progresy, ktore zreszta srednio mi podeszly, oprocz moze jednego numeru (Urban Soul - Alright). Nastepnie jest juz jednak milo i przyjemnie bo wchodzi break'owy V-Sag po czym odkrywam wypasiony mroczno-wokalny numer jakim jest Mike Hiratzka - Never more than you know \o/ Chwala Ci za niego. Szkoda, ze po tym choonie robi sie spokojniej, tak nowomodnie i plumkajaco, aczkolwiek calkiem przyjemnie :) No i konczysz tym zlym warpem, ktory dla mnie brzmi dobrze :D a przede wszystkim swietnym numerem Dekaya.

Ogolnie set calkiem na plus, szkoda, ze ten poczatek taki a nie inny. Keep workin'! :)
Ostatnio edytowano 31 sie 2010, 11:00 przez Rapture, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 31 sie 2010, 10:59

A widzisz! Bo mi akurat 4 pierwsze wałki w moim secie najbardziej się podobają :P :D Nie podoba mi się StereoK w tym miejscu, ale..jak dałem to dałem, mówi się trudno :D Dzięki po raz kolejny za reckę. Obiecuję, że przy najbliższej okazji wrzucę coś progowego. O ile oczywiście będziesz Ty chciał i..inni :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 31 sie 2010, 11:03

And one more thing..Jeżeli podoba Ci się Hiratzka to obczaj mix Vocano do własnie tego wałka, który wrzuciłem do seta :) Równie dobry jak oryginał
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez Sagi 11 wrz 2010, 14:46

Hej postanowilem sobie ze machne na szybko recke do tego secisza...

Skusila mnie playlista np niesamowity nr 6 czy Dekay, Tarkan itd itd :)

Zaskoczylem sie na plus w tym secie brzmieniami nowszych produkcji w sensie dalo sie tego sluchac i nie bylo zle :) (a to dziwne bo jestem zatwardzialym zwolennikiem starej szkoly progow ;)) Intro bardzo fajne potem leca wlasnie te nowsze brzmienia i powiem ze nic mnie nie odtracilo...oczywiscie w momencie wejscia starszych progsow od razu poczulem sie jak w domu...ale polaczenie wyszlo ciekawie...ogolnie caly set jest fajnie urozmaicony, duzo sie tu dzieje, z kazdym odsluchem cos nowego wchodzi na dluzej w pamiec :D mimo wszystko najbardziej na wyroznienie zasluguje pozycja nr 6 (złoo szatan :D) ktora dales chyba specjalnie zeby sie wyroznila..bo jako jedyna pozycja sieje spustoszenie swoim mrocznym klimatem przez co zdecydowanie sie wyroznia wokol bardziej lajtownych brzmien ;) Na wyroznienie zasluguja jeszcze pozycje nr 5, 7, 9 i 10 ;)

Technicznie duzo sie nie wypowiem bo Ableton to nie moja dzialka ale jest ok 8-)

Pozdro i polecam secik, dobra z niego rzecz :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 13 wrz 2010, 14:41

Dziękuję uprzejmie :) Nie sądziłem, że "Deus aka Bóg aka Absolut aka Wszechmocny" będzie się aż tak podobał :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez wasyl 15 wrz 2010, 19:04

ok Pet, to jeszcze ja ;) Muszę stwierdzić, że ze wszech miar bardzo poprawny set :). Co więcej, przestery są również mniejsze, niż to bywało w Twoich ostatnich płodach, co zwiększało przyjemność odsłuchu :) Z tzw. nu-progressive'u, bardzo ciekawą pozycją okazał się numer pierwszy - fajnie nakręca całego seta. Później faktycznie set zmierza w starą szkołę mrocznego progresywnego brzmienia i robi się ciężej i gęściej. Na koniec naprawdę świetny Dekay... No cóż, było mi bardzo miło, zatem dzięki :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 17 wrz 2010, 9:30

wow..i kolejna osoba, której się podoba :) jestem zaszczycony :) Odnośnie Wasylu pierwszego numeru (CPB) to polecam oryginał. Mix Moonbeamów, który do secika bardziej mi pasował, jest dobry, ale oryginalne wypociny Rajana i Dejwisa przebijają wszystkie wersje. Wnioskuję jednak, że oryginał pewno znasz, bo obiło mi sie o oczy, że w którymś epizodzie Enhanced Perception poleciał (nie wiem tylko w czyim secie) :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez wasyl 17 wrz 2010, 10:22

aaa to pewnie w Kuby :), bo ja utworu nie znałem i nie grałem, no chyba, że zagrał go jakiś gość naszego epizodu ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Deus

Postprzez peterhol9 29 mar 2012, 19:55

I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości