Peterhol9 - The night is cold

Deep house, tech house i ..progressive house też :)
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - The night is cold

Postprzez peterhol9 25 gru 2010, 16:19

Obrazek

Witam ! :)

Set z serii: "Co tu zrobić z numerami, które mam na dysku, a które to są głębokie, mroczne itd itp?" :) Odpowiedź brzmi: Zrobić set :) 91 minut głębszego grania, gdzie to Eelke Kleijn, Benz&MD czy Moonbeam pokazują, iż poza melodycznymi numerami, potrafią zrobić coś naprawdę wyrywającego z kapci :) Oprócz nich znajdzie się i Henry Saiz, Etiket czy Harry Lemon.

Zapraszam!

:arrow: TRACKLIST:

1. Ormatie - Birthdays (Etiket rmx)
2. Moonbeam feat Blackfeel wite - Your wind is in my hands (Uone Slum rmx)
3. Benz & MD - The patrol
4. Pole folder - Hollow (Robert Babicz rmx)
5. Henry Saiz - Madre noche
6. Etiket - Revelation
7. Eelke Kleijn - Dopamine theory
8. Sol & Grimm - Pororoca
9. Jay Lumen - Heureka! (Dj Remy & Roland Klinkenberg rmx)
10. Umek & Beltek - Longer trail
11. Markus Lange - Uncontrollable
12. Deka & Midnight society - You know you want it (Austin Leeds & Nick Terranova rmx)
13. Eelke Kleijn - The night (C-jay rmx)
14. Kate Bush - Running up that hill 2003 (Infusion rmx)
15. Jay Lumen - Body language
16. Snake Sedrick - Find me (Chris Nemmo rmx)
17. Harry Lemon - Demon disco

:arrow: LINK:

http://www57.zippyshare.com/v/64192342/file.html
Ostatnio edytowano 30 mar 2012, 13:22 przez peterhol9, łącznie edytowano 1 raz
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - The night is cold

Postprzez wasyl 27 gru 2010, 11:43

No cóż, nie kłamiąc, ujrzawszy już samo nazewnictwo granego przez Ciebie materiału (tech-house), podszedłem nieco sceptycznie do odsłuchu ;). Wprawdzie przez pierwsze kilkanaście minut zdały się potwierdzać moje najgorsze przypuszczenia o tym, że set zwyczajnie mnie nie zainteresuje, jednak stało się inaczej:). Pomiędzy ciut monotonnym materiałem przewijały się świetne nuty, jak np. w okolicach 25minuty, 55 minuty, czy jeszcze gdzieś tam i ówdzie, co przyczyniło się do tego, że set nagle mnie zainteresował i przesłuchałem go 2x z rzędu :). Technicznie pro, jak ostatnimi czasy zdążyłeś już przyzwyczaić i wprawdzie powinienem być bardziej wymagający w stosunku do Ciebie, jako że softem jest już Ableton, to i tak jest bardzo ładnie i podczas odsłuchu absolutnie nic nie przeszkadza, więc w całości można oddać się muzyce. Pozostałe 2 sety są w kolejce do dzisiejszego odsłuchu i mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - The night is cold

Postprzez peterhol9 30 mar 2012, 13:23

Dziękuję uprzejmie za reckę :) Tak jeszcze kilkoma słowami wyjaśnień:

wasyl napisał(a):Pomiędzy ciut monotonnym materiałem przewijały się świetne nuty, jak np. w okolicach 25minuty, 55 minuty, czy jeszcze gdzieś tam i ówdzie,
..wiedziałem :D te dwa utwory to perełki owego setu (tj. moje ulubione numery tu :D ) czyli Etiket i Uncontrollable od Markusa Lange (na ostatni z dwóch wymienionych kawałków polowałem ok 3 lata :P )

wasyl napisał(a): Pozostałe 2 sety są w kolejce do dzisiejszego odsłuchu i mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze :)
No to się boję trochę, bo może muzycznie one są lepsze, jednak technicznie chyba mniej :)

Tak czy siak cieszę się, że mogłeś przesłuchać i czekam na jakiś Twój nowy set w dziale tym lub BM :)

edit..

nowy link: http://www57.zippyshare.com/v/64192342/file.html
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości