dj3500 - Goa Dupa Open Air

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

dj3500 - Goa Dupa Open Air

Postprzez dj3500 25 lip 2011, 18:28

Witam po sporej przerwie :) Chciałbym podzielić się swoją godziną grania na niedawno zakończonym festiwalu. Graliśmy z Wasylem w sobotę rano; ponadto pierwszą ~1/3 seta dało się również usłyszeć około północy w nocy z soboty na niedzielę. Set wrzucam w wersji nagranej na evencie, tym razem bez późniejszego retuszowania w domu, więc przepraszam za wszelkie niedoskonałości techniczne. Wszelkie komentarze będą mile widziane. Smacznego :)

Obrazek

TL:
01. Vibrasphere - Mountain Lake
02. Syna - Face Of God
03. Shane - Continental Fusion (Relaunch Remix)
04. Dave Ferol - Essence
05. Kay-D - Lost Continent
06. Pat Foosheen - The Unthinkable (Habersham's Mah Sivve Mix)
07. Blusoul - Kill City
08. Lurance - Heaven
09. Reii - Ghostly Sea
10. Newtone - Sad Song (Abdomen Burst 6am In The Morning Mix)


Link: http://download.enhanced-perception.com/dj3500%20@%20Goa%20Dupa%20Festival%20(23.07.2011).mp3
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: dj3500 - Goa Dupa Open Air

Postprzez Solo van Small 21 wrz 2011, 20:33

a ja tak na szybko
sciagnalem, przesluchalem i mam trudnosci z ocena bo nie mialem specjalnego nastroju do klimatow ktore nam zaserwowales, ale to bylo dzisiaj, jutro moj odbior moze byc i pewnie bedzie zupelnie inny bo wiem ze do Twojego seta wroce na pewno...a skad to wiem?
...bo w gruncie rzeczy to mi sie on podoba :D

pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: dj3500 - Goa Dupa Open Air

Postprzez peterhol9 02 paź 2011, 23:24

Więc powoli... Zaczynasz od numeru Vibrasphere, który jako intro jest bardzo dobrą pozycją, ale..do 4:03. Później zaczynam się już nieco nudzić kawałkiem. Wejściem na Synę ratujesz sytuację. 02 jest kapitalna. Nie wiem co Transi marudził na innym forum, że nachodzą na siebie dwie melodie. Właśnie mi to pasi, bo może i nachodzą, ale za to do siebie pasują. Przejście na Shanego zacne, jak i również także oraz sam numer, który bodajże poznałem w secie Wasyla. Którym? Nie pamiętam :) Przejście na Essence cacy, numer zaś na początku zapowiada się na dobry. Na końcu też jest dobry :) Jedyny minus to fakt, że set lekko zwolnił. Przyspiesza go z kolei Kay-D. Numer nie jest najgorszy i trzyma poziom tracków, jakie wybrałeś dla swej muzycznej kompilacji. 06 nie przykuwa mojej uwagi do 33:33. Później zaczyna się pianino, fajne melo itd itp. Na 07 przechodzisz zgrabnie. Blusoul i Kill city niczym Kill village, Kill suburbs czy Kill Donek mocno zapada w pamięć. Fenomenalny numer! Takich tracków mógłbym słuchac i słuchać! Lurance od przejścia zapowiada się nieziemsko i swą "nieziemskość" ciągnie do końca utworu. Aj, aż mój stan lekkiego zmęczenia spowodowany brakiem wieczornego kufla kawy zmienił się na stan ...hmmm...euforii? Chyba tak. Gdy Transi na dp pisał, że Lurance nie podoba mu się, od razu wiedziałem, że to numer pode mnie. I tak jest. Track seta! Reii - na spokojnie, ale pasuje w tym miejscu. przejście na last track cacy (jak zawsze zresztą ):) Numer - oczywiście cacy milordzie.

Ogólnie - pomimo lekkiego wahania klimatu w środku (lub nieco przed środkiem), jest to chyba najlepszy set jaki słyszałem od Ciebie. Dziękuję i (chyba) dobranoc :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: dj3500 - Goa Dupa Open Air

Postprzez dj3500 04 paź 2011, 19:22

Przejście na Shanego zacne, jak i również także oraz sam numer, który bodajże poznałem w secie Wasyla.

To tak jak ja ;)
Gdy Transi na dp pisał, że Lurance nie podoba mu się, od razu wiedziałem, że to numer pode mnie.

:D

Serdecznie podziękował, za obie recki :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości