Transi - The Deepest Deep

:P, progressive house
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Transi - The Deepest Deep

Postprzez Transi 28 gru 2008, 11:48

Siemanko. Wczoraj skleiłem takie oto coś:

01. Deepsky featuring Jes Brieden - Ghost (Tkac & Haverlik Remix) [CDR]
02. Sultan - Shivers (Tommyboy Housematic Vocal Mix) [Shinichi]
03. Maindave & Kintar - Okty (Original Mix) [Existence Records]
04. Robert K - Snake In The Sun (Original Mix) [DeepSessions Recordings]
05. Beautiful Condition - Digital Bird (Original Mix) [Tilth Music]
06. Emmanuel & Rezo - 1749 De Emotii (Moshic Remix) [Contrast Recordings]
07. Rezo - Talyo (Moshic's Takes It Dark Remix) [Contrast Recordings]
08. Michael & Levan - Distant Closeness (Dave Ferol & Arion Grey Remix) [SoundTribe Rekords]

Jeśli ktoś ma ochotę prześłuchać to zapraszam :)

http://rapidshare.com/files/177493692/T ... t_Deep.mp3

Plik zajmuje jakieś 77MB, całość trawa ~56 minut :) Enjoy!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez Sagi 02 sty 2009, 20:34

ok widze ze tlumy szaleja na widok deepow :P wiec napisze ja cosik..

Zaczne od techniki, ktora jak widze na podstawie poprzedniego seta...nie zmienila sie czyli jest jak najbardziej pro, az szkoda ze chociaz 1 konika nie idzie uslyszec :P

Klimat jaki zbudowales jak najbardziej mi odpowiada :) no moze z wyjatkiem poczatku...ghost raczej nigdy do mnie nie przemawial (to chyba wina vocalu :P) natomiast shivers w tej wersji jest za bardzo zamulone dla mnie...(u mnie lezy wersja w remixie Mannela i jest git).
Ale to co potem leci to juz jak najbardziej si - jest gleboko, momentami mrocznie...ogolnie po prostu deep nie wiem czy najglebszy ale porzadny :) Wyroznie tutaj pare pozycji : nr 3 - potezny bas i piekna spokojna gleboka melodia...tak w to mi graj :) nr 4 ciekawe wpleciony watek orientalny :) a ze lubie orientalne klimaty...to kawalek zasluguje na pochwale :) nr 6 jeden z najlepszych progresywnych kawalkow jakie ostatnio slyszalem (1 raz polecialo u mnie z setu moshica z reszta nie wiem czy czasem nie lecialo to na creamfields tez :)) swietne melodie i w ogole wszystko takie ze idzie tylko odplywac...

Podsumowujac kawal dobrej progresywnej i glebokiej muzy - tytul w pelni uzasadniony ;]
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez Transi 02 sty 2009, 22:32

Najs, dzięki za opinie :D Bardzo się cieszę, że Ci się spodobało :) Szczerze mówiąc nie mam wersji Mannela (tzn. gdzieś tam leży vinyl rip, no ale wiesz :P )- obadam, może jakaś promocja na BP będzie to kupię :) Jeszcze raz dzięki :) Ktoś jeszcze może ktoś coś? :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez Rapture 25 sty 2009, 11:07

Dwa pierwsze utwory tak jakos srednio klimatycznie sie ze soba spasowaly, co nie znaczy, ze sa zle. Wprost przeciwnie Ghost w tym remixie naprawde miodny, a Shivers uwielbiam (choc bardziej w Original mixie). Klimat za to perfektycjnie utrzymywany tak gdzies od 20 minuty miksu. Fajowo wyszlo, choc ja czekam na cos od Ciebie bardziej w klimatach jak "This is Sick" :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez paauli_83 10 kwi 2009, 15:22

Owszem 'Ghost' z Sultanem zbytnio nie połączyli wspólnych sił, na dopasowanie sie i czuć to przy odsłuchu..jednak az tak bardzo nie razi i daje sie to wytrzymać. Dla mnie 'secik' od momentu 'Okty' brzmi dośc specyficznie, tak wiec śmiało mogę pogratulowac dobrania kawałków...bo wystarczy spojrzec na trackliste, aby wstepnie ocenic projekt - duzo ambitnego grania, wymieszanego w dobry i klimatyczny sposób, najważniejsze że klimat całości utrzymany jest w dosc specyficznym i tajemniczym klimacie, deep to co lubimy i co cenimy :D Gdybym z całosci miala wybrac ten numer 1 miałabym lekkie obawy między '1749 De Emotii' a właśnie 'Okty' - ale 'Okta' bardziej wybija sie sposród tych dwóch wybranych przezemnie :) A oceniającv całośc - śmiało moge napisać, że krytyki nie bedzie :P
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez Transi 11 kwi 2009, 8:26

O dzięki wielkie za przesłuchanie i za pozytywny odbiór :) Miło mi :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Transi - The Deepest Deep

Postprzez peterhol9 23 lis 2011, 20:23

yo yo :)

Dałoby się zrobic re-upa? :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości