Red Sun Rising - The Story of the Fall...

.. but there comes the nightrain
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Red Sun Rising - The Story of the Fall...

Postprzez Rapture 04 wrz 2010, 14:41

Obrazek
Od nagrania ostatniej czesci tej serii minal jakis rok, brakowalo troche materialu i konkretnej weny zeby nagrac kontynuacje, ale oto jest. Troche inny charakter przejsc ale i warsztat na ktorym pracowalem juz inny (Ableton). Trackliste dodam pozniej, bo obecnie wybieramm sie na wesele i troche malo mam czasu na jej spisanie, niemniej pokrotce - jak zawsze melodyjnie, troche mrocznie, w polowie brejkowo a pod koniec pedzaco i tribalowo. Polecam sie zapoznac milosnikom staroci i nie tylko ;)

Czas: 59:48
Bitrate: 192 kbps
Rozmiar: 82,1 MB
http://soundcloud.com/red-sun-rising/re ... -nightrain
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - The Story of the Fall...

Postprzez peterhol9 06 wrz 2010, 8:57

ściągnę i..dam reckę :) ale to jutro :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Red Sun Rising - The Story of the Fall...

Postprzez peterhol9 14 paź 2010, 14:04

o żesz Ty!! - tym optymistycznym akcentem zaczynam moją krótką recenzję Twego dzieła :) Na początku jednak małe opierdzielenie osób czytających ten temat i ten mój post. Nie rozumiem dlaczego nie roi się tutaj od komentarzy. Nad tym stuffem, jaki został zaprezentowany powyżej, należy sie pokłonić, skrobnąć coś, a nie omijać z daleka!

Przechodząc do meritum... Albo i nie... Też małe opierdzielenie Ciebie Rapture. Pytasz pewnie za co.. Otóż za pierwszy numer i pierwsze przejście. Ani track nie pasuje do reszty (ewentualnie do nr 2, ale lepiej byłoby ażeby nr 2 zaczynał stawkę), ani przejście do reszty przejść, które w Twoim wydaniu wyszły znów znakomicie. A reszta? A reszta to majstersztyk. Chciałem, żeby Wasyl zagrał greckie progi w BMie, nie zagrał ich, ale za to u Ciebie je znalazłem. Szkoda trochę, że nie ma tracklisty bo w stawce znalazło się coś co jest niemal identyczne z kawałkiem V-saga, a mianowicie tjunem Fantasy era. Ten jednak u Ciebie miał wokal i prezentował się równie, jak nie bardziej, znakomicie.

Do seta zabierałem się ok 5 razy nie mogąc każdego z owych 'razów" dokończyć (nie przechodziłem dalej niż nr 2), ale za 6 razem przeżyłem szok. Oby więcej takich razów było w Twoim wykonaniu! Tymczasem dzisiaj spróbuję obaczyć część drugą Historii upadku :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron