Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Progressive Trance, itd.
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 03 gru 2010, 10:56

Minęły przeszło 4 lata, od kiedy wypuściłem na światło dzienne swojego pierwszego, "pełnometrażowego" seta. Czas ten zleciał niesłychanie szybko, a w mojej kolekcji przybyło prawie 100 nowych produkcji, niemniej jednak ten, którym pragnę podzielić się z Wami raz jeszcze, uważam za najpiękniejszy, jaki kiedykolwiek nagrałem... Wczoraj, gdy wrzucałem archiwalne sety do Sense.FM, pomyślałem, hmm może warto odświeżyć wszystkim, jak piękny bywał kiedyś trance... W szczególności teraz, gdy już tak piękny nie jest. Postanowiłem również, że będę łączył swoją życiową pasję z całkiem nową - fotografią i wszystkie okładki do setów będą od początku do końca mojego autorstwa :). Liczę na odsłuch każdego użytkownika, kto choć częściowo interesował się moimi produkcjami, bo przecież nie każdy ma możliwość usłyszeć, jak Wasyl miksował na samym początku swojej przygody :)


Obrazek

TL:

1. Pink Floyd – Marooned
2. Spiral Story – Spiral Story (Intro mix)
3. Robert Nickson – Twisted By Design (Original mix)
4. Salt Lake – Rendezvous (Rush & Elusive rmx)
5. Envio – Touched By The Sun (Rush & Elusive rmx)
6. Jose Amnesia vs. Shawn Mitiska – My All (Original mix)
7. Starecase – Vapour Trail (Terje Bakke rmx)
8. Amurai vs. Static Blue - After the Sunrise (Original Mix)
9. Andain – Summer Calling (Airwave Club mix)

Czas: ~64min.

Jakość: Nie najlepsza ;P

Download -> http://enhanced-perception.com/sets/221
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez Kubo 05 gru 2010, 11:12

zachecam do zapoznania sie z secikiem ktory swoje miesiace juz ma i dalej lezy na moim dysku :) wystarczy spojrzec na tl i widac ze pozycje ne sa liche i moga dostarczyc wielu emocji podczas odsluchu :P no to zassysamy
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez peterhol9 05 gru 2010, 11:14

ja zassam i ocenię, ale dopiero po recenzji do Rapturowej Historii upadku 2 :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 05 gru 2010, 17:27

Będzie mi bardzo miło :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez peterhol9 23 gru 2010, 19:41

Będzie krótko :P Materiałowo - istne szaleństwo.. Dwa mixy od Ruscha i Elusive, a na dodatek My all (aczkolwiek wolę mix Schulza niż oryginał :P ) i wielki (tamtego czasu) Robert Nickson..Ach, łezka w oku zaczęła się kręcić. To byli czasy!! Co do techniki to muszę stwierdzić, że teraz lepiej Ci idzie miksowanie :D No, ale jak to mawiają: Pierwsze koty za płoty :) Odgrzeb kilka innych setów i zapodaj na forum następnym razem :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 24 gru 2010, 16:41

Dzięki Pet! :) Też jestem zdania, że materiał tego seta zawiera wszystko to, co najlepsze z lat poprzednich :). Oczywiście mam już Twoje sety, których jeszcze nie miałem kiedy odsłuchać i tym bardziej ocenić, ale jutro będę w trasie kilka h, więc obiecuję, że przesłucham i te, oraz ten, który pojawił się nad moim w dniu wczorajszym :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez peterhol9 24 gru 2010, 17:12

Będę wdzięczny za przesłuchanie więc :) A odnośnie jeszcze Twoich secików, to niedawno odpaliłem sobie Twój set z Kontrabandy. Jednym słowem: Massive! :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez Transi 29 gru 2010, 20:36

Się ściąga się :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 29 gru 2010, 22:40

oo Transi, świetnie :) ciekaw jestem Twojej opinii, jako że raczej nie zwykłeś słuchać takich klimatów :). PS. Pet, jasne, że wrzucę coś archiwalnego, czego być może nie słyszałeś :) Być może nawet jutro to uczynię
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez peterhol9 29 gru 2010, 22:50

czekam :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez Transi 29 gru 2010, 22:51

Wasyl, ja nie zwykłem słuchać takich klimatów? żartownisiu Ty :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 30 gru 2010, 10:11

;P Myślałem, że jednak progresywne tłuściochy to coś, co lubisz najbardziej, no ale bardzo cieszy mnie fakt, że takie prog trensy również :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez Transi 13 sty 2011, 17:00

Okej, seta przesłuchałem 3 krotnie. Zacznę może od techniki mixowania - w chwili obecnej prezentujesz o wiele wyższy poziom (co raczej nie powinno dziwić). Najbardziej bolały różnice w głośności poszczególnych utworów. Czasem działo się zbyt dużo (jak np. w przejściu z 3 na 4 i 5 na 6). Była tez istotna wpadka w przejściu z "After the Sunrise" na "Summer Calling". Patrząc jednak na całość seta wszystko było ok :) Mi to ogólnie jest łatwo coś wytykać :P Sam nigdy nie podejmę się mixowania trensów, bo najzwyczajniej w świecie nie mam do tego wyczucia :P
Co do utworów: produkcja otwierająca seta nie do końca przypadła mi do koncepcji Twojego dziela. "Spiral Story" nigdy mnie nie kręciło i po tych kilka latach sytuacja się nie zmieniła. Nickson - elegancko. Rendezvous (Rush & Elusive Remix) - klasa sama w sobie, wspaniały utwór. Jeśli chodzi o "Touched By The Sun" to preferuję wyłącznie wersję oryginalną. W przypadku "My All" remol od The Flash Brothers zawsze będzie moją ulubioną wersją :P Starecase – Vapour Trail. Utwór doskonały....ale tylko jako Original Mix :D Produkcja od Amurai vs. Static Blue całkowicie wybiła mnie z klimatu - zupełnie mi tu nie pasuje. A "Summer Calling" w dalszym ciągu wymiata po całości :)
Ogólnie: słuchało się przyjemnie, ale set jakoś specjalnie mnie nie porwał. Widać, ze z biegiem czasu nabrałeś skilla w mixowaniu. Nowe sety o wiele bardziej mi się podobają ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Wasyl pres. Space Odyssey 2006

Postprzez wasyl 13 sty 2011, 18:02

O, dzięki Transi za obiecaną reckę :). Faktycznie mixing, a przede wszystkim różnice głośności między utworami są dość słyszalne, niemniej jednak wypadało przedstawić, jak to bywało ze mną na początku :). Czytając Twoją opinię zauważyłem, że jesteś już kolejną osobą, która woli zgoła inne wersje utworów, które grane były w tym secie :). Myślę już nad kolejnym setem, który być może będzie klimatem nieco bardziej zbliżony do tego, co ostatnio zaprezentowałeś w tym temacie - tak słuchałem! :). Dziś coś skrobnę i zabiorę się za nowy materiał :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron