Deersky pres.Deep Diving 07 Guest Mix From Deep In Calm

deep / progressive house
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Deersky pres.Deep Diving 07 Guest Mix From Deep In Calm

Postprzez cinek 27 sie 2010, 2:43

Cześć koledzy drodzy tudzież koleżanki miłe ;)
wczoraj w radiu insomniafm o godz. 21 poleciał mój guest mix do audycji "Deep Diving" hostowanej przez Petera Deerskiego. Chciałem zatem podzielić się nim z Wami. Włożyłem w niego trochę picu i editu. Myślę, że fajnie wyszło i nie pożałuje tej godziny nikt kto lubi niebanalną melodyjność i jest z pod znaku muzycznej głębi :)

Lista utworów:

1. Nuage & D.Int - Something About Us (Absys Rec.)
2. Damon Hatcher - Synopsis (Jonathan Grossman Remix) (2600 Rec.)
3. Adam Jace - Do U Wanna (Go Deep) (Plastic City)
4. The Timewriter - Retime (Plastic City)
5. Exoplanet - Decompression Chamber (Particles)
6. Exoplanet - There We Flourished (Particles)
7. Forerunners - Dragonfly (Ilya Maluev Remix) (Solaris Rec.)
8. Kuba Sojka - Echo Of The Time (ROHS! Rec.)
9. Mobilize - Erotica (Particles)
10. Luciano Pizzella - Duplicate (Taho Remix) (SNEJL)
11. Petersky - Zero Left (Phatt Sounds)

DOWNLOAD1
DOWNLOAD2
DOWNLOAD3
SOUNDCLOUD
Ostatnio edytowano 12 wrz 2010, 17:06 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deersky pres.Deep Diving 07 Guest Mix From Deep In Calm

Postprzez RomuS 27 sie 2010, 14:43

kupiłeś mnie :D recka niebawem o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: Deersky pres.Deep Diving 07 Guest Mix From Deep In Calm

Postprzez cinek 12 wrz 2010, 17:11

Ciągle czekam na spostrzeżenia RomuS :D Dodałem jeszcze odsłuch na soundcloud.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Deersky pres.Deep Diving 07 Guest Mix From Deep In Calm

Postprzez RomuS 13 wrz 2010, 14:12

Ale miodnie… Od początku rozpływałem się w dźwiękach z wytwórni Absys, ale w 3min przeżyłem szok… to jest zamierzone że wszystko się kończy i właściwie rozpoczynamy podróż nie od przejścia na drugą stronę muzycznego wąwozu ale jakbyśmy dopiero postawili pierwszy krok na kładce. Hmm… ciekawe. Dwójeczka to klasyk i marzyłoby mi się by to przerobić w deep house’owy nr. Z sekcją kontrabasu i trąbki (ale to plan na przyszłość). Hmm jakoś tak urwane to przejście pomiędzy Damon a Adamem i uważam, że można było ze 30sek wcześniej a przede wszystkim głośniej!! Bo ten utwór z wytwórni pana Timewriter’a na to zasługuje ;] … Ooo jest i wielki człowiek… rzekłbym legenda wszystkiego co ciekawego w tworzeniu deep’owych brzmień. Plus za niego. Choć znów muszę się przyczepić do przejścia… Mniam! Exoplanet daje radę swoim niekonwencjonalnym brzmieniem bardziej podchodzącym pod deeptechno albo i Detroit. Dobre x2!
No i mamy znów 28min i jakbym zmienił kanał TV z klubowego na przyrodniczy… (strapiony)
Rekompensuje nam to genialny utwór z wytwórni Solaris, aż czuć powiew ciepłego wiatru… zapach kwiatów… rewelacja!
Aha… mam Cię! Który to już raz ;> ok., nie liczę :P
Kubę zawsze szanowałem za podejście czy to do produkcji czy do samego grania live. Nasz rodak jest (i nie boję się tego napisać) najlepszym młodym producentem muzyki z pogranicza deep house/Detroit i szeroko pojętej muzyki elektronicznej z bardziej jazz’owym podejściem. SZACUN!
Dalej płyniemy sobie spokojnie poprzez Mobilize i zahaczamy o skoczny kawałek od Luciano… przyjemnie naprawdę. Na koniec polska perełka widzę. Ten jegomość to człowiek o tyle utalentowany co charytatywny muzycznie. Wiele produkcji Peterskiego mam na dysku i większość to prezenty od Phatt bądź jego od tak oddane dla ludzi… to po tym widać prawdziwego artystę! Oczywiście trzeba wspierać swoich i zachęcam do kupowania w miarę możliwości ;)
Brawo set mi się podoba i na 100% ląduje na Ipodzie w dziale „dobry deep to tylko z rodakami”
Pozdro gorące, czekam na kolejną odsłonę podróży muzycznej ;) Zapraszam do siebie. Ciao
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron