Peterhol9 - Banana Princess

Progressive & Breaks
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Peterhol9 - Banana Princess

Postprzez peterhol9 05 paź 2011, 18:11

Obrazek

Witam ponownie

Kolejny set, tym razem świeży niczym wieczór, który dopiero co nastał. Set nagrany specjalnie dla mojej kochanej narzeczonej, oddalonej ode mnie o tysiące kilometrów. Może muzyka zawarta w tej kompilacji skróci dystans czasu dzielący mnie i ją. Może po prostu umili mi, jej oraz Wam drodzy słuchacze ten letnio-jesienny czas.. Zapraszam!

:arrow: TRACKLIST

1. Hypnotic duo - Lonely people (Deep in calm rmx)
2. Evren Ulusoy - Fade to blonde (Ormatie rmx)
3. Snake Sedrick - Latest morning (Ugur Soygur rmx)
4. Tension feat Julie Harrington - Lost in you (Andi Durrant rmx)
5. Drive feat. Lucy Arundel - Stay (Dj Tarkan vs. V-sag rmx)
6. Teya feat. Tiff Lacey - Only you (Ormatie rmx)
7. Ivan Nikusev vs. Wave-E - The rainbowmaker (Atrium sun rmx)
8. Steve May - Blend forty 3
9. Leama feat. James Davies pres. Grafiti - Ghettotech
10. David West - Carrier
11. Hiro Kuretani - Looser takes all
12. Lnq - People I used to know (Mike Foyle rmx)

:arrow: LINK:

http://www4.zippyshare.com/v/86561617/file.html
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Banana Princess

Postprzez wasyl 08 paź 2011, 9:43

Przesłuchałem więc Twojej Księżniczki ds. Bananów :) i jestem w stanie wypowiedzieć się na temat zawartości, jaką po raz kolejny raczyłeś nas obdarzyć. Na samym już początku pragnę zaznaczyć, jak bardzo uwielbiam wsłuchiwać się w te kremowe, otulające brzmienie, jakie niewątpliwie serwujesz nam za pośrednictwem Pana Ormatie'go. Taka też właściwie jest pierwsza połowa seta - spokojna, ciemna, ciepła i utulająca - i taką ją chciałem :). Niemalże idealnie w połowie seta przyśpieszasz i jest to zabieg doskonały, jak zresztą w większości przypadków, aby słuchacz najzwyczajniej nam nie zasnął i broń Cię Panie Boże, że z nudów, ale z samego faktu tego relaksacyjnego, pełnego spokoju brzmienia. Zaczynamy się rozbudzać i nasza percepcja słuchowa znowu się wyostrza na kolejne dźwięki, by chłonąć je z coraz to większym zaangażowaniem, słychać bez wątpienia, że dźwięków przybywa i dzieje się więcej i więcej, aż w końcu zostajemy doprowadzeni do magicznego - znanego mi już w 2009 roku utworu - Hiro Kuretani - Looser Takes All. Co prawda jakoś nie pasuje mi on okraszony wcześniej zagranym materiałem, jednak nie mogę powiedzieć, że jestem takim obrotem sprawy zawiedziony :). Kończysz bardzo lubianym przeze mnie utworem. Przy całej tej masie komplementów aż dziwnie zabrzmi pewien fakt, który jednak pozostaje mi na języku i przekładając go na język pisany śmiem wnieść, że jednak nie udało ułożyć Ci się aż tak znakomitej opowieści, jaką zaserwowałeś w PS4. Niemniej jednak jest to naprawdę bardzo dobry sort i namawiam innych, aby obok setów Peterhol9'a nie przechodzili obojętnie, bo zaiste - jest się w co wsłuchać...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Peterhol9 - Banana Princess

Postprzez peterhol9 09 paź 2011, 13:39

Dzięki Wasylu za recenzję :) Muszę przyznać, że się zgadzam z Tobą co do tej 'opowieści'. Moje sety z cyklu PS są efektem przemyśleń, modyfikacji w zestawie kawałków, czego skutkiem jest miesięczne 'szukanie' i dopracowywanie materiału. Tutaj było szybciej, ale także z racji tego, że chciałem zamieścić troszkę numerów, które spodobałyby się mojej dziewczynie na co dzień nie gustującej w muzyce elektronicznej. Tym samym mieliśmy tutaj Stay, Only you, czy Lost in you (aczkolwiek ten ostatni wg mnie zgrał się ze wczesniejszymi numerami 1-3). Jeszcze raz więc dziękuję i zabieram się za Twoje brejki :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Peterhol9 - Banana Princess

Postprzez Solo van Small 10 sty 2012, 0:09

tak jak obiecalem...
po powrocie z pracy zanim jeszcze pojawila sie zajawka na jakies inne zajecie wzialem sie za przesluchanie Twojego seta, czemu wlasnie tego? sam nie wiem, tytul przyciagnal moja uwage a jak zaczalem sluchac to od razu wiedzialem ze dokonalem dobrego wyboru, muzyka idealna na odpoczynek po ciezkim dniu pracy,
15 minuta - naszly na siebie dwa motywy i zepsuly mi nieco klimat, co nie zmienia faktu ze sam dobor utworow jest wrecz perfekcyjny i naprawde sluchanie tego seta pozwala sie odprezyc zarowno cialu jak i umyslowi
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Peterhol9 - Banana Princess

Postprzez peterhol9 10 sty 2012, 9:41

Dzięki wielkie Solo! :) Pozostaje zaprosić do słuchania innych setów, które w moim mniemaniu mogą być nieco lepsze od tego. Czy są? Odpowiedź na to pytanie nie należy do moich kompetencji :D

Solo van Small napisał(a):15 minuta - naszly na siebie dwa motywy i zepsuly mi nieco klimat, co nie zmienia faktu ze sam dobor utworow jest wrecz perfekcyjny i naprawde sluchanie tego seta pozwala sie odprezyc zarowno cialu jak i umyslowi
Czyli pewnie przejście na Lost in you. Przyznam, miałem trudności, bo chciałem z jednej strony utwór zamieścić (IMO jest fantastyczny), z drugiej strony nawet w tym miejscu w jakim się znajduje nie wiedziałem jak wybrnąć z trudnego wejścia od pianinka :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości