Drumssss

Atmospheric, Liquid D'n'B
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Drumssss

Postprzez wasyl 08 kwi 2011, 21:32

No w końcu... Doczekaliście się długo zapowiadanego seta w klimatach intelligent, atmospheric, liquid d'n'b, czy jak kto tam woli :). Zdaję sobie sprawę, że może być to jeden z ostatnich setów w tym gatunku, jeśli w ogóle kiedykolwiek pojawi się coś ode mnie w tych klimatach. To, jak wiecie nie za sprawą niechęci (broń Cię Panie Boże), lecz po prostu z braku takiegoż materiału :( Niemniej jednak to, co mam tutaj do zaprezentowania, to zdecydowanie nie resztki, a smakowite kąski, więc żryjcie z tego wszyscy :D

Obrazek

TL:

01. Alaska – Dolorous (Feat. Robert Manos)
02. Alaska – Kodiak
03 Kabal – Circa
04 Dirrrty B – Give Me A Reason
05 Commix – Painted Smile
06. Subsenix feat. Essence – Staring At Infinity (Original Mix)
07. Skyweep, Katie Epworth & Sunset Cafe - Light Of Day
08. Alexx Rave feat. Julie Ann - Nobody Knows (Vortex Involute Remix)

175 BPM

44min.

192kbps ALL CBR

download -> http://download.enhanced-perception.com/Wasyl%20pres.%20Drums%20Musical%20Drama%20(Enhanced%20Perception).mp3
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez remique 10 kwi 2011, 13:49

wasyl napisał(a):05 Commix – Painted Smile


\o/
commix mistrz, swoja drogą numer Be True to przegenialne dzieło

zasysamy :)
Fire - Walk With Me
Avatar użytkownika
remique
 
Wiek: 38

Re: Drumssss

Postprzez wasyl 10 kwi 2011, 15:58

Ano dobry jest Pan Commix :), ale uważam, że w secie są imo lepsze tracki :>. Be True natomiast nie znaju, ale jak tylko wrócę do domu, chętnie sprawdzę i thx za support :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez Sagi 11 kwi 2011, 18:43

nooo w koncu :) mozna possac i bede mial cos nowego do coraz to wiekszej dramowej kolekcji :)

"bierzcie i zryjcie z tego ?" oj nie ladnie tak nie ladnie :P swintuch
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Drumssss

Postprzez wasyl 13 kwi 2011, 8:39

Sagi napisał(a):"bierzcie i zryjcie z tego ?" oj nie ladnie tak nie ladnie swintuch


No tak :P materiał dla większości odbiorców wulgarny w odbiorze, więc i zachęta wulgarna :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez Sagi 15 kwi 2011, 21:46

wasyl napisał(a):
Sagi napisał(a):"bierzcie i zryjcie z tego ?" oj nie ladnie tak nie ladnie swintuch


No tak :P materiał dla większości odbiorców wulgarny w odbiorze, więc i zachęta wulgarna :D

lol :shock: jezeli to jest wulgarne to ja sie nie znam;) bardziej posadzilbym niektorych typkow od uk bani za szerzenie wulgarnosci (czy to muzyczno czy innych :P)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Drumssss

Postprzez Vibez 15 kwi 2011, 21:54

Ściągam ale nie obiecuje że dzisiaj przesłucham bo mnie koi Hammock od dwóch godzin :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Drumssss

Postprzez wasyl 18 kwi 2011, 12:19

Ok Panowie, Wy zaczekaliście, ja też zaczekam ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez Sagi 19 kwi 2011, 19:02

wasyl napisał(a):Ok Panowie, Wy zaczekaliście, ja też zaczekam ;)

no no dlugo czekac nie musiales :P

Secik, sciagniety dawno i przemaglowany dobrych pare razy...np dzis lecial chyba z 3h u mnie ;)

Skoro go tak dlugo przerabialem to znaczy ze chyba jest dobry nie ?

Odpowiedz brzmi oczywiscie ze tak :D klimatycznie to bym go ustawil pomiedzy tymi ostatnimi battle mixami od vibes'a i matvela, czyli nie za szybko nie za wolno w sumie w sam raz :) z kawalkow najbardziej podobaly mi sie nr 3 czy nr 5 takie fajne lajciki ;) dobry jest tez orientalny fragment z 6 tjunsa :) no i ostatnia pozycja daleko mnie poniosla a vocal urzekl :) Mniej sie za to spodobaly sie kawalki z vocalami jak nr 1 czy szczegolnie zawodzenie z nr 4 - niestety jakos w wiekszosci kawalkow dnb vocale jakos na mnie nie dzialaja za pozytywnie (z wyjatkami - jak nr 8 :))

Technika miksa hmmm...no tu nie wiem do konca jak odebrac twoja droge odnosnie przejsc...zdaje sobie sprawe z poziomu trudnosci...a ze sam tych kawalkow miksowac nie probowalem to ciezko mi powiedziec czy nie dalo by sie tego tematu jednak inaczej ugryzc...tak czy siak przejscia zrobione sa roznie, niektore wydaja sie oki a inne jakby 1 kawalek sie skonczyl i bum zaczyna sie 2 :P mam troszke mieszane uczucia co do tego...ale im dalej w miks tym flow lepszy wiec luz :)

Secik zaliczam na plus, szczegolnie ze material totalnie mi nie znany a dobry :) mimo wszystko czekam w przyszlosci na jeszcze jakies sety w tym stylu, moze jednak znajda sie kolejne takie tjunsy, bylo by zacnie pozdrooo 8-)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Drumssss

Postprzez wasyl 19 kwi 2011, 19:40

Dzięki Sagi za takie maglowanie materiału od mojej osoby - doceniam :). Jeśli chodzi o kwestię techniczną - byłem bardzo ciekaw, jak się do niej odniesiesz, bo faktycznie tym razem miksowałem drumy tak, jak robię z ambientem, a więc głównie na wyciszeniach, czy miejscach na bezbiciu. Jeśli słuchałeś moich wcześniejszych setów w tym klimacie (a chyba tak), to zapewne słyszałeś, że takiego zabiegu tam nie zastosowałem. Niestety tutaj byłem zmuszony ze względu na budowę owych produkcji i musiałem naprawdę wysilić się pod względem kreatywności, żeby zagrać to, co sobie zamierzyłem :). Pierwsze dwa utwory potraktowałem raczej jako dłuuugie intro, jako że pochodzą z najnowszego, znakomitego IMO albumu od Alaski i chciałem je zagrać jako jedną całość. Jeszcze raz wielkie za swoje spostrzeżenia :). Czekam na kolejne odsłuchy :>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez Sagi 19 kwi 2011, 20:10

Jasne bralem pod uwage ze w ten sposob chciales podejsc do tematu (odnosnie intra), wiec jestem spokojny :D
album Alaski trza obadac to jasna sprawa...

a odnosnie recki - nie ma za co, milo bylo maglowac 8-)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Drumssss

Postprzez dj3500 14 sie 2011, 15:25

Odświeżyłem linka. Niedługo powinna pojawić się też mocno opóźniona recka ode mnie ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Drumssss

Postprzez wasyl 14 sie 2011, 19:14

thx mate :) czekam zatem :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Drumssss

Postprzez peterhol9 20 mar 2012, 23:18

W dwóch zdaniach... Set kawałkowo pierwsza klasa. Niemalże wszystkie pozycje (znaczy się utwory :D) podobały mi się. Najbardziej chyba Skyweep, Katie Epworth & Sunset Cafe - Light Of Day. Jeżeli chodzi o przejścia, to dużo było takich, gdzie wyciszamy (kończymy?) i rozpoczynamy od początku kolejny numer. W Liquid 2 o niebo lepiej to wyglądało. Tutaj jednak tragedii nie ma, bo wszystko tworzy niezłą i spójną całość :) Tyle ode mnie :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości