Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Dark sky | Progressive & Breaks
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Postprzez peterhol9 25 mar 2011, 22:15

Obrazek

Witam wszystkich ! :)

Prezentuję Wam ostatnią część mojego cyklu z Fenomenologicznym społeczeństwem w tle. Chwilowo nie mam ani nastroju, ani materiału aby robić kolejną część, jak i prawdopodobnie inne sety. Ogólnie to jestem zmęczony życiem i nic mi się już nie chce.
Liczę tylko, że set się spodoba, bo moim skromnym zdaniem zawiera w sobie numery określane jako piękno samo w sobie. Zapraszam :!:

:arrow: TRACKLIST:

1. PQM - You are sleeping (Kintar rmx)
2. God within - Raincry
3. Taucher - Outside world
4. V-sag - Breathe (V-sag's dreams mix)
5. Stefan Anion - Orions belt (Emissary rmx)
6. Ozgur Can - Escape
7. Blue Haze - Subtle nature (Suffused rmx)
8. Clubbervision - Future mirror
9. ID - ID (Dj Yataman rework) vs. Medway - Trauma (Chris Micali rmx) (peterhol9 'invisible' mash up)
10. Marek - Lullaby
11. Incolumis - Tecabrali
12. Incolumis - One with sanctuary
13. Murat Uncu - Blue prayer
14. Oliver Morgenroth - 40 waves (Kintar rmx)
15. Aggressor & Ivan Nikusev - Barbarians
16. Timewave - Desolate world
17. Telepopmusik - Breathe (Indecent Noise pres. Baltic Sea Beach Club mix) vs. Ozgur Can - Irony (dPen Ancient mix) (peterhol9 mash up 2)

:arrow: LINK:

http://www5.zippyshare.com/v/86000027/file.html

PS. Tym razem nie godzina, a 82 minuty :)
PS2. Miałem kiepski odsłuch, więc wybaczcie przestery :)
Ostatnio edytowano 31 maja 2012, 20:27 przez peterhol9, łącznie edytowano 2 razy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Postprzez wasyl 26 mar 2011, 11:52

Peter, nie przestawaj proszę...! Ależ set... Nie wiem, co mam tutaj napisać, ale na pewno muszę zawrzeć jedno zdanie -> To najlepszy set, jaki od Ciebie dane mi było usłyszeć. Gdyby było mnie tylko stać, bez wahania wysłałbym Ci na urodziny jakieś dobre słuchawki, żebyś w końcu usłyszał, jak wspaniałe dźwięki pogrywasz :). Początek seta, to mieszanka mroku (PQM, Kintar), powiewu świeżości (V-Sag) i klasycznego brzmienia (Raincry), ale wszystko okraszone to zostało progresywnym nalotem. Wszystko to świetnie między sobą przepływa, no może zerwanym zejściem na Taucher, kiedy się tak rozmarzyłem... Mija pół godziny seta i wchodzi taki potwór, że mam ochotę do Ciebie zadzwonić z gratulacjami ;D tj. bardzo zostałem zaskoczony nieznajomością tego tłustego "czegoś". Kontynuujesz w znakomity sposób ani na chwilę nie popuszczając z klimatu, jaki napompowałeś. Wjeżdża Murat Uncu, który poza wymienionym już wcześniejszym utworem, to zdecydowany faworyt seta. Po raz pierwszy usłyszałem go bodaj na Moshicu w Krakowie, kiedy za sterami stał Cj Art i zapuszczał stertę takich właśnie tłustych bitów. Nie mam weny, by słodzić Ci dalej ;). Najwyższa pochwała padła w drugiej linijce i na tym można zakończyć, resztę dopełnia tylko odsłuch. Tak więc panowie, nie wiem na co jeszcze czekacie...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Postprzez peterhol9 26 mar 2011, 14:22

dzięki Bartku :) Nie wiedziałem, że aż tak dobrze wyszło. Słuchawek nie musisz wysyłać, bo planuję niedługo zakup jakiś :D Jako że fundusze skromne myślałem nad takim czymś:
Obrazek

lub

Obrazek

Na nich, jakby wena przyszła, możliwe byłoby zrobienie PS 4 :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Postprzez wasyl 26 mar 2011, 15:11

Ale z tymi słuchawkami Pet, to już nie wyszło tak dobrze :P. Nie pakuj się w tą ligę (najniższą), bo imo Gemini odwala maksymalną budżetówkę i co do brzmienia ich słuchawek byłbym raczej sceptycznie nastawiony. Z kolei reloop ma zdecydowanie kiepski dźwięk, bo uświadczyłem go w swoim niedługim życiu już dwukrotnie, a raz dokładnie nawet tego modelu, który przedstawiony jest na powyższym obrazku. Reloop ma też kolejną wadę - ich słuchawki bardzo szybko trafia "szlag" i coś zaczyna dziać się to z basem, to w ogóle z dźwiękiem. Jednym słowem nie polecam. Widzę, że masz do wydania jakies ~150zł. Więc albo kupisz niegdyś używane przeze mnie Senki HD 205 w cenie do 150zł (są na allegro), albo hmm dołożysz trochę i kupisz AKG K518dj z może nieco przeładowanym dołem, jednak z bardzo fajnym, ciemnym charakterem brzmienia.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Phenomenological society ep 3

Postprzez peterhol9 30 sty 2012, 17:27

Senki wizualnie nie podobają mi się :) Niestety trochę zwracam uwagę na wygląd. Ale to tyle offtopa. Reszta dyskusji o headphones w dziale z ...headphones :D :D

edit..
link uaktualniony
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

cron