Solo van Small - Evila 2011 TOP 10

Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Solo van Small - Evila 2011 TOP 10

Postprzez Solo van Small 02 sty 2012, 22:37

no i kolejny rok za nami, poniewaz w tym roku BM ucichl i nie ma edycji wienczacej jego koniec postanowilem mimo wszystko nagrac seta utrzymanego wlasnie w konwencji TOP 10 2011, a poniewaz projekt Evila zdominowal prawie wszystkie ubiegloroczne sety ktore zagralem badz nagralem to podsumowanie wyglada wlasnie tak a nie inaczej, jest to moja prywana dziesiatka utworow ktore najczesciej (tak mi sie przynajmniej wydaje teraz ;) ) gralem, sluchalem, meczylem w ciagu ostatnich kilku miesiecy i wedlug mnie zasluguje na to by w takim secie znalazly swe miejsce biorac pod uwage to ze wedlug mnie poczatek roku byl w tej muzyce raczej slaby, przynajmniej ja nie znalazlem dla siebie prawie nic co mogloby mnie zniewolic na dluzszy okres czasu...dobra, koniec gadania, czas na konkrety :)


http://www27.zippyshare.com/v/87348141/file.html

Solo van Small - Evila 2011 TOP 10

1.Bryan Kearney - Stealth Bomber [Tranceye Remix]
2.Tom Colontonio - Never Give Up [Original Mix]
3.Nick Callaghan and Will Atkinson - Let Go [Indecent Noise Extended Mix]
4.Giuseppe Ottaviani feat. Linnea Schossow - Just For You [Original Mix]
5.Woody van Eyden and Robert Mint - SEOS [Woody van Eyden Mix]
6.Bjorn Akesson - Painting Pyramids [Original Mix]
7.Paul Oakenfold - Full Moon Party [Original Mix]
8.Aly and Fila feat. Jwaydan - We Control The Sunlight [Original Mix]
9.Marcos - Take Cover [Sonic Element Dub Mix]
10.Daniel Nitt - Falling [Paul van Dyk Remix Extended]

calosc w jakosci 192 kbps oraz predkosci 142 BPM (prawie , bo Falling jest przy 139)
czasowo ogarnalem to w 60 minutach i 40 sekundach :)

Zycze wszystkim forumowiczom tym ktorych znam i tym ktorych moze jeszcze kiedys poznam wszystkiego najlepszego z okazji nowego 2012 roku, jesli ma byc on ostatnim w naszym zyciu (choc slyszalem ze oficjalnie koniec swiata zostal odlozony na pozniej z powodu niewystarczajacych srodkow finansowych ;) ach ten kryzys :D ) niech bedzie dla nas wszystkich najlepszy :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Solo van Small - Evila 2011 TOP 10

Postprzez peterhol9 29 sty 2012, 13:37

Ok, zaczynamy reckę :) Szczerze powiedziawszy seta słuchałem ze 3 razy, ale dopiero teraz jestem w stanie coś napisać. Ogólnie to bałem się trochę, że Twoje top 2011 będzie nie po linii, jaką chciałbym ażebyś Ty (i trance w Twoim wydaniu) obrał. Na szczęście jednak różnica gustów, jaka to często miała miejsce między nami, tutaj nie pojawiła się. Wszystko jest tak jakbym chciał, żeby było. Zaczynasz fantastycznym numerem - są wokalne wstawki, pianino, energia, melodia. Lepiej tręsowego seta nie można było zacząć!! Patrzę w tracklistę - TrancEye - to mówi samo za siebie :) Później mamy nieco VanDykowsko-Activowy numer (pewnie z DIscovera) od Colontonio, który ujdzie (aczkolwiek jest numerem najmniej podobającym się w secie). Let Go w mixie IN - 1 klasa! Zgubiłem także moment przejścia, a to plus :P W następnym numerze na początku jakby nie zgrywały się częstotliwości. Ale ogólnie ok, nawet wokal fajny :) O SEOS wypowiadałem się w innym temacie, numer kapitalny, i aż dziwi, że to Van Eyden łapy maczał :D Znowu dobrym przejściem przechodzimy do nastepnego tjuna. Wieje orientem, więc jest ok. 07 ma fantastyczny wokal i break światowej klasy. 08 mi sie przejadł, co nie oznacza, że jest zły. 09 to drugi najsłabszy numer :P Źle...zapomniałem o 10. To jest najgorszy numer seta :D

Ogólnie..set 1 klasa. Szkoda, że zamieściłeś 10, bo nijak nie pasuje do całej reszty. Zrobiłeś dobry set, nie dość, że złożony z numerów, które uznajesz za najlepsze w ubiegłym roku, to nadto posiadajacym klimat. Proszę o więcej takich kompilacji :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości