Wasyl b2b dj3500's pres. Something Different

muzyka filmowa, ambient, chillout, experimental
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Wasyl b2b dj3500's pres. Something Different

Postprzez wasyl 30 gru 2010, 14:18

Obiecałem wrzucić coś bardziej archiwalnego, czego nie zdążyło jeszcze poznać to konkretne forum. W związku z tym pragnę przedstawić wraz z Kubą, wspólny "projekt muzyczny", nad którym pracowaliśmy swojego czasu przez niemal 2 pełne dni :). Nazwałem to nie bez powodu "projektem", gdyż tym razem spojrzeliśmy na muzykę jeszcze głębiej, niż dotychczas i poświęciliśmy jej jeszcze więcej czasu, by materiał udało się wypracować do zadowalających efektów. Pierwsza część tej muzycznej opowieści została nagrana przeze mnie na - jak to zwykło już bywać - TDS'ie + (jeszcze wtedy) Reloop RMX-20 i jako odsłuch Sennheiser HD 205, bądź już HD 595 (nie pamiętam dokładnie). dj3500 dograł swoją część na swoim hardzie, jak i sofcie. To, co finalnie udało się stworzyć, jest wynikiem włożonego doświadczenia i niewątpliwie bardzo ciężkich przejść przez mixing na bezbiciu w Traktorze ;). Śmiem stwierdzić, że nie jestem w stanie powiedzieć, czy dziś podjąłbym się kolejnej próby miksowania tak nietypowego materiału. Zachęcam wszystkich tych, których uszy wyprofilowane są na ambitną, ciekawą i niesztampową muzykę. Komentarze bardzo mile widziane :).

Obrazek

Obrazek


Czas: ~64 min.

Jakość: 192kbps

download -> http://enhanced-perception.com/sets/202

Życzymy miłego odsłuchu :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl b2b dj3500's pres. Something Different

Postprzez peterhol9 09 sty 2011, 20:39

To zaczynamy reckę :D Jak zawsze, tak i teraz będzie ona recenzją krótką :) Otóż...poczynając od pierwszych dxwięków przeczuwałem, że będzie grubo. Nie chodzi mi o to, że będzie grub bassline, grube napierdzeilanie, ale że będzie na czym zawiesić ucho. Numer pierwszy (czyli w kolejności 1 u Wasyla) ze swoim plumkającym charakterem sprawił na mnie niemałe wrażenie. Przejście na Planisphere - 1 klasa! No może to pianko będące nie-planispherowym lekko nie pasuje, ale ogólnie jest gites. Póxniej breaki i cudowne Chicane! Ale to nie wszystko..wielki plus za numery Sensoricy. Nie znałem ich wczesniej. Myślałem, że pędzie psy trance, ale jest za to numer meczu: breakdown AE, jak i to co po nim się dzieje jest miażdżace. Numer koniecznie musi znaleźć się i u mnie!Później nico zwalniamy, a szkoda. W takim wypadku pierwszą sensoricę można było dać na sam koniec seta. Niemniej numery są tak godne, że w zasadzie o tym zapominam.

Teraz osobiste pytanie: Czemu takiego coś nie było w BM? 1 miejsce byłoby murowane :)

Co się tyczy późniejszych czasów - mixed by 3pińćset, to tutaj równiez jest fpytę. Ladyblue - w kazdej wersji kapitalna, znowu Chicane i numer z 45 minuty- majestrja :D Tak samo strasznie klimatyczny Hybrid, idealny na koniec seta.

Podobało mi się :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron