Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Atmospheric Progressive
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez Sagi 22 mar 2011, 0:01

Obrazek

Nadeszla ta chwila, zeby zaprezentowac wam moi mili, moj 1 oficjalny secisz puszczony w audycji, w tym wypadku chodzi o Enchased Perception :)

Mysle ze okazja do tego jest sluszna, w koncu mamy dzis 1 dzien wiosny, a muzyka zawarta podczas tej 1 godzinki to glownie odmiany spokojnie płynących kosmiczno - plazowych brzmien, w polaczeniu z relaksujacymi melodiami.

Taki styl uwielbiam od dawien dawna, takie progresy zawsze beda bliskie mojemu sercu....dlatego tez chcialem stworzyc serie takich setów, wlasnie z takimi klimatami. Seria ta zwie sie "Fairy Tales", bo jak nazwa wskazuje, taki rodzaj muzyki kojarzy mi sie z opowiadaniem bajek (chociaz nazwe tej serii tak naprawde wzialem od pewnej osoby, ktora to podczas zabawy na jednej z imprez, okreslila moje granie w tych klimatach "puszczaniem bajeczek" :D) ;)

Tak wiec jak widac, udalo mi sie nagrac w koncu 1 czesc tych historyjek o nazwie "Calm Melodies". Mam nadzieje, ze material tutaj zaprezentowany, odpowiednio was zrelaksuje i wprawi w bajkowy nastroj cool
Zycze milego sluchania i licze na opis odrobiny waszych wrazen :)

Artist: Sagitive
Title: Calm Melodies (Fairy Tales part 1)
Style: Atmospheric Progressive
Quality: 192 kbit
Time: 62:12 min.
Weight: 85 MB

Tracklist:

1) Intro
2) Snake Sedrick - Latest Morning (Original Mix)
3) Phonic Deep - Illuminati (Original Mix)
4) East Cafe - Summer Solstice (Original Mix)
5) CJ Art - Somnambulist (Arctic Night Remix)
6) Baunder - Praying
7) John Moore And DJ Denko - Phantasia (Krizstian & Robert K Remix)
8) Quasar - Sandal Woods (Yvel & Tristan Remix)
9) Ofra Haza - Love Song (Yvel & Tristan Remix)
10) Matthew Dekay - If I Could Fly (Original Mix)

http://soundcloud.com/melodrifter/sagit ... m-melodies

Na soundcloud set trwa ciut krocej o 1 minute, tak wiec polecam sciaganie z linkow poniżej:

Download:

1) http://www.enhanced-perception.com/download/233
2) http://www41.zippyshare.com/v/8118250/file.html

P.S. set nagrany na sprzecie (pionki 100&200, numark dxm 09), tak wiec niestety nie bedzie idealnych przejsc :P musicie mi to wybaczyc...

P.S. 2 dziekuje gospodarzom audycji EP za wyemitowanie secisza, tak samo jak za wrzucenie seta do dzialu pobierania na ich stronie
Ostatnio edytowano 22 mar 2011, 0:10 przez Sagi, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez peterhol9 22 mar 2011, 0:02

Sagi napisał(a): moj 1 oficjalny secisz puszczony podczas audycji Enchased Perception :)
bierem, bierem :) Myślałem, że tam będzie Benz& MD, a to musiał być mix od Arctic night. Podobny styl :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez Sagi 22 mar 2011, 0:07

peterhol9 napisał(a):
Sagi napisał(a): moj 1 oficjalny secisz puszczony podczas audycji Enchased Perception :)
bierem, bierem :) Myślałem, że tam będzie Benz& MD, a to musiał być mix od Arctic night. Podobny styl :)

bier bier, chociaz akurat ty jako jedyny miales okazje posluchac live wiec wiesz mniej wiecej czego sie spodziewac ;)

No styl Arctic Night faktycznie w jakis sposob mysle nawiazuje do starej szkoly progresow w tym do stylu Benz & Md :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez peterhol9 22 mar 2011, 0:29

błąd... to jednak było Ofra Haza - Love Song (Yvel & Tristan Remix) :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez Sagi 22 mar 2011, 11:00

no widzisz :P Ofra Haza kazdemu dobrze wchodzi :D
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez wasyl 23 mar 2011, 19:52

Słowem wstępu pragnę napisać, że nie ma za co ;) (odnośnie Twojego ostatiego zdania) chociaż tą stroną zajął się akurat Kuba :). Niemniej jednak z całkowitą przyjemnością zamieszczamy na stronie takie sety i pragniemy więcej :). Sagi, nagrałeś kawał fantastycznej muzyki, przy której człowiek nie skupia się na warstwie technicznej, lecz zostaje poddany formie muzycznego relaksu, bowiem taki właśnie zawarty jest w Twoim secie. Konie, tudzież uciekający bit nigdy nie przeszkadzał mi w ogóle w muzyce progresywnej, ponieważ nie brzmi nachalnie, jak w przypadku innych odmian gatunkowych, więc i tutaj nie będę Cię jakoś specjalnie ganił ;>. Muzycznie wykreowałeś mój świat, ale o tym wiesz chyba nie od dziś :), dlatego raz jeszcze gratuluję takiego sortu utworów, a przede wszystkim gratuluję, że zechciałeś nagrać to COŚ na sprzęcie :). Fajna sprawa, naprawdę.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Sagitive - Calm Melodies (Fairy Tales part 1)

Postprzez Sagi 26 mar 2011, 17:11

ja tak juz na chybcika ino odpisac chcialem :) dzieki za mile slowa, wady seta sa mi dobrze znane - ale cieszy mnie przychylne podejscie sluchaczy i pozytywne opinie o klimacie :) nastepnym razem postaram sie nagrac cos w pelni technicznie i klimatycznie git :)
Avatar użytkownika
Sagi
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości