Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

uplifting trance
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 20 mar 2011, 14:52

Cóż, tak jak zapowiadałem - poniżej tracklista i sam konkursowy set, co by zmierzyć się na konkretny gatunek :> Już teraz wiem, że nie będzie łatwo widząc wasze klasyczne tl. Sam wybrałem jednak nieco inne brzmienie i nieco mniej znane w tym świecie utwory. Zobaczcie sami, co z tego wynikło.

TL:

01. Ferry Tayle - Ravanche (Karybde Scylla Intro mix)
02. Invisible Sounds - Distance (Cylum & Velden rmx)
03. Cylum - Nirusu (Original mix)
04. Airbase - Lucid (Kimito Lopez rmx)
05. Second Way - Crystal
06. Adam Stodtko vs. Sundriver - Monique (Evbointh rmx)
07. Fast Distance - Heavens Melody (Original mix)
08. Icone - Out There (Original mix)
09. Se.Ra.Phic - Sunset Rose

download -> http://www56.zippyshare.com/v/64733162/file.html

Miłego :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez peterhol9 20 mar 2011, 14:54

ściągam :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez peterhol9 22 mar 2011, 11:49

To zaczynam swe dywagacje :)

1- ojojojoj... Mix Karybdów zbezcześcił piękny oryginał :P
1->2 brakuje niskich dźwięków na przejściu. Ale ogólnie cacy :)
2 - niezły, w końcu Cylum & Velden, a u nich nie ma lipy. Breakdown kapitalny
2->3 Może być, aczkolwiek Cylum jakby trochę za cicho.
3 - tutaj bez Veldena Cylum nie wychodzi najlepiej :P
3->4 1 klasa.
4 - świetny
4->5 Będzie :D
5 - świetny
5->6 git
6 - nie podoba mi się
6->7 - git
7 - track seta
7->8 gicior
8 - kolejny kapitalny numer. Nie znałem tej kompozycji od Icone.
8->9 git
9 - fantastyczny track na koniec :)

Ogólnie to set fpytę, jednak żeby moja recka nie była taka cudowna muszę coś skrytykować :D (inaczej nie byłbym sobą :D ). Szkoda że set od numeru 3 do 6 włącznie opiera się na "marzycielach". Przez to jest za statycznie, a więc bez większego rozpędu. Od numeru 7 do końca, set jest taki, jak powinien być :) Tak czy siak...czekam na kolejne upliftingowe sety od Ciebie. Najlepiej..jeszcze dzisiaj :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 22 mar 2011, 18:03

;) No no Peter, sporo ryzykowałeś z tym zwklekaniem napisania recki, jeszcze ktoś by Cię ubiegł i straciłbyś swoją wiarygodność ;P. Bardzo się cieszę, że set przypadł do gustu i ciekaw jestem przede wszystkim tego, czyj set przypadnie do gustu słuchaczom Trancesonic :). PS. W związku z tym, że seta upliftingowego nie planuję w najbliższym czasie, to bądź pewny, ze takowy się tu raczej szybko nie pojawi, a już na pewno nie dziś :) Jednak może jeszcze w tym tygodniu uda mi się wrzucić obiecany atmospheric d'n'b :>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez Sagi 22 mar 2011, 18:10

ostrzegam autora tego transowego miksu, ze sciagnalem ten set i bedzie recka :P
wasyl napisał(a):Jednak może jeszcze w tym tygodniu uda mi się wrzucić obiecany atmospheric d'n'b :>

wrzucaj wrzucaj jestem ciekaw :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez peterhol9 22 mar 2011, 18:47

to czekamy na drumy :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 23 mar 2011, 9:30

Sagi napisał(a):ostrzegam autora tego transowego miksu, ze sciagnalem ten set i bedzie recka :P


hehe ;P Sagi, ale zaraz... Ty i trance? :> Nie mogę sobie tego wyobrazić ;) Chociaż tak, czy tak - namawiam na tego seta i oby dobrze wszedł ;>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez peterhol9 23 mar 2011, 18:12

Wasylu, a nie lepiej z drummami wystartować w nowym BMie? :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 23 mar 2011, 19:41

a Może i lepiej? :) Zobaczę jeszcze w jakiej kondycji po nagraniu będzie sam mixing i czy nie będzie wstyd wrzucić tego jako set konkursowy ;P Ale faktycznie wszystko wskazuje na to, że zamknę się w 40 minutach i całkiem probably, że zagości w tamtym dziale :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez peterhol9 23 mar 2011, 19:42

I wyjaśnione :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez Sagi 26 mar 2011, 16:41

wasyl napisał(a):Sagi, ale zaraz... Ty i trance? :> Nie mogę sobie tego wyobrazić ;) Chociaż tak, czy tak - namawiam na tego seta i oby dobrze wszedł ;>

udalo mi sie zalogowac na FME (bo znow mnie wywalilo, nie pierwszy raz sie tak dzieje) tak wiec cos tu odpowiem i opisze...odnosnie transow to wiesz ja tam lubie nie tylko psy :D czasem trzeba sprawdzac jak bardzo jest "zle" z zwyklym transem ;p

Ok znajac twoje preferencje muzyczne wiedzialem ze moge ssac ten set bez strachu ze bedzie gniot :) przesluchany byl z pare razy tak wiec lipy nie ma....moze jakis momentow "uniesien" naliczyc sie nie moge ale to nie problem. Klimat jest jednostajny, spokojny, dosyc slodki, na szczescie bez vocali o dupie marynie do tego dobrze poprowadzone przejscia ktore sie nie rzucaja w oczy, tak wiec ogolem jest okey. Z kawalkow nie znalem ani jednego chociaz w moim wypadku nawet przy tych setach z "killerami" o ktorych pisales, tez bym pewnie nic nie znal :D Z tracklisty wyroznic moge, chociaz latwe to nie bylo, pozycje nr 3 ciekawe poprowadzona jest glowna melodia i dobry vibe i nr 9 czyli ostatnia produkcja - tak bardzo klasycznie i ciut staroswiecko..czyli cos dla mnie, chociaz breakdown zdecydownie moglby trwac mniej ;P

Jest ogolem milo i latwo do sluchania dla kogos kto podchodzi do tego tak jak ja czyli, bez spiny jako ciekawostka, wiedzac ze trans juz raczej dawno swoje lata swietnosci ma za soba :P

Co innego gdybym pisal jako mega zazarty fan...bo fakt faktem pomimo lekkosci seta, nie czuje nic. Duzo takich melodyjek ktore nie mowia nic...utwory pomimo ze rozni tworcy to jednak wszystkie jakies podobne do siebie...tak to juz niestety jest, ciezko cos wyroznic a i te wyroznione pozycje to tylko typowe sredniaki w porownaniu do tego jak kiedys brzmialy transowe numery...czego mi najbardziej brak to jakis glebszy przekaz...strasznie sie transy splycily...jest slodko ale pusto zarazem....ale zdaje sobie sprawe ze wlasnie te numery dalej na ciebie dzialaja...sam kiedys nagrywajac swoj ostatni transowy battle mix nagralem go z wspolczesnych na tamta pore transow (to bylo chyba 2006) i tez w sumie jest podobnie jak tu czyli numery ktore wydawaly mi sie git...ale na przestrzeni lat nie maja szans dorownac jakims starszym numerom z przed wielu lat...po prostu brak tego "czegos" zbyt plytkie to juz nawet w 2006 roku bylo :P

Ok koniec smutow, mimo wszystko jako ciekawostke milo bylo posluchac :) pozdrooo
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 26 mar 2011, 17:04

Sporo prawdy w tym co napisałeś drogi Sagi :). Faktycznie, tak naprawdę ten "prawdziwy trance" skończył się gdzieś na przestrzeni 2004 roku, ale temat ten był wałkowany już setki razy na samym FMT. Jednak ja bardzo chciałem zagrać jeszcze coś w tym gatunku i uważam, że - już choć nie często - jednak jakieś pojedyncze utwory zasługują na nieco większą uwagę, bo słychać, że ktoś wtrąca do melo i ogólnego zamysłu krztę ambicji, więc tak oto zamierzałem ten fakt nagrodzić, czyt. nagrywając seta ;). Bardzo lubię czytać recenzję od osoby, która na ogól nie zwykła słuchać akurat tego typu muzyki, a jednocześnie jest bardzo osłuchana w ogóle muzyki elektronicznej. Pamiętaj Sagi, ten set nie był do Ciebie kierowany, do Ciebie kierowane są te mroczne produkcje, te połamane bity i ew. drumy ;P, mimo wszystko dzięki za poświęcenie uwagi tej produkcji :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez Sagi 26 mar 2011, 17:09

wasyl napisał(a):Pamiętaj Sagi, ten set nie był do Ciebie kierowany, do Ciebie kierowane są te mroczne produkcje, te połamane bity i ew. drumy ;P, mimo wszystko dzięki za poświęcenie uwagi tej produkcji :).

nie ma problemu milo bylo obadac i cos napisac, a z tymi innymi odmianami tak tak dobrze pan mowi :twisted: :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez Sagi 03 kwi 2011, 20:49

Wasyli - gdzie sa drummmmy ;) masz wrzucic!
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez wasyl 05 kwi 2011, 10:22

Będą, będą!! TL już jest, tylko opiekuję się teraz dziewczyną i nagram, kiedy mnie już opuści ;) Zastanawiam się tylko, czy nie wydłużyć tej TL i nie wrzucić seta do tego działu, zamiast do BM'a, który stoi ciągle pod znakiem zapytania...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Wasyl - Trancesonic.fm 3rd Anniversary Contest

Postprzez Sagi 05 kwi 2011, 10:50

wydluzaj im wiecej srogich numerow tym lepiej :) a dziewczyna sobie poradzi i bez ciebie :P ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości