d3ck - KGB

techno
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

d3ck - KGB

Postprzez d3cK 23 sty 2011, 21:38

http://soundcloud.com/d3ck/d3ck-kgb

zapraszam do odsłuchu i komentowania :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: d3ck - KGB

Postprzez Matvel 23 sty 2011, 23:08

To moje odczucia wyglądają o tak o. Po pierwsze i najważniejsze set jest za wolny, to że utwory są wydawane w takich prędkościach (w sumie nie wiem czemu) nie znaczy przecież że je trzeba grać tak wolno i niemal wszyscy tak też czynią. Dub track w takim tempie to się słuchać nie daje. Po drugi trochę mało się dzieję, w tym gatunku jednak potrzebne są te tool'e ciągłe loopy i mieszanie się utworów, bo jak się gra zachowawczo to robi się za monotonnie. I po trzecie przejście na Monoloc było takie sobie :D
Oczywiście to wszystko wyżej nie znaczy że było źle, wręcz przeciwnie podobało mi się. Świetna tracklista, praktycznie wszystko bardzo wysoka półka na czele z Traversable Wormhole (jego LP jest niesamowite). Genialny numer Shed'a, klasyk już Ruskina, czy końcówka już w nowszych klimatach. Kilka bpm do przodu i będzie bosko.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: d3ck - KGB

Postprzez d3cK 24 sty 2011, 12:03

Dzięki za fachową reckę, będzie lepiej :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: d3ck - KGB

Postprzez peterhol9 24 sty 2011, 12:24

a mi się podobało :) prędkości są takie jakie lubię. To, że jest wolniej tutaj jest plusem, gdyż podkreślona jest głębia zarówno kawałków, jak i całego seta. Zbytnie napierdzielanie wg mnie o wiele obrzydziłoby całość. Dlategoż cieszę się, że jest tyle bpmów ile jest :) Ogólnie jest gites :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: d3ck - KGB

Postprzez Matvel 24 sty 2011, 13:06

To jest techno, nie liczy się głębia tylko co innego :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: d3ck - KGB

Postprzez d3cK 24 sty 2011, 20:59

Moim zdaniem tempo było odpowiednie, dokładnie chciałem żeby było 128.6, a nie 140 :) kawałki są takiego typu, że nie ma sensu za bardzo śrubować ich defaultowego tempa, bo nie brzmiałyby tak dobrze. Do szybszego grania są inne wałki :) tak czy inaczej cieszę się, że się podobało, choć przyznaję, że nie miałem wtedy dobrego dnia na granie i parę mankamentów rzeczywiście się wkradło. Ale nie to się tak naprawdę liczy :)
Następnym razem wysmażę jakiegoś tech-dance'owego seta albo jakieś funkowe techno to nie będziesz narzekał na mało BPMów :D pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: d3ck - KGB

Postprzez Matvel 24 sty 2011, 21:11

Odpal mój battle mix ostatni. Jest on w tempie 132-134 i porównaj. Dla mnie tak brzmi zdecydowanie lepiej.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: d3ck - KGB

Postprzez Vidia 31 sty 2011, 9:52

Trochę sobie słucham i musze napisać, że mi się podoba :) Zarówno technicznie, jak muzycznie. Ciekawe traki, dobór.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości