dj3500 pres. Enhanced Perception @ Wizard Tales

progressive
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

dj3500 pres. Enhanced Perception @ Wizard Tales

Postprzez dj3500 15 mar 2013, 20:08

Po kolejnej doskonałej imprezie z serii Tales jakoś nie mogłem zabrać się za wrzucenie seta na forum, ale w końcu przychodzi na to pora. Set jest progresywny (momentami niektórym pewnie zaleci transem :P) i trwa 47 minut, a więc ewentualna inwestycja w czas odsłuchu obarczona jest tym razem nieco mniejszym ryzykiem ;) W tę noc i dla tej publiczności grało mi się go naprawdę świetnie i mam nadzieję, że w wersji słuchanej z komputera spodoba się zarówno osobom obecnym wówczas w Chill Roomie, jak i reszcie. Zapraszam :)

TL:
01. David West feat. Inkfish - Searching For Substance
02. Distant Fragment & Steve Mill - Utopia
03. Kay-D - In Memory Of Ali Inzel
04. Lokitas - Indifference (Secondskin Remix)
05. M83 - Couleurs (Sasha Invol2ver Remix)
06. Progresia - The Shelter
07. Siberian Son - Venus
08. Pat Foosheen - The Unthinkable (Habersham Remix)
09. Autio & Maattala - Tuuli


link: http://download.enhanced-perception.com/dj3500%20-%20Enhanced%20Perception%20-%20Wizard%20Tales%20(09.11.2012).mp3
cuesheet: http://download.enhanced-perception.com/dj3500%20-%20Enhanced%20Perception%20-%20Wizard%20Tales%20(09.11.2012).cue
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: dj3500 pres. Enhanced Perception @ Wizard Tales

Postprzez sector 16 mar 2013, 13:51

Początek jak dla mnie trochę nudy. David West już mi się tak przejadł, że od razu przewinąłem. Oczywiście kawałek fajny, ale ile można... The Shelter, świetny kawałek. Oddaje stare lata i świetność progressiveu. Te następne breaki to nie dla mnie. Ostatni numer jeszcze spoko. Generalnie nie dla mnie. Trochę wieje nudą :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: dj3500 pres. Enhanced Perception @ Wizard Tales

Postprzez Solo van Small 16 mar 2013, 15:29

Nudą to wiało ostatnio w tym dziale :D z chęcią ściągnę i posłucham w wolnej chwili a jak starczy czasu to może nawet coś na ten temat napiszę ;)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron