Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

nowy bujajacy promos pelen słonca :)
Dział poświęcony promocji swoich setów.

Powrót do Sety

Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

Postprzez Rapture 11 sty 2009, 12:59

Tym razem bez elo-obrazka w temacie za to z duza dawka slonecznego, bujajacego brzmienia. Kto slyszal moj poprzedni promo mix ten raczej sie nie zawiedzie :) Poczatek jest deczko gleboki jednak pozniej robi sie o wiele radosniej :) Trackliste wrzuce troche pozniej ale zeby nie bylo zbyt smutno w temacie to wspomne, ze mozecie spodziewac sie utworow i remiksow od Yvel & Tristan, Squash84, Emjae, Nick K, Shawn Mitiska czy Stel. Do tego bardzo nietypowy bo mocno hałsujaco utwor Emerego (nie, nie Soul Symbol :D) A wiec Elo Elo Ziomek Stestuj to! :D

Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

Czas: 64:28
Jakośc: 192 kbps
Rozmiar: 88,5 MB
Nagrane na: VirtualDJ 4.2

T/L at this moment unavailable


http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=t1ed3y7o70
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

Postprzez Transi 14 sty 2009, 22:53

Dawaj trackliste! To jest napad! :D

Secik przesłuchany. Jak dla mnie pierwsza połowa wypada zdecydowanie lepiej. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu pierwszego utworu. "La Isla Bonita" w remixie Emjae :) Dalej się podoba, co? :) Słyszałem chyba Add2Basket-owe dźwięki około 27 minuty - "Volaris" o ile mnie pamięć nie myli? Kolejny utwór jest kapitalny - mam, znam, ale nie pamiętam co to :D A później "bardzo nietypowy bo mocno hałsujaco utwor Emerego", w którym vocal wywołuje u mnie drgawki :| instrumental Mix tylko i wyłącznie! Końcówka bardzo dynamiczna (nie licząc ostatniego utworu):) Co do mixowania - słyszałem w kilku miejscach srogie konie :P Ale ogólnie jest ok :) Ciepły, wesoły set :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

Postprzez cinek 15 sty 2009, 17:37

Oj będę musiał jeszcze raz zassać bo słucham 55 minuta i cyk cyk - koniec wtf :P ni z dupy, ni z pietruchy. Uciekło mi 10 Mb przy ściąganiu. Ale to co mam jest bardzo fajne. Ciepłe, wesołe, ostro pozytywne. W uszy trochę kuje mnie 1 przejście, trochę nie dopasowane melodycznie, jakby coś się gryzło :P Ale nutki są mega. Chociaż mniej więcej od 20 do 25 minuty - nie bardzo dla mnie. Bardzo przyjemny odsłuch. Nawet bardziej mi się podobał ten secik niż poprzedni, a który też trzymał poziom.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Red Sun Rising - Where's My Drink January 2009 Promo mix

Postprzez Transi 15 sty 2009, 18:06

Poprzedni set przy tym wypada bardzo słabo jak dla mnie ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron