Remique - Cosmetic Box

Progressive
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Remique - Cosmetic Box

Postprzez remique 26 mar 2011, 18:20

Play time:...................55:39, 76MB
Quality:......................192 kbit
Year:..........................2009


napisze tylko tyle - progressive, dark progressive

TL
01. Hassan Rassmy - Egyptian Evening (Maindave Intro)
02. Maindave - 10000 Feet Down (Kintar Rex Remix)
03. Shawn Mitiska & Joey Medina-After Hours Ensemble (David West Remix)
04. Derek Howell-Come Again (Original Mix)
05. Jay Lumen - Clear Memories (Ormatie Remix)
06. Moshic - Evil Inclination (Moshic Deep Dub Mix)
07. Off Mind - Eternal Night (Snake Sedrick Naturally Clear Mix)

SoundCloud

zapraszam do odsłuchu
Fire - Walk With Me
Avatar użytkownika
remique
 
Wiek: 38

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez peterhol9 26 mar 2011, 23:42

zasysa się :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez wasyl 03 kwi 2011, 8:57

Ubiegnę swojego kolegę, który poprzestał na "zasysaniu" :P i napiszę coś o samym secie. Najwyżej Peter nie zaśnie tej nocy ;>. Cóż mogę powiedzieć o tym, czym nas uraczyłeś? Mogę na pewno napisać, że kroczysz w dobrym kierunku muzycznym, bo muzycznie na pewno nie jest to byle co. Wszystkie utwory są mi dobrze znane, jednak nie uznałbym tego za jakiś minus - po prostu jestem z progami za Pan Brat :). To, co trochę przeszkadzało w oddaniu się klimatowi seta, to na pewno fakt, że miksujesz zbyt "luźno" i w wielu momentach mamy wrażenie, że set się po prostu kończy, a okazuje się, że jesteśmy dopiero w jego połowie. Mówi nam o tym również tracklista, która składa się wyłącznie z 7 utworów granych prawie godzinę, gdzie spokojnie można było zagrać 9 numerów. Klimat raczej płynny z wyjątkiem świetnego Clear Memories, który zwyczajnie do tego seta nie pasował i widziałbym go raczej w siecie bardziej melancholijnym, niż mrocznym :). Chętnie usłyszałbym jeszcze coś od Ciebie, bo muzycznie taki repertuar bardzo do mnie trafia. Pracuj dalej :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez remique 03 kwi 2011, 17:23

apropo miksowania "luźnego" - chodzi o miksowanie tzw. "na ostatnią chwilę" ? jeżeli tak no to wiem ocb. czasem tak się zdarza :/

wasyl napisał(a):Mówi nam o tym również tracklista, która składa się wyłącznie z 7 utworów granych prawie godzinę, gdzie spokojnie można było zagrać 9 numerów.


no to akurat chyba nie jest zbrodnia :D jakie to ma znaczenie czy jest 7 czy 9 ? 8-)

wielkie dzięki za recke ;)
Fire - Walk With Me
Avatar użytkownika
remique
 
Wiek: 38

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez wasyl 03 kwi 2011, 18:41

remique napisał(a):apropo miksowania "luźnego" - chodzi o miksowanie tzw. "na ostatnią chwilę" ? jeżeli tak no to wiem ocb. czasem tak się zdarza :/


otóż to :)
remique napisał(a): wasyl napisał(a):Mówi nam o tym również tracklista, która składa się wyłącznie z 7 utworów granych prawie godzinę, gdzie spokojnie można było zagrać 9 numerów.



no to akurat chyba nie jest zbrodnia :D jakie to ma znaczenie czy jest 7 czy 9 ? 8-)


No nie jest to zbrodnia :P, jednak jedno (miksowanie na ostatnią chwilę) wynika z drugiego (7 utworów w 55 minut) :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez remique 03 kwi 2011, 18:48

wasyl napisał(a):No nie jest to zbrodnia :P, jednak jedno (miksowanie na ostatnią chwilę) wynika z drugiego (7 utworów w 55 minut) :)


to wszystko zalezy od jakiej długości są numery :ugeek: dwa pierwsze numery maja w całości po 12-13 minut.
Fire - Walk With Me
Avatar użytkownika
remique
 
Wiek: 38

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez peterhol9 03 kwi 2011, 23:25

I nie jestem pierwszy do recenzji :) Niestety brak czasu chwilowo wystepuje u mnie w roli głównej. Ale set Twój, tak samo jak i Wasyla, czeka na dysku spokojnie :) Jedno jest pewne, przy numerze 05 będzie nieziemsko :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Remique - Cosmetic Box

Postprzez peterhol9 04 kwi 2011, 11:22

W dwóch słowach: materiałowo - 1 klasa, technicznie - ok. Jeżeli chodzi o zestaw kawałków to idealnie wpasowałeś się w moje gusta. Słucham obecnie identycznych klimatów, stąd też masz mój szacunek za umieszczenie numerów typu 05 czy 02. Trochę nie pasował mi tutaj Howell, może z tej racji, że Come again po prostu mi się znudziło :D Co do techniki to jest ok, tylko jak zauważył Bartek, mozna było powchodzić trochę wcześniej, bo numery zaczynają się i kończą, a nie na tym to wszystko ma polegać :) Ogólnie jednak set na olbrzymi plus :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości