Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez Dojcz 10 sty 2011, 14:51

WItam, nagralismy ja i Dj Loco 21minutowego seta którego wrzuce tu jutro bądz po jutrze z perkusją graną na żywo - wszystko w stylistyce dubstep.

tu prezentuje Wam taką troche zapowiedz seta czyli filmik wideo :)


http://www.youtube.com/watch?v=ZZiUtDMR8AA
CAŁY MIX - http://soundcloud.com/co-operation
Enjoy :)

http://www.facebook.com/cooperationpl
Ostatnio edytowano 18 sty 2011, 20:31 przez Dojcz, łącznie edytowano 2 razy
Dojcz
 

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez PaulCane 10 sty 2011, 18:57

Pomysł zaiste wspaniały! dubstepu co prawda za bardzo nie słucham, ale Blood Red słyszałem parę razy i nieźle zamiata :D czekam na seta i przy okazji się tak zaspytam, możecie tak zrobić z Acid/Psy Break'ami? :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez Dojcz 10 sty 2011, 19:46

generalnie dzieki :) nie wiem co to są Acid/psy breaki wiec nie powiem czy bym widział w tym sens ;) generalnie musi byc z pizdą to wtedy perkusja ma sens :) ja to tak widze ;) mixtape jutro wieczorem:)
Dojcz
 

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez PaulCane 10 sty 2011, 21:05

Przykład Psy Break'ów:



Nada się? :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez Dojcz 10 sty 2011, 21:17

Nada sie :)

generalnie ja chciałem robic granie typu bloody beetrots z perkusją i czyms tam ejszce co by spasowało , ale ludzi brak i jacys tacy pojebani gwiazdorzą, a tego nie nawidze. Wiec postanowłem te dubstepy z moim dj;em porobic i rozkrecic ten projekt z pizdą.

Ale taka muza mi lezy, z tym że na dzis juz mam siłe tylko na chillouty. pozdro ;)
Dojcz
 

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez PaulCane 10 sty 2011, 21:33

no to polecam się z Psy Break'ami właśnie zapoznać :D nie zauważyłem żeby ktoś jakoś szczególnie gwiazdorzył, a i niektórzy nawet właśnie The Bloody Beetroots grają w swoich setach i ładnie to pasuje do reszty ;) Ja w tych klimatach zaczynałem od Beatman'a and Ludmilli którzy początkowo grali i produkowali głównie Breakbeat'y, ale teraz dają tylko Psy Breaki, a oprócz tego mogę polecić Esherics'a, Dub Elements, Acces Denied (w sumie to bym ich nie polecał, bo połowa ich produkcji mi się nie podoba :D), Neurodriver (to już nie napierdala za bardzo, ale też jest dobre), Far Too Loud, Hyper (choć to w zasadzie Breakbeat'y), The Analogeeks też potrafią coś konkretnego zdziałać, Quadrat beat, Hanuman Tribe i mógłbym jeszcze trochę tego wymienić, ale nie chcę dłużej zamulać :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez Dojcz 10 sty 2011, 22:00

heheh nie nie ja mówiłem o tym ze chciałem grac takie rzeczy własnie jak bloody beetrots, ale w polsce ludzie a bardizej dj'e czy jak ich tam nazwac są jacys popierdoleni i niechcą rozwijac sie i bawic sie muzyką. przynajmniej ja na takich ludzi trafiałem - bo od 2,5 roku starałem sie cos takiego zrobic takie połączenie. Aż wreszcie znalazłem Dj'a z którym zajebsicie sie dogaduje i pracujemy tak razem;)

a ta odmiana muzyki bardzo mi leży :)
Dojcz
 

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez PaulCane 10 sty 2011, 22:27

No to ja źle zrozumiałem :D ale tak to jest jak już w przedszkolu mówili że nie jestem rozgarnięty za bardzo :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia

Postprzez Dojcz 18 sty 2011, 20:29

http://soundcloud.com/co-operation ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA CAŁEGO SETA DUBSTEPOWEGO Z PERKUSJĄ :)
Dojcz
 

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez DrooM 19 sty 2011, 12:07

Swietny material, az mi ochota najszla na perke, zaraz zasiade, podgram cos jeszcze pod Twojego seta, lubie taka zabawe :)
Tak trzymaj, jest mieso, ciezar i tlusz...a to, to my lubimy przecie :)))
Pozdrawiam
DrooM
Avatar użytkownika
DrooM
 
Skąd: Hell

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez Amnes 22 sty 2011, 17:27

Ale zajebiste! Kolego szacunek! W elektronice strasznie brakuje świeżości i nowych pomysłów na brzmienie a to jak powiedziałeś jest z pizdą czyli po mojemu pierdolnięciem! Bardzo miło się słucha! Tak, po każdym zdaniu będę używał w tym poście wykrzyknika! A co!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez Vibez 22 sty 2011, 19:06

Tłusty ten wasz set jak wojciech mann :D TC w remixie caspy i Polyhedron kosy! Brawa panowie!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez Amnes 22 sty 2011, 21:24

Dasz rade chłopie przez godzinę tak tłuc? :D
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Dubstep z perkusją - wideo ze studia - CAŁY MIX W ŚRODKU!:))))

Postprzez Dojcz 24 sty 2011, 23:42

generalnie nie :) gramy 2-3 razy po 25min, ale jak sie najebiemy po imprezie ok 4 w nocy różne cuda wianki sie dzieją:)
Dojcz
 



Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości