set do oceny

minimal tech house
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

set do oceny

Postprzez lilcash 05 lis 2010, 22:15

Witam wszystkich!
Chciałbym zaprezentować Wam mojego seta.
http://www11.zippyshare.com/v/53117641/file.html
Jest to pierwszy set, którego miałem okazje zmontować. Jednak dołożyłem wszelkich starań aby nie brzmiał amatorsko. Wyszło, jak wyszło - efekty oceńcie sami. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :)

Tracklist:
1. Kollektiv Turmstrasse - WKH
2. Kollektiv Turmstrasse - Eskapade
3. Robert Babicz - Come Closer (Kollektiv Turmstrasse rmx)
4. Massive Attack - Paradise Circus (Gui Boratto rmx)
5. Johnjon - Meanwhile (Kollektiv Turmstrasse Remix)
6. Kollektiv Turmstrasse - Melodrama

Time: 37:13
Quality: 320kbps
lilcash
 

Re: set do oceny

Postprzez PaulCane 05 lis 2010, 23:01

nie chcę mi się ściągać, bo dużo zajmuje :D więc słucham z zippy :D
jedziemy
1 przejście offbeat, ale poza tym nie było źle
2 offbeat, frazy
3 było znośnie
4 offbeat
5 znowu lekki offbeat

muzycznie było dobrze, nawet bardzo dobrze co do techniki to oprócz tego co wyżej napisałem musisz robić przejścia wcześniej, sporo wcześniej i muszą być dłuższe poza tym te offbeaty, też musisz nad tym popracować, ale ogólnie to przyzwoicie jak na pierwszy set, a nawet bardzo dobrze.

na koniec chcę powiedzieć że nie chciało mi się używać słuchawek do odsłuchu tego, a to co słyszałem na głośnikach to mniej więcej taka sama głośność co np. śpiąca wiewiórka ze wścieklizną, czyli prawie nic nie słyszałem więc mogę się mylić co do fraz i innych drobnych błędów xD jedno jest pewne.. konie były :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: set do oceny

Postprzez lilcash 06 lis 2010, 0:38

dzięki za odsłuch ;) na prawdę chyba nic tak nie cieszy, jak słowa aprobaty po ciężkiej pracy. Ogólnie spodziewałem się gorszej krytyki. Zapewne tych błędów na lepszym odsłuchu się znajdzie więcej więc też się z tym liczę. Co do offbeatów, sprawę wezmę sobie do serca. Może to wydawać się śmieszne ale nawet nie wiedziałem, że takie przejście bez beatu, to błąd :D jak słuchałem setów kollektiva, to oni też nie zawsze mieli beat przy przejściu więc pomyślałem, że tak ma być. No ale teraz już będe o tym wiedział. Jak mówiłem to jest pierwszy set więc sami wiecie jak to jest z tymi początkami wgl ja jestem taką osobą, która wszystko robi na własną rękę, stąd to niedoinformowanie moje ;p miejmy nadzieje, że kolejny set (który myśle, że ukaże się niebawem) pod względem technicznym będzie trzymał poziom. Jeszcze raz dziękuje za odsłuch i ocenę.
lilcash
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron