Peterhol9 - Cacophony

Progressive & Breaks
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - Cacophony

Postprzez peterhol9 09 sty 2011, 19:18

Obrazek

I tak tego nikt nie przesłucha (wnioskując po moich setach z zerowym odzewem), więc mogę sobie pozwolić i na okładkę, i na przejścia, jakie zrobiłem. Set robiony na poczekaniu, bez żadnych poprawek, tak by być (w Abletonie niby, ale jednak :D ) coraz bardziej profesjonalnym.

Gdyby jednak ktoś chciał posłuchać, to szczerze zachęcam z racji materiału, plumkającego, przypominającego stare czasy Coldharbour i GDJB. Będzie kilka nowości, kilka starości, a reszta to..średniość :D Tracki, co ważne, są poplątane. Szczególnie da się to odkryć po numerach Oramatie, które wyglądają jak jeden wielki offbeat. Ale o tym dowiecie się słuchając, na co liczę :)

:arrow: TRACKLIST:

1. Ormatie - I am nowhere about
2. Ormatie - Mon etoile
3. Digital witchcraft - Brindavan (Breaks mix)
4. Depthide - Sunken memoires
5. James Holden - A break in the clouds (Main mix)
6. Clubbervision - Scale
7. Pinkbox Special - Simple
8. Ozgur Can - Reclaim
9. Jay West - The way U walk ( ID rmx)
10. Duane Barry - Soft light
11. ID - ID
12. Jan Johnson & Serge Devant - Transparent (Benz & MD rmx)
13. Yoshimito - Dreamer (Luke Chable rmx)
14. Hyperia - Blue
15. Ricky M - Funk waves (Gabriel Batz rmx)

:arrow: LINK:

http://www31.zippyshare.com/v/44978583/file.html
Ostatnio edytowano 11 kwi 2011, 10:38 przez peterhol9, łącznie edytowano 3 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Cacophony

Postprzez wasyl 13 sty 2011, 9:57

peterhol9 napisał(a):I tak tego nikt nie przesłucha (wnioskując po moich setach z zerowym odzewem)


Ten zabieg jest stosowany celowo, nieprawdaż? :D Nasza populacja jest tak właśnie stworzona, że to, czego im się zabrania, bądź do czego nie namawia, robi dokładnie odwrotnie, no i... Ja zrobiłem ;) Muszę zdecydowanie pochwalić Cię drogi Wilsonie za tego seta. Jeśli set został zrobiony na poczekaniu, to naprawdę ładnie to wyszło, a co więcej, żadnej kakofonii się tutaj nie doszukałem :). Ponadto odświeżyłeś w pierwszych minutach Twojego płodu, znajome mi dźwięki przede wszystkim z pierwszych epizodów Comfortable Underground! i za to należą się może owacje :D. Później było też nieco breaków, od których - jak doskonale zdajesz sobie sprawę - nie stronie. Cóż więcej mogę powiedzieć. Bardzo dobry set kolego :). Następnych przesłucham na dniach (obietnica została już złożona wcześniej ;)).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Cacophony

Postprzez peterhol9 13 sty 2011, 13:55

Tylko na Ciebie Bartek mogę liczyć :D

wasyl napisał(a):
peterhol9 napisał(a):I tak tego nikt nie przesłucha (wnioskując po moich setach z zerowym odzewem)


Ten zabieg jest stosowany celowo, nieprawdaż? :D Nasza populacja jest tak właśnie stworzona, że to, czego im się zabrania, bądź do czego nie namawia, robi dokładnie odwrotnie,
no i mnie zdemaskowałeś :) myślałem, że mój socjologiczno-manipulacyjny myk nie będzie aż tak widoczny (co nie znaczy, że nie skuteczny), a tu zonk :D Dziękuję więc za reckę i czekam na następne. Ja tymczasem dzisiaj spróbuje dokończyć (po raz n-ty rozpoczynany) When the clouds come ;)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Cacophony

Postprzez Mr_Hide 15 sty 2011, 2:11

Ładny secik, sporo lekkich, melodycznych i po prostu świetnych traków. Techniczne jest ok.
Co do utworów Ormatie, to sam się zdążyłem przekonać, że nie najłatwiej się je miksuje. :) Ogólnie bardzo odprężające 90 min. :) Poza tym dzięki za support.

No i jeszcze chciałem napisać że okładka bardzo interesująca, taka z lekka abstrakcyjna. :D
Avatar użytkownika
Mr_Hide
aka Depthide
 
Wiek: 32
Skąd: Kartuzy / Kolonia

Re: Peterhol9 - Cacophony

Postprzez peterhol9 22 mar 2011, 12:13

Mr_Hide napisał(a):Ładny secik, sporo lekkich, melodycznych i po prostu świetnych traków. Techniczne jest ok.
Co do utworów Ormatie, to sam się zdążyłem przekonać, że nie najłatwiej się je miksuje. :) Ogólnie bardzo odprężające 90 min. :) Poza tym dzięki za support.

No i jeszcze chciałem napisać że okładka bardzo interesująca, taka z lekka abstrakcyjna. :D
dzięki i Tobie, Macieju za recenzję. Twój track idealnie pasował do powyzzej stawki więc grzechem byłoby go nie wrzucić :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości